Zbiórka Finka - zdjęcie główne

Finka

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Dziewczyna z daleka zobaczyła szarą kulkę na schodach. W pierwszej chwili myślała, że to mały jeż odpoczywa przy domu. Gdy podeszła bliżej jeż zamienił się w kociaka. Lecz dziwne było, że maluch nie uciekł, gdy ona nadchodziła. Ona i jej pies. Ale kotu było wszystko jedno. Czy go rozszarpią na kawałki, czy zupę z niego ugotują… Zmęczony ciągłą walką o jedzenie, trawiącą go gorączką, dreszczami, infekcją i pasożytami… Został. A raczej – została. Finka poddała się, bo nie miała wyjścia. Nie miała dokąd pójść. Nie było z nią jej mamy ani rodzeństwa. Tylko ona, zwinięta w kuleczkę, śmiertelnie przerażona tym, co się stanie, lecz… bezsilna.

Finka,  choć jest malutka jak dwumiesięczne kociątko, ma prawie pół roku. Nadal jest osłabiona i apatyczna. Przebywa w lecznicowym szpitalu. Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu leczenia, szczepień i lekarstw dla niej. 

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  24.10.2019
  24.10.2019

  Finka ma jeszcze niewielki katar, na który ciągle dostaje leki. I choć mieszka jeszcze w klatce, w naszej kwarantannie, to zaszła w niej ogromna zmiana. Z zalęknionej i wycofanej zmieniła się w radosną i zaczepiająca nas kicię. Apetyt ma ogromny, miseczki wylizuje do czysta, więc mamy nadzieję że niebawem zacznie przybierać na wadze i doganiać rówieśników. Gdy zostaje sama bawi się byle czym, urządzając sobie galopady. Katar długo się jej trzyma ponieważ prawdopodobnie ma go od bardzo dawna. Organizm jest jeszcze osłabiony a nosek podatny, lecz plan mamy taki, by uporać się i z nim i raz dwa znaleźć pięknotce dobry domek. Bardzo dziękujemy Wam za pomoc dla maleństwa.

Komentarze


 • Iwona - awatar

  Iwona

  17.10.2019
  17.10.2019

  Walczcie o nia ❤️🐾

 • Karolina Majewska - awatar

  Karolina Majewska

  13.10.2019
  13.10.2019

  😍🐾

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Anna Marciniak - awatar
Anna Marciniak
20
Iwona - awatar
Iwona
25
Maciek - awatar
Maciek
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
EmaM - awatar
EmaM
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Viki - awatar
Viki
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij