Zbiórka Pomóż fryzjerce ze Szczecinka - miniaturka zdjęcia

Pomóż fryzjerce ze Szczecinka

Zbiórka Pomóż fryzjerce ze Szczecinka - zdjęcie główne

Pomóż fryzjerce ze Szczecinka

93 839 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 981 osób
Wpłać teraz
 
Marzena Wiśniewska - awatar

Marzena Wiśniewska

Organizator zbiórki

Jako przyjaciółka Kasi, osoby, która zawsze mnie wspierała zdecydowałam się jej pomóc i opowiedzieć Wam jej historię, a przy tym prosić Was o wsparcie!

Kilka lat temu wydawało mi się, że najgorsze co mogło Kasię w życiu spotkać, czyli rozstanie z mężem i zostanie samotną matką dwójki dzieci, bez środków do życia i dachu nad głową minęło...

Myślałam, że wylała już wystarczającą ilość łez by zacząć żyć na nowo, walcząc wyłącznie o lepszy byt i szczęście dla swoich dzieci i siebie samej.

Kiedy jej oczy miały w sobie coraz więcej  nadziei i miłości, a na jej twarzy zdecydowanie częściej pojawiał się uśmiech, jako spełniona zawodowo kobieta, a także szczęśliwa matka dorastających i utalentowanych dzieci...
Otaczając się kochającą rodziną oraz prawdziwymi przyjaciółmi zaczęła cieszyć się życiem, będąc potrzebną i wartościową kobietą!


W tym momencie los po raz kolejny ją doświadczył. W dniu w którym jej życie wywróciło się do góry nogami miała 38 lat. Diagnoza jaką usłyszała od swojego lekarza:  Rak złośliwy piersi z przerzutami na węzły chłonne. W tym momencie Kasia uświadomiła sobie, że rozstanie z mężem nie było końcem świata, a przed nią jeszcze większe wyzwanie, czyli walka o swoje życie!
W lutym tego roku, Kasia przeszła operację Mastektomii, która miała ją finalnie wyleczyć, niestety z powodu przerzutów na węzły chłonne została poddana również chemii czerwonej i białej co trwało ponad 3 miesiące. 

Każdy kto zna Kasię wie jak bardzo zmieniła ją choroba. Spustoszenie w organizmie oraz wszystkie skutki uboczne nie pozwoliły podjąć jej pracy. Wyłącznie dzięki pomocy najbliższych była w stanie przetrwać ten okres. Przez słaby stan zdrowia Kasi lekarze zadecydowali, że przerywają chemię i kontynuują leczenie poprzez radioterapię, którą obecnie rozpoczęła.

 Kasia nie poddaje się mimo że jest ciężko. Codziennie zażywa leki, które pomagają jej znieść okropny ból kości. Niestety jak sami wiecie to co oferuję NFZ nie jest wystarczające aby mogła wrócić do normalnego życia. Jest zmuszona leczyć się również prywatnie, a wydatki mnożą się każdego dnia. Stosuję jednocześnie różne metody – naturalne, niekonwencjonalne oraz te niedostępne w Polsce. Zbiórka, którą organizuję daje Kasi nadzieję na nową szansę w życiu. Jeśli tak jak ja chcielibyście ponownie zobaczyć ją pełną radości po prostu pomóżcie, liczy się każdy gest!!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  16.11.20
  16.11.20

  Kasiu trzymam kciuki!!!

 • Agata Murray - awatar

  Agata Murray

  23.10.20
  23.10.20

  Kasiu pozdrawiamy Cię serdecznie i życzymy powrotu do zdrowia. Rodzina Gut.

 • Danuta Pancer - awatar

  Danuta Pancer

  19.10.20
  19.10.20

  Danuta Pancer - licytacja buty

 • Danuta Pancer licytacja - awatar

  Danuta Pancer licytacja

  18.10.20
  18.10.20

  Danuta Pancer - medalion Matki Boskiej Karmiącej

 • Łukasz Żyjewski - awatar

  Łukasz Żyjewski

  18.10.20
  18.10.20

  Łukasz Żyjewski - licytacja medalion

93 839 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 981 osób
Wpłać teraz
 
Marzena Wiśniewska - awatar

Marzena Wiśniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 981

Anna - awatar
Anna
50
Krzysiek dużo sił i woli walki - awatar
Krzysiek dużo sił i woli walki
20
Natalia Kalisiak - licytacja piaskowanie + wybielanie - awatar
Natalia Kalisiak - licytacja piaskowanie + wybielanie
330
Beata Kąkol - awatar
Beata Kąkol
100
Szymon - awatar
Szymon
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna Adasiak - awatar
Justyna Adasiak
40
Angelika Rataj higienizacja zębów - awatar
Angelika Rataj higienizacja zębów
410

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij