Zbiórka Jeszcze żywe szkielety - zdjęcie główne

Jeszcze żywe szkielety

4 000 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 141 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Szczeniaki porzucone w lesie

Patrzysz na te zdjęcia i co widzisz? Psa, który nic nie m i jest tak chudy, że ledwo stoi na łapach. Malucha, któremu pewnie niewiele zostało życia, gdyby pomoc nie nadeszła... Szczeniaka, który stracił nadzieję i już nie marzy, ale nadal ma serce i kocha mimo krzywdy i bezdomności. 

Chcecie opowiem Wam naszą historię. Zatem weźcie w rękę paczkę chusteczek, bo to nie będzie wesoła opowieść. Pamiętam, ciepło mojej mamy,  gdy byłem jeszcze malutkim szczeniakiem. Razem z rodzeństwem wtulaliśmy się w nią i czuliśmy się bezpiecznie. Ona starała się i kochała nas swoją matczyną miłością. Zawsze mięliśmy brzuszki pełne mleczka. Razem tak błogo upływały nam dni. Widziałem czasem, że mama jest smutna, więc starałem się ją rozweselić. Teraz już wiem dlaczego tak się martwiła. Minęła wiosna, a my podrośliśmy. Gospodarz, u którego mieszkaliśmy nie był zadowolony z naszej obecności. Mama coraz częściej miała łzy w oczach. I stało się -  pewnego dnia, ten człowiek załadował mnie i brata do auta. Patrzyłem na mamę, a ona na wpatrywała się w nas i biegła szczekając za autem. Nie dogoniła samochodu... A nas zostawiono bardzo daleko od domu. Już nie potrafiliśmy znaleźć drogi do mamy. Całe lato koczowaliśmy w lesie i staraliśmy się znaleźć jakieś pożywienie w pobliżu okolicznych zabudowań. Spotkani ludzie czasem rzucali nam coś do jedzenia, ale zdarzało się, że kamienie leciały w naszym kierunku, wtedy trzeba było szybko uciekać. To był trudny czas. Ledwie dawaliśmy radę i już brakowało nam sił, gdy pewnego dnia trafiliśmy na domek we wsi, w którym pani dała nam skromne schronienie i zaczęła nas karmić. Gdyby nie ona umarlibyśmy z głodu i wycieńczenia.

Gorąco dziękujemy pełnej empatii osobie, która nie mogąc dłużej zająć się psami powiadomiła nas o tej psiej tragedii. Pieski zostaną umieszczone w domu tymczasowym. Czeka nas wizyta weterynaryjna, zakup bardzo dobrej jakościowo karmy oraz opłacenie kosztów domu tymczasowego. Chłopcy będą do adopcji, gdy ich stan będzie już na to pozwalać. 

Żyjemy nadzieją, że jedynym problemem będzie porządne dożywienie wychudzonych maluchów. Jednak tak jak w przypadku niedawno zabranych szczeniaków (Łatki i Łajki), które okazały się bardzo chore, nie możemy być pewni, czy nie mają innych problemów zdrowotnych. Dlatego prosimy Was o wsparcie. Nie dla nas - a dla nich, dla psów, które są chodzącymi szkieletami i nie miały kompletnie nic oprócz siebie. Prosimy o śledzenie losów chudzinek 

 

 

 

 

Komentarze


  • SY-LWIATKO - awatar

    SY-LWIATKO

    20.10.2018
    20.10.2018

    Trzymam kciuki 🤜🤛

4 000 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 141 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 141

Justyna - awatar
Justyna
81
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gosia - awatar
Gosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara Baranowska - awatar
Barbara Baranowska
50
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Asia - awatar
Asia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij