Zbiórka Glutki - takie kocie dzieciaki - zdjęcie główne

Glutki - takie kocie dzieciaki

5 430 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 163 osoby
Zdjęcie opisu zbiórki Glutki - takie kocie dzieciaki

Glutki - kocie dzieci bez rodzinnego ;)

Glutki - tak nazywamy kocie maluchy. W "sezonie kociakowym" w Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych można i takie spotkać - niesamodzielne, bezradne, tzw. "butelkowce". Bez kociej mamy - tą musi zastąpić opiekunka, a jest to opieka 24 na dobę.

Więc tak - nastawiamy budzik na budzenie co 3-4 godziny. A potem już leci: pobudka, szykowanie mleka, karmienie, masowanie brzuszków (bo same bez pomocy glutki się nie wypróżnią). I tak 22 razy - bo tyle rozwrzeszczanych mordek i głodnych brzuszków stacjonuje teraz w Kocim Hospicjum. 

Jest ich torchę. Są. A mogło ich nie być, bo alternatywą była eutanazja, utopienie lub śmierć głodowa, gdzieś w stodole czy piwnicy. Są i wymagają opieki, którą otrzymują.

Zdjęcie opisu zbiórki Glutki - takie kocie dzieciaki

Maluchy bez rodzinnego, a potrzeb całe mnóstwo!

Kocie mleko, specjalna odżywka dla tych słabiej przyswajających, cała masa podkładów higienicznych i prądożerne poduchy grzewcze (bo maluchy jeszcze słabo same trzymają ciepło). Do tego produkcja kociej surowicy - życia w płynie - która wyposaża malce w przeciwciała (jakich nie mały możliwości uzyskać z mlekiem matki) i zwiększa ich szanse na przeżycie i doczekanie własnego kochajacego domu.

OGROM POTRZEB, a rodzinnego brak ;) Dlatego będziemy ogromnie wdzięczni za każde Wasze wsparcie!

Zdjęcie opisu zbiórki Glutki - takie kocie dzieciaki

Każdy kot był kiedyś małym glutkiem

Każdy kot był kiedyś takim małym glutkiem. Bezradnym, niesamodzielnym, czesto chorym i zabiedzonym, bez opieki kociej mamy. Był zdany tylko na pomoc człowieka i na jego opiekę i troskę. Kiedy patrzymy na zdrowe, piękne kociska w nowych domach stałych, myślimy - im się udało!

Niech tym maluchom także się uda! Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby również i one przeżyły i znalazły kochające domy. Dzięki Waszemu wsparciu to zadanie będzie o wiele łatwiejsze!

Filmik z kociakami

Zdjęcie opisu zbiórki Glutki - takie kocie dzieciaki

Kocie Hospicjum

"Trzymałem umierających za rękę.
Oni mówili coś do mnie, ja do nich, zupełnie się nie rozumieliśmy.
I mnie, i im, było jednak jakoś lżej."
Mieczysław Bieniek

Opiekujemy się kotami, które nie mają szans na adopcję, czyli niepełnosprawnymi, ciężko chorymi, po wypadkach, z nowotworami, wadami wrodzonymi. Takim kotom zapewniamy domowe warunki, stały kontakt z doświadczoną opiekunką i świetną opiekę weterynaryjną. Prowadzimy także adopcje kotów zdrowych oraz edukujemy dzieci i dorosłych.

DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE!

Zdjęcie opisu zbiórki Glutki - takie kocie dzieciaki

Aktualności


 • Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych - awatar

  Never Ending Story

  05.07.16
  05.07.16

  W weekend trafiły do nas kolejne dwa kociaki, jednym z nich jest Payola, koteczka z paskudnym kocim katarem, zachudzona, zapchlona, z anemią, która jak na razie nie widzi (być może uda się uratować jej wzrok, ale nie jest to nic pewnego). Na razie walczymy o jej życie i jak widać z całkiem niezłym skutkiem :) W piątej dobie mała zaczeła się myć, choć z jedzeniem i butelkowym karmieniem nadal jest problem (z powodu kataru mała nie czuje stałego pokarmu a płynnym się krztusi), dlatego kicia karmiona jest przez sondę płynną odżywką. Mamy nadzieję, że już niedługo Payola dojdzie do siebie i zacznie sama jeść. https://www.facebook.com/FundacjaHospicjumDlaKotowBezdomnych/videos/1791660684387467/

  Zdjęcie aktualności 1 085

Komentarze


 • Powodzenia - awatar

  Powodzenia

  16.08.16
  16.08.16

  Żeby się szczęściło maleństwom.

 • Malwina - awatar

  Malwina

  29.07.16
  29.07.16

  odwagi! :*

 • Ferru - awatar

  Ferru

  10.07.16
  10.07.16

  Podziwiam...

 • nat - awatar

  nat

  10.07.16
  10.07.16

  Agn bądź silna!

 • Marta - awatar

  Marta

  04.07.16
  04.07.16

  Powodzenia, małe kocie nieszczęścia :(

5 430 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 163 osoby

Wpłaty: 163

Adrianna - awatar
Adrianna
10
Kasia - awatar
Kasia
50
Agata - awatar
Agata
30
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Sylwia - awatar
Sylwia
26
natalia - awatar
natalia
5
Anna - awatar
Anna
10
Kama - awatar
Kama
100
Violetta - awatar
Violetta
20
Marta - awatar
Marta
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij