Zbiórka Na powrót do zdrowia Krzysztofa - miniaturka zdjęcia

Na powrót do zdrowia Krzysztofa Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na powrót do zdrowia Krzysztofa - zdjęcie główne

Na powrót do zdrowia Krzysztofa

20 030 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 208 osób w ciągu 14 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Roszak - awatar

Patrycja Roszak

Organizator zbiórki

Kochani,mój mąż Krzysztof w dniu 14 listopada 2022 uległ wypadkowi w pracy. Miał rozległego krwiaka mózgu.Przez 8 dni walczył o życie na Intensywnej Terapii. Obecnie został przeniesiony na oddział neurochirurgii. Czeka go długa i mozolna rehabilitacja oraz kosztowne leczenie . Krzysztof ma prawostronny lekki niedowład oraz problemy z pamięcią. Jest na dzień dzisiejszy osoba leżącą. Jesteśmy rodzicami 4 dzieci ,najmłodsze z nich ma 5 lat  . W tym momencie utrzymujemy się z jednej pensji i nie będziemy w stanie opłacić dalszego leczenia . Bardzo martwimy się o męża.Dzieci bardzo przeżywają całą sytuację, która zaskoczyła Nas z dnia na dzień.Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie w powrocie do zdrowia i pełnej sprawności Krzysztofa przez wpłacanie darowizn na Jego konto. Wierzę,że z Państwa pomocą będzie to możliwe.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Patrycja Roszak - awatar

  Patrycja Roszak

  02.12.2022
  02.12.2022

  Kochani mąż już w domu dochodzi do zdrowia teraz czeka nas długa walka o zdrowie nie tylko fizyczne ale też psychiczne bo w naszym przypadku najbardziej ucierpiała głową a co z nią idzie to pamięć i rozumienie , Obecnie mąż jest prywatnie rehabilitowany w domu , niestety na NFZ trzeba czekać . Dziękujemy wszystkim za tak ogromne wsparcie 😍

  Zdjęcie aktualizacji 106 958

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.11.2022
  27.11.2022

  I wish you fully recover soon!

 • Ewelina od grupy Sebastiana - awatar

  Ewelina od grupy Sebastiana

  24.11.2022
  24.11.2022

  zycze powrotu do zdrowia:)

 • Marzena Oblag - awatar

  Marzena Oblag

  24.11.2022
  24.11.2022

  Szybkiego powrotu do zdrowia

 • Diogo & Silvia - awatar

  Diogo & Silvia

  24.11.2022
  24.11.2022

  Get well soon

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.11.2022
  24.11.2022

  We'll pray for your husband's recovery and may God give you and your family courage in these moments of sadness.

20 030 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 208 osób w ciągu 14 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Roszak - awatar

Patrycja Roszak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 208

Sebastian Wartalski - awatar
Sebastian Wartalski
200
Ashish Attarwala (Ocado) - awatar
Ashish Attarwala (Ocado)
20
Radosław Brzechwa - awatar
Radosław Brzechwa
20
Marta Dzidziewicz - awatar
Marta Dzidziewicz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Koleżanka z klasy - awatar
Koleżanka z klasy
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij