Zbiórka Nie pozwólmy marznąć zwierzakom! - zdjęcie główne

Nie pozwólmy marznąć zwierzakom!

1 178 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Niestety, w azylu fundacji skończył się opał. Niby niedługo wiosna, ale zanim nadejdzie ciepłe słońce, minie jeszcze  trochę czasu, a nasze zwierzaki dygocą z zimna w nieogrzewanych pomieszczeniach. 

Czy psy będące pod opieką fundacji muszą trząść się z zimna? Czy nasze koty są gorsze niż domowi pupile rozciągający się w cieple kominka? Prosimy, nie odmawiajcie im ciepła rozgrzanych kaloryferów i wesprzyjcie ostatnią tej zimy zbiórkę na opał. Marzymy, by  koty miały komfort ciepła, a psy mogły wystawiać brzuchy na kanapach i w legowiskach.

Aby tak się stało, musimy zapewnić minimalny zapas opału. Palimy w dwóch piecach - centralnym w domu i kaflowym w budynku gospodarczym. Potrzebujemy przynajmniej tonę węgla, żeby zapewnić naszym zwierzakom chociaż odrobinę ciepła. 

Niektóre z naszych zwierząt są już stare i cierpią na starcze schorzenia, a inne chore i po zabiegach. Nie możemy skazywać ich na zimno. Dlatego bardzo prosimy, pomóżcie nam opłacić rachunek za minimalny zapas opału. 

Nie możesz podarować domu? Podaruj im trochę ciepła!

1 178 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Wpłaty: 27

Jolanta Bulewicz Skoczylas - awatar
Jolanta Bulewicz Skoczylas
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
55
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
Zofia Zach - awatar
Zofia Zach
50
Jagoda - awatar
Jagoda
20
Halina - awatar
Halina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Joanna Bulbiak - awatar
Joanna Bulbiak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Weronika - awatar
Weronika
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij