Zbiórka Razem dla Oliwki - zdjęcie główne

Razem dla Oliwki

23 834 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 425 osób
Anna Grajoszek - awatar

Anna Grajoszek

Organizator zbiórki

Oliwka,

28 października miała obchodzić swoje wyczekiwane 18-te urodziny. Jednak jej los potoczył się inaczej. 25 października Oliwka wraz ze swoim chłopakiem uległa tragicznemu wypadkowi. Jej chłopak zginął na miejscu, Oliwka w stanie krytycznym została przetransportowana śmigłowcem do szpitala Św. Barbary w Sosnowcu. Jej stan jest krytyczny. 

Oliwka ma złamana podstawę czaszki, kości zatokowe, żuchwę, uszkodzone kręgi szyjne, liczne złamania i wiele obrażeń ciała.

Wierzymy całym sercem, że Oliwka wróci do nas i swojej rodziny, która czeka na nią w domu.

Komentarze


 • Gosia - awatar

  Gosia

  05.03.2023
  05.03.2023

  Trzymaj się Oliwko i nie poddawaj ❤️

 • J.B. - awatar

  J.B.

  01.03.2023
  01.03.2023

  Zdrowia !!! ps dziekuje za pączusie :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.03.2023
  01.03.2023

  Za pyszne pączusie :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.01.2023
  15.01.2023

  Oliwko nie poddawaj się ❤️ dużo zdrowia i siły życzę. Pozdrawiam

 • Rafcio - awatar

  Rafcio

  29.11.2022
  29.11.2022

  Zdrówka dużo

23 834 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 425 osób
Anna Grajoszek - awatar

Anna Grajoszek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 425

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Gosia - awatar
Gosia
50
Adaś - awatar
Adaś
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
234
J.B. - awatar
J.B.
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
S..K - awatar
S..K
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jakub Jagosz - awatar
Jakub Jagosz
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij