Zbiórka Nie pozwólmy marznąć zwierzakom! - zdjęcie główne

Nie pozwólmy marznąć zwierzakom!

1 178 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Niestety, w azylu fundacji skończył się opał. Niby niedługo wiosna, ale zanim nadejdzie ciepłe słońce, minie jeszcze  trochę czasu, a nasze zwierzaki dygocą z zimna w nieogrzewanych pomieszczeniach. 

Czy psy będące pod opieką fundacji muszą trząść się z zimna? Czy nasze koty są gorsze niż domowi pupile rozciągający się w cieple kominka? Prosimy, nie odmawiajcie im ciepła rozgrzanych kaloryferów i wesprzyjcie ostatnią tej zimy zbiórkę na opał. Marzymy, by  koty miały komfort ciepła, a psy mogły wystawiać brzuchy na kanapach i w legowiskach.

Aby tak się stało, musimy zapewnić minimalny zapas opału. Palimy w dwóch piecach - centralnym w domu i kaflowym w budynku gospodarczym. Potrzebujemy przynajmniej tonę węgla, żeby zapewnić naszym zwierzakom chociaż odrobinę ciepła. 

Niektóre z naszych zwierząt są już stare i cierpią na starcze schorzenia, a inne chore i po zabiegach. Nie możemy skazywać ich na zimno. Dlatego bardzo prosimy, pomóżcie nam opłacić rachunek za minimalny zapas opału. 

Nie możesz podarować domu? Podaruj im trochę ciepła!

1 178 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Wpłaty: 27

Jolanta Bulewicz Skoczylas - awatar
Jolanta Bulewicz Skoczylas
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
55
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
Zofia Zach - awatar
Zofia Zach
50
Jagoda - awatar
Jagoda
20
Halina - awatar
Halina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Joanna Bulbiak - awatar
Joanna Bulbiak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Weronika - awatar
Weronika
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij