Zbiórka Filutka - zdjęcie główne

Filutka

700 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Znad rantu kuwety wpatruje się w nas para przerażonych oczu. Kotka wygina szyję, by znaleźć się jeszcze niżej, lecz zadziera głowę, by móc nas pilnować spojrzeniem. Boi się, gdy podchodzimy zbyt blisko. Gdy poczuje na łebku dłoń, wzdryga się lekko, jednak po chwili napiera i chce jeszcze i jeszcze.

Filutka ma około 10 lat. Straciła domek dosłownie kilka dni temu, bo pańcia w nowym mieszkaniu nie znalazła miejsca dla starych kotów. Koty nie pasują do wystroju.

Zmiany na nosku Filutki to najprawdopodobniej zmiany nowotworowe. Gdy mała nieco ochłonie, będziemy ją diagnozować i jeśli będzie to konieczne i możliwe – leczyć. Zaciśnięte kciuki i kocie łaputki – bardzo potrzebne.

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  31.01.2020
  31.01.2020

  Po podaniu nowych leków nos Filutki w końcu zaczął się goić. Mamy nadzieję, że świadczy to również o tym że zahamowany został rozwój nowotworu. Koteczka ma apetyt, czuje się w miarę dobrze, a to dopiero początek kuracji. Jesteśmy dobrej myśli. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc dla Filutki. O dalszych jej losach będziemy informować na naszym profilu na FB oraz w "Aktualizacjach" na naszej stronie internetowej. Pięknie dziękujemy!

Komentarze


 • Anna maria Janowska - awatar

  Anna maria Janowska

  26.01.2020
  26.01.2020

  Od Patomorfo!! Oby się malutką wyleczyć!!!

 • PATOMORFO - awatar

  PATOMORFO

  22.01.2020
  22.01.2020

  Bardzo mi żal maleńkiej,walczcie ...

 • Aleksandra Miłek z grupy kitku - awatar

  Aleksandra Miłek z grupy kitku

  12.12.2019
  12.12.2019

  mam nadzieje ze nawet taka kwota pomoże, będzie dobrze kiciuś

700 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 36

Edyta - awatar
Edyta
30
Jola - awatar
Jola
10
Patomorfo - awatar
Patomorfo
6
Anna maria Janowska - awatar
Anna maria Janowska
20
Jakub Makowski - awatar
Jakub Makowski
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij