Zbiórka Na ratunek Ginie - zdjęcie główne

Na ratunek Ginie

2 015 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Joanna P - awatar

Joanna P

Organizator zbiórki

Poznajcie Ginę.

Kilkumiesięczna Gina trafiła do mnie na początku 2011 roku po tym, jak ktoś wyrzucił ją z pociągu na stacji PKP. Przez kilka lat cieszyła się bardzo dobrym zdrowiem i samopoczuciem.

Niestety w ostatnim czasie stwierdzono u niej przepuklinę pachwinową. W dniu 8 listopada 2017 r. przeszła operację jej usunięcia (już wtedy podczas zabiegu nastąpiły komplikacje w postaci obfitego krwawienia). 

Niestety w dniu 12 listopada 2017 r. z samego rana pojawiły się kolejne, z którymi od razu trafiła do całodobowej Kliniki Weterynaryjnej "ARKA" w Krakowie. Okazało się, że wewnątrz zrobił się ropień, który pękł, tkanki uległy zakażeniu, pojawiła się martwica. Jeszcze dzień wcześniej wieczorem nic nie wskazywało na to, że dzieje się tam coś niedobrego (okolica szycia była stale obserwowana). Obecnie Gina nadal przebywa w  "ARCE" i czeka na reoperację. W międzyczasie leczone jest zakażenie.

Według wstępnych informacji koszt pobytu Giny w klinice oscylować będzie w okolicy 2 tys. zł. W zależności od liczby dni oraz tego, czy konieczne będzie założenie drenu, kwota ta może okazać się wyższa. Do tego należy doliczyć jeszcze koszt wizyty (wizyt) kontrolnej.

Nie jestem w stanie sama pokryć kosztów leczenia. Gina nie jest moją jedyną podopieczną. Pod opieką posiadam jeszcze 3 inne pieski i 3 kotki, z których dwa (wcześniej wolno żyjące) zostały otrute w tamtym roku i tylko dzięki mojej determinacji i doskonałej opiece weterynaryjnej żyją do dziś. Wygenerowało to jednak olbrzymie koszty ich leczenia i utrzymania. Na dzień dzisiejszy byłam w stanie wpłacić jedynie zaliczkę na leczenie Giny w wysokości 200zł. Jest to niestety kropla w morzu potrzeb, dlatego błagam Państwa o pomoc.

_________________________________________________________________________________________

AKTUALIZACJA 22.11.2017 r.

Reoperacja UDAŁA SIĘ!!! Okazało się, że martwicą objęte były także tkanki wewnętrzne i to od nich zaczął się cały "problem". Gince usunięto dwa gruczoły listwy mlecznej. Rana jednak ładnie się goi, Gina jest już w domu i pomału wraca do zdrowia. Za tydzień jedziemy na zdjęcie szwów. 

Podczas odbioru Giny z kliniki wpłaciłam ratę w wysokości 600 zł. Wszystko dzięki Państwa wielkim sercom i okazanemu wsparciu (środki zebrane na zbiórce można wypłacać jeszcze w czasie jej trwania).

Pragnę złożyć ogromne podziękowania dotychczasowym Darczyńcom! Jesteście WIELCY!

Co do ogółu kosztów leczenia i pobytu w klinice to rachunek końcowy wystawiony został na kwotę 2 tys. złotych, na poczet którego wpłaciłam do tej pory łącznie 800 zł. Termin spłaty zadłużenia mija w połowie grudnia i wtedy też chciałabym wpłacić pozostałą kwotę tj. brakujące 1200 zł, także walczymy dalej ze zbiórką i nie poddajemy się!

Kochani, liczymy na Was razem z Giną i wierzymy, że i tym razem się uda :)


Aktualizacje


 • Joanna P - awatar

  Joanna P

  11.12.2017
  11.12.2017

  https://www.facebook.com/joanna.berenika/posts/10211624915964079

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Magdalena Pokój - awatar

  Magdalena Pokój

  21.11.2017
  21.11.2017

  Życzę dużo zdrówka dla pieska! Pozdrawiam!

  • Joanna P - awatar

   Joanna P - Organizator zbiórki

   21.11.2017
   21.11.2017

   Dziękujemy serdecznie wraz z Giną i również pozdrawiamy! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.11.2017
  18.11.2017

  Powodzenia !

  • Joanna P - awatar

   Joanna P - Organizator zbiórki

   18.11.2017
   18.11.2017

   Dziękujemy serdecznie wraz z Giną i pozdrawiamy! <3

 • Be Gie - awatar

  Be Gie

  18.11.2017
  18.11.2017

  Zdrówka !!!

  • Joanna P - awatar

   Joanna P - Organizator zbiórki

   18.11.2017
   18.11.2017

   Dziękujemy serdecznie wraz z Giną i pozdrawiamy! <3

2 015 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Joanna P - awatar

Joanna P

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 67

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Olaa - awatar
Olaa
10
Kasia - awatar
Kasia
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
24
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kasia - awatar
Kasia
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij