GOALBALL
To najpopularniejsza gra zespołowa osób niepełnosprawnych na świecie, stworzona w 1946 roku. W Polsce niestety mało znana. To niezwykła dyscyplina paraolimpijska dla osób niewidomych, niedowidzących i nie tylko, która potrafi być bardzo widowiskowa.
Zależało nam na tym by pokazać Szczecinianom jak ta dyscyplina sportu wygląda w wykonaniu osób ją trenujących. Starania trwały dwa lata i, ku radości wszystkich sympatyków goalball-a, udało się.
Jesteśmy coraz bliżej!
Po raz pierwszy w historii zawody rangi ogólnopolskiej odbędą się w Szczecinie.
Do naszego regionu zawitają wszystkie najlepsze drużyny z kraju (łącznie około 60 zawodników).
Będzie to ostatni turniej przed turniejem finałowym.
Emocji na pewno nie zabraknie.
Jako Stowarzyszenie Klub Sportowy Niewidomych i Niedowidzących "Dalekowzroczni" (organizator imprezy) chcielibyśmy aby ten turniej był wyjątkowy.
W tym celu potrzebna jest jeszcze pewna kwota pieniędzy.
Udało nam się zakupić bramki, których jako jedyna drużyna w Polsce nie posiadaliśmy.
Dzięki życzliwości Uniwersytetu Szczecińskiego mamy do dyspozycji halę sportową oraz zagwarantowany nocleg dla wszystkich drużyn.
Mamy też patrona medialnego wydarzenia, którym jest TVP3 Szczecin.
W miarę naszych możliwości promujemy turniej w Szczecinie, tak aby jak największa ilość mieszkańców naszego miasta mogła poznać goalball.
Przygotowania idą pełną parą i jesteśmy już prawie gotowi do turnieju.
KIM JESTEŚMY?
Goalball Szczecin to do niedawna jedyna drużyna goalball na Pomorzu, a wciąż jedyna w całej północnej części Polski (w województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim).
Głównie na potrzeby funkcjonowania drużyny i promocji goalball-a w regionie i Polsce, ale nie tylko, w 2015 roku powstało Stowarzyszenie Klub Sportowy Niewidomych i Niedowidzących "Dalekowzroczni".
Stowarzyszenie to nie tylko instytucja, ale przede wszystkim ludzie.
Osoby odpowiedzialne za organizację turnieju:
Krzysztof Kustra
trener drużyny Goalball Szczecin
wiceprezes Stowarzyszenia Klubu Sportowego Niewidomych i Niedowidzących "Dalekowzroczni"
Telefon: 721 968 103
Bartosz Ignatowicz
zawodnik drużyny Goalball Szczecin
prezes Stowarzyszenia Klubu Sportowego Niewidomych i Niedowidzących "Dalekowzroczni"
Telefon: 697 994 592
LICZYMY NA WASZE WSPARCIE I CZEKAMY NA WAS NA TURNIEJU!!!
Organizator zbiórki
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!