Zbiórka Larwy zjadały go za życia. - zdjęcie główne

Larwy zjadały go za życia.

1 266 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Wolontariat Bezdomnym Psom - awatar

Wolontariat Bezdomnym Psom

Organizator zbiórki

Do schroniska przywiózł go hycel.  Tak się zaczyna jego "lepsze" życie.  Strach pomyśleć jakie było stare...Jedyne co wiemy to, to że został uderzony ostrym narzędziem w głowę. Takie rany nie powstają przypadkiem. Czy celem była śmierć? Czy sprawienie niewyobrażalnego cierpienia?

Tego nie wiemy i chyba wolimy nie wiedzieć. Wiemy, że z otwartą raną na głowie bardzo długo się błąkał. Jego jedynymi towarzyszami były ból, głód. pragnienie i strach. I jeszcze one, towarzyszki gnijącego mięsa - larwy much, które zjadały go żywcem.

Psiak jest już po wstępnej diagnostyce i zabiegu oczyszczania rany. Wiemy, że czaszka jest pęknięta, wiemy że nie da rady w schronisku, w tym upale z raną na głowie i pękniętą czaszką.

Chcemy popatrzeć w psie oczy i móc powiedzieć: "Już dobrze piesku, już nie będzie bolało, nikt Cię już więcej nie skrzywdzi" Niestety, żeby tak powiedzieć potrzebujemy od Was pomocy finansowej! Kosztów leczenia jeszcze nie znamy ale już wiemy ze nie będą małe.

Każda kwota, którą mu podarujecie to komunikat, że wszystko będzie dobrze, że już nie będzie bolało, że nie ma się czego bać. Zróbmy to razem, zmieńmy jego świat.

Kontakt Magda 792 911 662

Komentarze


  • Agnieszka Zembala-Zięba - awatar

    Agnieszka Zembala-Zięba

    14.06.2019
    14.06.2019

    Zdrowia i domku kochany!❤

1 266 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Wolontariat Bezdomnym Psom - awatar

Wolontariat Bezdomnym Psom

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 43

magda b - awatar
magda b
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
magda - awatar
magda
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
100
Sławomir - awatar
Sławomir
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Ziomek - awatar
Małgorzata Ziomek
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij