Zbiórka Jest słabiutki, ale chce żyć. - zdjęcie główne

Jest słabiutki, ale chce żyć.

380 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Fiszu - tak ma na imię mała, czarna "kupka" rozpaczy. Został znaleziony przez bardzo miła panią na ulicy Wyzwolenia w Oświęcimiu. Leżał i płakał z powodu obrażeń, których doznał wbiegając pod koła samochodu.  Jedna z jego źrenic nadal jest powiększona, co świadczy o tym, że doznał urazu mózgu, ma także niedowład przedniej łapy. Mały został natychmiast zabrany do weterynarza, gdzie została mu udzielona profesjonalna pomoc. a teraz czeka na decyzję, co z jego łapką... obawiamy się, że konieczna będzie amputacja... Kociak mimo tych rozległych obrażeń walczy z całej siły, a my w tym chcemy mu pomóc. Jest kotem, który kocha dotyk człowieka i z miejsca oddaje wszystkim ludziom całe swoje serduszko. Jego piękne oczy wyrażają wdzięczność za uratowane życie, ale także ból, którego doświadczył. Na szczęście leki jakie otrzymał minimalizują jego cierpienie. Mamy nadzieję, że z dnia na dzień Fiszu będzie odzyskiwał siły, a jago łapka, mimo złych rokowań jednak odzyska sprawność.

Prosimy o wsparcie tej walki. Wiemy, że lista naszych próśb nie ma końca, jedak nasza sytuacja finansowo jest bardzo ciężka i sami nie damy rady, a potrzebujących zwierząt i ciężkich interwencji wciąż przybywa :( 

Aktualizacje


 • OTOZ Animals Oddział Oświęcim - awatar

  OTOZ Animals Oddział Oświęcim

  25.10.2018
  25.10.2018

  Mamy nadzieję się uda.

  Zdjęcie aktualizacji 21 189

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.11.2018
  01.11.2018

  Zdrówka pięknotko😘

  • OTOZ Animals Oddział Oświęcim - awatar

   OTOZ Animals Oddział Oświęcim - Organizator zbiórki

   13.11.2018
   13.11.2018

   Dziękujemy serdecznie za pomoc! Pozdrawiamy :)

380 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Martyna - awatar
Martyna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Małgorzata Skibińska - awatar
Małgorzata Skibińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij