Zbiórka Zbiórka na bezcenne graty - zdjęcie główne

Zbiórka na bezcenne graty

195 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Kto nie sieje – plonów nie zbiera. 

Kto nic nie robi, temu się nic nie niszczy. A gdy praca wre i na dodatek związana jest z odławianiem dzikich kotów, to trudno przewidzieć kiedy i jak bardzo ulegną zniszczeniu i wyeksploatowaniu łapki, klatki kennelowe i transporterki. Bez tego sprzętu jesteśmy bezradni. Każdy, kto choć raz miał do czynienia z dzikim kotem, wie, że pisemne zaproszenie kota na kastrację czy same ochronne rękawice nic nie wskórają.


Cena ma znaczenie.

Lata praktyki pokazały nam, które sprzęty się sprawdzają, które są najmniej zawodne, najbardziej wytrzymałe i najłatwiejsze w obsłudze. Tu funkcjonalność i skuteczność jest ważniejsza niż cena, bo kot, któremu uda się uciec podczas łapanki może nam już nigdy nie dać szansy na ponowne odłowienie. 

Najprostsza klatka łapka kosztuje ok. 400 złotych. Takich klatek musimy mieć przynajmniej kilka.  Dodatkowo klatki kennelowe (ok. 300-400 zł) i transporterki (min. 50 zł) służące do bezpiecznego przeważenia kotów.

Łzawo nie będzie.

Ta zbiórka nie należy do tych najsmutniejszych czy wzruszających, gdzie pokazujemy konkretne ratowane zwierzę, jego cierpienie lub metamorfozę. Nie rozpalimy emocji do czerwoności, bo temat jest bardzo przyziemny. Po prostu potrzebujemy funduszy na „graty”, ale na „graty” WYJĄTKOWE, które nadają realny wymiar naszej pracy i ratują od bezdomności setki, a może nawet tysiące kocich istnień. „Graty”, które sprawiają, że na świat nie przychodzą niechciane kocięta, że kocice nie zapadają na schorzenia układu rozrodczego, że kocury są mniej agresywne i ekspansywne. Dla nas to solidne argumenty. Mamy nadzieję, że również i dla Was, naszych Darczyńców i Sympatyków.

Zachęcamy do wsparcia naszej Fundacji.

Kim jesteśmy  ?

Fundacja Miasto Kotów powstała w celu niesienia pomocy zwierzętom, poprawy warunków ich bytowania oraz walki z bezdomnością. Kochamy koty, pomagamy im, dlatego powstanie FMK jest naturalną konsekwencją działań, którymi zajmujemy się prywatnie od wielu lat. Przede wszystkim skupiamy się na tych najbardziej skrzywdzonych, porzuconych i niechcianych oraz szukaniu im dobrych, odpowiedzialnych opiekunów.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.03.2017
  15.03.2017

  Trzymam kciuki za udaną zbiórkę! Uwielbiam Was i to, co robicie!!!

  • Miasto Kotów - awatar

   Miasto Kotów - Organizator zbiórki

   20.03.2017
   20.03.2017

   Serdecznie dziękujemy <3

195 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Roxana - awatar
Roxana
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marta Błaszkiewicz-Buszta - awatar
Marta Błaszkiewicz-Buszta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Sylwia Kulej - awatar
Sylwia Kulej
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Izabela - awatar
Izabela
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij