Zbiórka Glutki - takie kocie dzieciaki - zdjęcie główne

Glutki - takie kocie dzieciaki

5 430 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 163 osoby
Zdjęcie opisu zbiórki Glutki - takie kocie dzieciaki

Glutki - kocie dzieci bez rodzinnego ;)

Glutki - tak nazywamy kocie maluchy. W "sezonie kociakowym" w Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych można i takie spotkać - niesamodzielne, bezradne, tzw. "butelkowce". Bez kociej mamy - tą musi zastąpić opiekunka, a jest to opieka 24 na dobę.

Więc tak - nastawiamy budzik na budzenie co 3-4 godziny. A potem już leci: pobudka, szykowanie mleka, karmienie, masowanie brzuszków (bo same bez pomocy glutki się nie wypróżnią). I tak 22 razy - bo tyle rozwrzeszczanych mordek i głodnych brzuszków stacjonuje teraz w Kocim Hospicjum. 

Jest ich torchę. Są. A mogło ich nie być, bo alternatywą była eutanazja, utopienie lub śmierć głodowa, gdzieś w stodole czy piwnicy. Są i wymagają opieki, którą otrzymują.

Zdjęcie opisu zbiórki Glutki - takie kocie dzieciaki

Maluchy bez rodzinnego, a potrzeb całe mnóstwo!

Kocie mleko, specjalna odżywka dla tych słabiej przyswajających, cała masa podkładów higienicznych i prądożerne poduchy grzewcze (bo maluchy jeszcze słabo same trzymają ciepło). Do tego produkcja kociej surowicy - życia w płynie - która wyposaża malce w przeciwciała (jakich nie mały możliwości uzyskać z mlekiem matki) i zwiększa ich szanse na przeżycie i doczekanie własnego kochajacego domu.

OGROM POTRZEB, a rodzinnego brak ;) Dlatego będziemy ogromnie wdzięczni za każde Wasze wsparcie!

Zdjęcie opisu zbiórki Glutki - takie kocie dzieciaki

Każdy kot był kiedyś małym glutkiem

Każdy kot był kiedyś takim małym glutkiem. Bezradnym, niesamodzielnym, czesto chorym i zabiedzonym, bez opieki kociej mamy. Był zdany tylko na pomoc człowieka i na jego opiekę i troskę. Kiedy patrzymy na zdrowe, piękne kociska w nowych domach stałych, myślimy - im się udało!

Niech tym maluchom także się uda! Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby również i one przeżyły i znalazły kochające domy. Dzięki Waszemu wsparciu to zadanie będzie o wiele łatwiejsze!

Filmik z kociakami

Zdjęcie opisu zbiórki Glutki - takie kocie dzieciaki

Kocie Hospicjum

"Trzymałem umierających za rękę.
Oni mówili coś do mnie, ja do nich, zupełnie się nie rozumieliśmy.
I mnie, i im, było jednak jakoś lżej."
Mieczysław Bieniek

Opiekujemy się kotami, które nie mają szans na adopcję, czyli niepełnosprawnymi, ciężko chorymi, po wypadkach, z nowotworami, wadami wrodzonymi. Takim kotom zapewniamy domowe warunki, stały kontakt z doświadczoną opiekunką i świetną opiekę weterynaryjną. Prowadzimy także adopcje kotów zdrowych oraz edukujemy dzieci i dorosłych.

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE!

Zdjęcie opisu zbiórki Glutki - takie kocie dzieciaki

Aktualizacje


 • Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych - awatar

  Never Ending Story

  05.07.2016
  05.07.2016

  W weekend trafiły do nas kolejne dwa kociaki, jednym z nich jest Payola, koteczka z paskudnym kocim katarem, zachudzona, zapchlona, z anemią, która jak na razie nie widzi (być może uda się uratować jej wzrok, ale nie jest to nic pewnego). Na razie walczymy o jej życie i jak widać z całkiem niezłym skutkiem :) W piątej dobie mała zaczeła się myć, choć z jedzeniem i butelkowym karmieniem nadal jest problem (z powodu kataru mała nie czuje stałego pokarmu a płynnym się krztusi), dlatego kicia karmiona jest przez sondę płynną odżywką. Mamy nadzieję, że już niedługo Payola dojdzie do siebie i zacznie sama jeść.

  https://www.facebook.com/FundacjaHospicjumDlaKotowBezdomnych/videos/1791660684387467/

  Zdjęcie aktualizacji 1 085

Komentarze


 • Powodzenia - awatar

  Powodzenia

  16.08.2016
  16.08.2016

  Żeby się szczęściło maleństwom.

 • Malwina - awatar

  Malwina

  29.07.2016
  29.07.2016

  odwagi! :*

 • Ferru - awatar

  Ferru

  10.07.2016
  10.07.2016

  Podziwiam...

 • nat - awatar

  nat

  10.07.2016
  10.07.2016

  Agn bądź silna!

 • Marta - awatar

  Marta

  04.07.2016
  04.07.2016

  Powodzenia, małe kocie nieszczęścia :(

5 430 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 163 osoby

Wpłaty: 163

Adrianna - awatar
Adrianna
10
Kasia - awatar
Kasia
50
Agata - awatar
Agata
30
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Sylwia - awatar
Sylwia
26
natalia - awatar
natalia
5
Anna - awatar
Anna
10
Kama - awatar
Kama
100
Violetta - awatar
Violetta
20
Marta - awatar
Marta
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij