Zbiórka Głogowskie stado z procentami - zdjęcie główne

Głogowskie stado z procentami

184 zł  z 184 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wrocławski dom tymczasowy zbiera na spłatę faktury za wizytę weterynaryjną koszatniczek.

Burbon, Malibu, Gin, Tonik i Desperados przebywają w domu tymczasowym Koszatniczkowy Dom Tymczasowy "u Kociary" (www.facebook.com/koszatniczki.u.kociary).

Burbon, Malibu, Gin, Tonik i Desperados to koszatniczki z interwencji głogowskiej, która odbyła się w czerwcu 2017 roku. Nieodpowiedzialna kobieta z jednej parki koszatniczek stworzyła ogromne stado, dokładnie 207(!) sztuk koszatniczek, w tym 30 było w zaawansowanej ciąży. Koszatniczki żyły w mikro klatkach w mieszanych stadach. Kolejne pokolenia maluchów rodziły się ze związków kazirodczych. Jak sama była właścicielka przyznała praktycznie co tydzień wyciągała jakieś martwe koszatniczki z klatek - te które nie wytrzymywały przez swoje wady genetyczne lub nie miały dostępu do jedzenia.

Burbon, Malibu, Gin, Tonik i Desperados początkowo przebywały u Jagodzianek, które przejęły na siebie początki tej interwencji. Następnie stopniowo głogowskie koszatniczki były przejmowane przez koszatniczkowe domy tymczasowe. Chłopaki ostatnio zostali przejęci przez Koszatniczkowy Dom Tymczasowy "u Kociary" i rozpoczęło się ich leczenie na poważnie.

1. Burbon

2. Malibu

3. Gin4. Tonik5. Desperados

------------------------------------------------------------------------------------------------

Faktura:

Faktura została wystawiona łącznie na kwotę 184,01 zł.


Bardzo prosimy o pomoc w spłacie zadłużenia naszych głogowskich maluchów.

Bez Was nam się nie uda!

To dzięki Wam możemy cały czas działać i pomagać najmniejszym!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

184 zł  z 184 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
34
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bożena - awatar
Bożena
40
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij