Glutki - takie kocie dzieciaki

Zbiórka

Photo

Glutki - kocie dzieci bez rodzinnego ;)

Glutki - tak nazywamy kocie maluchy. W "sezonie kociakowym" w Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych można i takie spotkać - niesamodzielne, bezradne, tzw. "butelkowce". Bez kociej mamy - tą musi zastąpić opiekunka, a jest to opieka 24 na dobę.

Więc tak - nastawiamy budzik na budzenie co 3-4 godziny. A potem już leci: pobudka, szykowanie mleka, karmienie, masowanie brzuszków (bo same bez pomocy glutki się nie wypróżnią). I tak 22 razy - bo tyle rozwrzeszczanych mordek i głodnych brzuszków stacjonuje teraz w Kocim Hospicjum. 

Jest ich torchę. Są. A mogło ich nie być, bo alternatywą była eutanazja, utopienie lub śmierć głodowa, gdzieś w stodole czy piwnicy. Są i wymagają opieki, którą otrzymują.

Photo

Maluchy bez rodzinnego, a potrzeb całe mnóstwo!

Kocie mleko, specjalna odżywka dla tych słabiej przyswajających, cała masa podkładów higienicznych i prądożerne poduchy grzewcze (bo maluchy jeszcze słabo same trzymają ciepło). Do tego produkcja kociej surowicy - życia w płynie - która wyposaża malce w przeciwciała (jakich nie mały możliwości uzyskać z mlekiem matki) i zwiększa ich szanse na przeżycie i doczekanie własnego kochajacego domu.

OGROM POTRZEB, a rodzinnego brak ;) Dlatego będziemy ogromnie wdzięczni za każde Wasze wsparcie!

Photo

Każdy kot był kiedyś małym glutkiem

Każdy kot był kiedyś takim małym glutkiem. Bezradnym, niesamodzielnym, czesto chorym i zabiedzonym, bez opieki kociej mamy. Był zdany tylko na pomoc człowieka i na jego opiekę i troskę. Kiedy patrzymy na zdrowe, piękne kociska w nowych domach stałych, myślimy - im się udało!

Niech tym maluchom także się uda! Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby również i one przeżyły i znalazły kochające domy. Dzięki Waszemu wsparciu to zadanie będzie o wiele łatwiejsze!

Filmik z kociakami

Photo

Kocie Hospicjum

"Trzymałem umierających za rękę.
Oni mówili coś do mnie, ja do nich, zupełnie się nie rozumieliśmy.
I mnie, i im, było jednak jakoś lżej."
Mieczysław Bieniek

Opiekujemy się kotami, które nie mają szans na adopcję, czyli niepełnosprawnymi, ciężko chorymi, po wypadkach, z nowotworami, wadami wrodzonymi. Takim kotom zapewniamy domowe warunki, stały kontakt z doświadczoną opiekunką i świetną opiekę weterynaryjną. Prowadzimy także adopcje kotów zdrowych oraz edukujemy dzieci i dorosłych.

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE!

Photo

Aktualności

 • Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych

  Never Ending Story

  05.07.16
  05.07.16

  W weekend trafiły do nas kolejne dwa kociaki, jednym z nich jest Payola, koteczka z paskudnym kocim katarem, zachudzona, zapchlona, z anemią, która jak na razie nie widzi (być może uda się uratować jej wzrok, ale nie jest to nic pewnego). Na razie walczymy o jej życie i jak widać z całkiem niezłym skutkiem :) W piątej dobie mała zaczeła się myć, choć z jedzeniem i butelkowym karmieniem nadal jest problem (z powodu kataru mała nie czuje stałego pokarmu a płynnym się krztusi), dlatego kicia karmiona jest przez sondę płynną odżywką. Mamy nadzieję, że już niedługo Payola dojdzie do siebie i zacznie sama jeść. https://www.facebook.com/FundacjaHospicjumDlaKotowBezdomnych/videos/1791660684387467/

  Photo

Komentarze

 • Powodzenia

  16.08.16
  16.08.16

  Żeby się szczęściło maleństwom.

 • Malwina

  29.07.16
  29.07.16

  odwagi! :*

 • Ferru

  10.07.16
  10.07.16

  Podziwiam...

 • nat

  10.07.16
  10.07.16

  Agn bądź silna!

 • Marta

  04.07.16
  04.07.16

  Powodzenia, małe kocie nieszczęścia :(

Wpłaty - 163

 • Avatar Adrianna
  10
  Adrianna
 • Avatar Kasia
  50
  Kasia
 • Avatar Agata
  30
  Agata
 • Avatar Agnieszka
  100
  Agnieszka
 • Avatar Sylwia
  26
  Sylwia
 • Avatar natalia
  5
  natalia
 • Avatar Anna
  10
  Anna
 • Avatar Kama
  100
  Kama
 • Avatar Violetta
  20
  Violetta
 • Avatar Marta
  20
  Marta

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę