Zbiórka Dla Rodziny Śp. Łukasza Cygana. - zdjęcie główne

Dla Rodziny Śp. Łukasza Cygana.

8 050 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 144 osoby
Joanna Wacyk - awatar

Joanna Wacyk

Organizator zbiórki

Witam wszystkich i każdego z osobna. 

W dniu 12 kwietnia 2021 w Niemczech m. Bretzfeld  zaginął Nasz kolega, Kochający ojciec , jedyny syn i brat Łukasz Cygan  (36). Poszukiwania trwały 8 dni. 20 kwietnia znaleziono ciało Łukasza w zalanych kamieniołomach. Rodzina na chwilę obecną nie wie nic, oprócz tego że śledztwo jest w toku, czekają na pozwolenie wydania zwłok. 8 dni które przeżywaliśmy razem z najbliższymi Łukasza były ciężkie patrząc na jego mamę i siostrę Joannę  widziałam ich bezradność, niewiedza, smutek, żal, gniew...uczucia które nimi  targały na wszystkie strony. ..Wspieraliśmy ich dobrym słowem, dawaliśmy nadzieję szukając pomocy w mediach i różnych portalach społecznościowych oraz u osób prywatnych- "bo Nadzieja umiera ostatnia ". Ja akurat wiem jak dużo daje wspieranie matki której dziecko zaginęło i co cżuje jej serce. Młody człowiek w jednej chwili stracił życie, jednocześnie pozbawiając dzieci ojca. 

Zwracam się z Prośbą, by w tak ciężkich chwilach wesprzeć zbiórkę na opłacenie transportu i kremakcje ciała Łukasza do ojczyzny, do rodzinnego Nowogroďźca gdzie odbędzie się pochówek. Cena transportu zwłok z Niemiec do Polski jest kolosalna dla mamy Łukasza która pozostała sama z jego dwiema córeczkami Lenka 6lat i Hania 4latka.

Jeśli ktokolwiek z Was mógłby dołożyć od siebie nawet najdrobniejszą kwotę, pomożemy rodzinie sprawdzić ciało do Polski, aby był pochowany w swojej ojczyźnie którą kochał. 

Zbiórkę zakładam za zgodą rodziny 

PS. PROSZĘ aby wszyscy "życzliwi " swoje zbędne komentarze zachowali dla siebie.! Zbiórka jest dobrowolna : Chcesz - możesz - wpłacaj, nie chcesz - nie komentuj - wyjdź,  chcesz - nie możesz -udostępniaj .

10.000 zł to naprawdę minimalna kwota na wydatki związane z transportem kremacją oraz pochówkiem. 

❤❤❤W imieniu rodziny i własnym Dziękuję za każdą złotówkę i udostępnianie❤❤❤

Aktualizacje


 • Joanna Wacyk - awatar

  Joanna Wacyk

  03.05.2021
  03.05.2021

  Witam Serdecznie. Chciałam Serdecznie podziękować wszystkim Tygm którzy dokonali wpłaty na pomoc rodzinie Łukasza oraz wszystkim którzy udostępniali zbiórkę. Jesteśmy na ostatnim etapie, po rozmowie z rodziną Łukasza postanowiliśmy udostępnić ostatni raz zbiórkę i za 24h zamknąć ją z taką kwotą jaka będzie nawet jeśli cel nie będzie osiągnięty.
  Jeszcze raz z całego serca Dziękujemy wszystkim i kazdemu z osobna. Dzięki Wam, Najbliżsi Łukasza mama,siostra i jego córeczki będą w stanie ponieść koszty które są związane ze sprowadzeniem ciała, kremacją i pochówkiem w kraju.
  ❤❤❤Serdeczne Bóg zapłać❤❤❤

  Zbiórka trwa jeszcze 24h Proszę o udostępniania.

Komentarze


 • Aga i Siwy - awatar

  Aga i Siwy

  24.04.2021
  24.04.2021

  Pomagamy

 • Danuta i Jan Wacykowie - awatar

  Danuta i Jan Wacykowie

  24.04.2021
  24.04.2021

  Pomagamy.

 • Joanna.W - awatar

  Joanna.W

  24.04.2021
  24.04.2021

  pomagam.pl/gipolek

8 050 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 144 osoby
Joanna Wacyk - awatar

Joanna Wacyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 144

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij