Zbiórka Króliki zbierają na rachunki! - zdjęcie główne

Króliki zbierają na rachunki!

833 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

UWAGA! Potrzebujemy pomocy!

Stowarzyszenie Pomocy Królikom zajmuje się pomocą bezdomnym królikom. W Warszawie działamy pod sztandarem Uszate Serca Warszawy. Ciągle pod swoją opieką mamy między 20 a 30 królików. Jedne idą do adopcji inne dopiero zaczynają szukać domów. O wszystkich naszych podopiecznych dbamy, szukamy im domów tymczasowych, karmimy, sprzątamy i przede wszystkim leczymy. Leczenie to największy koszt naszej działalności. Zazwyczaj trafiają do nas uszaki, których stan zdrowia jest mocno zaniedbany, albo nawet byli właściciele nie zdawali sobie sprawy, że stanem zdrowia królika trzeba się interesować, nawet mocniej niż u psa czy kota. (nasze działania możecie śledzić na www.facebook.com/SPKWarszawa)

Nasz stan konta, na dzień dzisiejszy wynosi - 4608 zł, jest to kwota która opiewa niecałe leczenie z okresu styczeń-luty. Prawie 1700 zł zdążyliśmy już zapłacić. Zbieramy więc na spłatę długów i na kolejne najbliższe miesiące działania.
Nasi podopieczni generują bardzo duże faktury za leczenie, leczenia im nie możemy odmówić...

Ostatnio sporo się działo, diagnozowaliśmy i ratowaliśmy Viki, która następnie przechodziła rekonwalescencję po zabiegu usunięcia wodonercza.

Wodonercze VIKI:

Ciapa przeszła ciężka sterylizację, do tej pory weterynarze wspominają co znaleźli w naszej króliczce, po zabiegu również przechodziła rekonwalescencję i jeszcze na dodatek nie podobały jej się szwy, więc dorobiła się ropni, które trzeba było usunąć.

Operacja jaką przeszła Ciapa:

W znieczuleniu ogólnym wykonano laparotomię pośrodkową. Śródoperacyjnie w jamie brzusznej widoczny konglomerat tkanek składający się ze zmienionej macicy i jajników oraz jelit cienkich i jelita ślepego. Wypreparowano liczne zrosty otrzewnej trzewnej oraz otrzewnej ściennej, uwolniono zmieniony narząd rodny oraz wykonano ovariohisterectomię. Rozpoznanie: ropomacicze, stan po starej perforacji macicy, obumarły płód, resztki kręgosłupa w trzonie macicy, zrosty otrzewnowe, zapalenie otrzewnej oraz mnóstwo ropy.

Adora również nie miała ładnej sytuacji swojej maciczki.

A np. dla odmiany, Kicuś pozbył się zębów.

Dante walczył z anemią i popędem seksualnym tak wielkim jakby nie był królikiem a co najmniej napalonym ogierem.

Za nami także diagnostyka innych królików, zdjęcia rtg, wykonane usg, kastracje i sterylizacje naszych podopiecznych. Dodatkowo nasz koci podopieczny Zjawuś walczył z biegunką. W ogóle ostatnio się nie nudziliśmy...

Mimo wszystko rozdwajamy się i mnożymy, tak, żeby jeszcze znaleźć czas na adopcje. W najbliższym czasie do adopcji pójdą Adora, Norek i Dante, dopiero do adopcji wywędrował Emil, niedawno do domu pojechała też Zuza. Zapewne niedługo będziemy czekać na wypełnienie się miejsca po tych naszych podopiecznych i wtedy diagnostyka i leczenie zacznie się od początku.

Niestety funduszy na opłacenie faktur za naszych podopiecznych nam brak:(

Prosimy więc bardzo serdecznie.... wpłaćcie choć złotówkę na rzecz naszych podopiecznych. Każda jedna jest dla nas bardzo ważna!
Wszystkim bardzo dziękujemy za każdą pomoc jaką nam oferujecie!


Komentarze


 • Michał Juan Sikora - awatar

  Michał Juan Sikora

  21.09.2017
  21.09.2017

  🐇

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.05.2017
  14.05.2017

  :)

  • Stowarzyszenie Pomocy Królikom - awatar

   Stowarzyszenie Pomocy Królikom - Organizator zbiórki

   06.06.2017
   06.06.2017

   Serdecznie dziękujemy!

 • Kinga Magiera - awatar

  Kinga Magiera

  06.04.2017
  06.04.2017

  Wszystko dla naszych uszatych przyjaciół :)

  • Stowarzyszenie Pomocy Królikom - awatar

   Stowarzyszenie Pomocy Królikom - Organizator zbiórki

   06.06.2017
   06.06.2017

   Serdecznie dziękujemy!

 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  14.03.2017
  14.03.2017

  Pomagajmy ! Każda złotówka się liczy.

 • MrRS - awatar

  MrRS

  07.03.2017
  07.03.2017

  Mój wyglądał identycznie jak ten ze zdjęcia

833 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Wpłaty: 31

Michał Juan Sikora - awatar
Michał Juan Sikora
5
Iwona - awatar
Iwona
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Amonaria - awatar
Amonaria
25
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij