Kiedy dzwoni telefon...

Najczęściej słyszę: 'znalazłem kota, chyba potrącony, co ja mam zrobić?' Czasami jest to telefon ze współpracującej z nami lecznicy: 'przyniesiono do nas kota zwypadku - przejmiecie go?'

A czasami w innym wariancie, ale zawsze chodzi o to samo - kot wymaga natychmiastowej pomocy weterynaryjnej, za którą nie ma kto zapłacić.

Czasami takie koty mogą po leczeniu i kastracji wrócić na swoje dotychczasowe miejsce bytowania  lub też trafić do nowych opiekunów. Czasami - jedyne, co możemy zrobić, to pozwolić im odejść bez bólu. Czasami zaś, koty te dołączają do stada mieszkającego w Kocim Hospicjum.

W zeszłym roku, tylko takie 'nagłe przypadki' pochłonęły około 40 000 zł. W ciągu pierwszego miesiąca nowego roku z takich zgłoszeń mamy pod opieką pięć kotów, których leczenie kosztowało ponad  3 000 zł.

Fundacja ma za sobą kosztowny remont nowej siedziby. Przed nami - 'sezon kociakowy', kiedy to będą do nas 'hurtowo' trafiały kocie maluchy.

Prosimy, pomóżcie nam zgromadzić fundusze pozwalające bez wahania reagować na wezwanie o pomoc dla bezdomnych kotów, które uległy wypadkom lub zostały rozmyślnie skrzywdzone. 

Za najmniejszą nawet darowiznę jesteśmy bardzo wdzięczni - wszystkie one umożliwiają nam natychmiastowe działanie na rzecz tych, których nikt nie potrzebuje - na rzecz bezdomnych kotów.

Agn

P.S. Od 9 marca wydzieliłam zbiórkę na koty z interwencji.

https://pomagam.pl/spokoj 

Koszt utrzymania i 'obsługi' interwencyjnej 16 przekroczył 7 tys. zł. Ta zbiórka była zakładana na poczet leczenia zgłaszanych do nas bezdomnych kotów z wypadków. Bardzo bym chciała, by te poszkodowane koty też mogły na nas liczyć w każdej chwili.


Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych opiekuje się kotami, które nie mają szans na adopcję, czyli niepełnosprawnymi, ciężko chorymi, po wypadkach, z nowotworami, wadami wrodzonymi. Takim kotom zapewniamy domowe warunki, stały kontakt z doświadczoną opiekunką i świetną opiekę weterynaryjną. Prowadzimy także adopcje kotów zdrowych oraz edukujemy dzieci i dorosłych.

Zajrzyj do nas: https://www.facebook.com/FundacjaHospicjumDlaKotowBezdomnych/

Aktualności

 • Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych - awatar

  Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych

  09.03.17
  09.03.17

  Od 9 marca wydzieliłam zbiórkę na koty z interwencji w Dobrczu: https://pomagam.pl/spokoj Koszt utrzymania i 'obsługi' interwencyjnej szesnastki przekroczył 7 tys. zł. Ta zbiórka była zakładana na poczet leczenia zgłaszanych do nas bezdomnych kotów z wypadków. Bardzo bym chciała, by te poszkodowane koty też mogły na nas liczyć w każdej chwili. Ogromne podziękowania dla wszystkich którzy w jakikolwiek sposób nam pomagają. Agn

Komentarze

 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  07.07.17
  07.07.17

  Popieram i dlatego pomagam

 • Magda Ka - awatar

  Magda Ka

  07.07.17
  07.07.17

  Trzymam kciuki 😊

 • Rafał - awatar

  Rafał

  01.06.17
  01.06.17

  Pozdrawiam serdecznie

 • Black Cat - awatar

  Black Cat

  14.04.17
  14.04.17

  <3

 • Edyta - awatar

  Edyta

  13.03.17
  13.03.17

  powodzenia

Wpłaty - 253

Anonimowy Darczyńca - awatar
40
Anonimowy Darczyńca
Magda - awatar
50
Magda
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Robert - awatar
100
Robert
Sabina Kędzierska - awatar
10
Sabina Kędzierska
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Kangury - awatar
50
Kangury
iwona - awatar
15
iwona
Mateusz Przybyłowicz - awatar
22
Mateusz Przybyłowicz

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij