Zbiórka Fiat 126p - Projekt marzenie - zdjęcie główne

Fiat 126p - Projekt marzenie

1 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Grzegorz Dzwonkowski - awatar

Grzegorz Dzwonkowski

Organizator zbiórki

Witam, mam na imię Grzegorz mam 21 lat. Od dziecka jestem zakochany w polskiej motoryzacji, a szczególnie w tzw. "Maluchu". Tak się składa, że mój dziadek posiada jeden egzemplarz, lecz jest on w nie najlepszej kondycji. Stoi biedak w garażu, ponieważ dziadek ze względu na swój wiek i problem ze wzrokiem uznał, że czas dać sobie spokój z jeżdżeniem. Jest on gotów mi go oddać, a ja bardzo chcę dać mu drugie życie, lecz ciężko uzbierać fundusze z pensji, tym bardziej, że na obecną chwilę więcej czasu spędzam w placówkach NFZ, gdyż zmagam się z przejściowymi,mam nadzieję, problemami zdrowotnymi.  Pieniądze mam zamiar wydać na doprowadzenie tego autka do idealnego stanu technicznego oraz wizualnego.  Chciałbym dostosować go do dzisiejszych standardów, tzn. poprawić jego osiągi wstawiając mocniejszy silnik, oraz w pełni zsynchronizowaną, 5-biegową skrzynię biegów, wzmocnić karoserię, no i dobrze by bylo, gdyby zmienił on barwy na jakieś ciekawsze. Część kwoty zostanie przeznaczona, na obowiązkowe ubezpieczenie OC, a z racji tego iż jestem młodym kierowcą, to jego koszt jest duży. Nie wiem dokładnie jaki będzie koszt tego przedsięwzięcia, dlatego podałem kwotę orientacyjną. Po całym zabiegu, chciałbym wybrać się nim w trasę po Polsce, zostać stałym uczestnikiem zlotów " maluchów", oraz mam nadzieję, że jako pewna atrakcja, autko będzie mogło brać udział w akcjach charytatywnych i że jego widok namaluje trochę uśmiechów na ludzkich twarzach :D Jeżeli się uda, będę bardzo szczęśliwy :D Liczę na waszą pomoc :) (Zdjęcie poglądowe nie przedstawia egzemplarza dziadka. Jest ono pobrane z internetu, ponieważ nie posiadam zdjęcia owego pojazdu. Na dniach postaram się to zmienić.) Z góry dziękuję za wsparcie!! :)

1 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Grzegorz Dzwonkowski - awatar

Grzegorz Dzwonkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij