Zbiórka Górale dla Teosia - zdjęcie główne

Górale dla Teosia

12 565 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 134 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Teoś jest trzyletnim chłopcem, zmagającym się z wrodzoną złożoną wadą serca (Tetrallogia Fallota) oraz wadą genetyczną, jaką jest zespół di George’a. Teo w wieku 5 miesięcy przeszedł jednoetapową operację serca, po której spędził 3 miesiące na OIOMie, zmagając się z sepsą, zaburzeniami krążenia i rytmu serca oraz poważnymi problemami z trawieniem. Organizm nie przyjmował żadnego pokarmu dlatego nasz synek był na karmieniu pozajelitowym. Oduczył się ssać, zagubił wszystkie dotychczasowe umiejętności. Po powrocie do domu, w październiku 2020 roku, zaczęliśmy rehabilitację.

Teoś do tej pory nie chodzi i nie mówi. Bardzo mało rozumie. Boryka się z ogólnym opóźnieniem psychoruchowym. Jest pod opieką wielu poradni specjalistycznych: kardiologicznej, okulistycznej, endokrynologicznej, chirurgicznej, dermatologicznej, ortopedycznej, neurologicznej, psychologicznej oraz poradni patologii noworodka. Tak naprawdę nasze leczenie na ten moment nie przewiduje końca. Stała rehabilitacja i terapia logopedyczna to nasza rzeczywistość na najbliższe kilka lat. Otrzymujemy od Państwa i naszych najbliższych ogromne wsparcie, za co bardzo dziękujemy. Mało kto wie z czym walczy Teoś dopóki sam nie zobaczy, że to, z czym mierzymy się codziennie nie jest takie proste. Choroba Teosia odbiera mu wiele, przede wszystkim normalne dzieciństwo. 

Ogromne problemy z odpornością, która w zespole di George'a jest zaburzona, powodują, że często choruje i najczęściej kończy się to kolejnym pobytem w szpitalnych murach. Ten zespół ma bardzo wiele objawów. Mimo tego, że Teoś nie ma choroby wypisanej na twarzy, to zmaga się z wieloma przeciwnościami. Nigdy nie wiemy co przyniesie jutro, kiedy Teoś się rozchoruje,  kiedy rozszaleje się w jego organizmie jakaś bakteria. Chcemy dać mu to, co najlepsze, chcemy, żeby jego życie było na tyle normalne, na ile może. W pewnym sensie pogodziliśmy się z tym, że prawdopodobnie nasz synek nigdy nie będzie do końca samodzielny.

 Obecnie czekamy na cewnikowanie serca, wizytę u okulisty, chirurga twarzowego (Kraków). Czeka nas również odbiór ortez (również w Krakowie) i wyjazd do Warszawy do genetyka, gdzie dokładniej przebadają naszego synka i sprawdzą, czy nie ma dodatkowych chorób genetycznych, które mogą mu towarzyszyć. Uwierzcie, że zespół di George'a może mieć do 180 objawów, a u jednej osoby może wystąpić aż 20 z nich. Każdy rok może być inny, zawsze gdy myślimy, że to już koniec rajdu po specjalistach, odzywa się coś nowego. 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie charytatywny na rzecz Teosia! Dajmy Teosiowi szansę na lepsze jutro!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Elzbieta Cienciala - awatar

  Elzbieta Cienciala

  01.10.2023
  01.10.2023

  Wielkie, wielkie brawa i gratulacje za każdy jeden krok - ten w górę i w dół i po płaskim!

 • Wioletta Kisiała - awatar

  Wioletta Kisiała

  20.09.2023
  20.09.2023

  Kilometry Terki dla Teosia

 • Wojciech Czapiewski - awatar

  Wojciech Czapiewski

  11.09.2023
  11.09.2023

  Kilometry Termin dla Teosia

 • Basia Szerejko - awatar

  Basia Szerejko

  07.09.2023
  07.09.2023

  Kilometry Termin dla Teosia

 • Eliza Mischtal - awatar

  Eliza Mischtal

  19.08.2023
  19.08.2023

  Od grupy Elisa z De

12 565 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 134 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 134

Aleksandra Nosal lavazza - awatar
Aleksandra Nosal lavazza
65
Eugeniusz Midzianowski - awatar
Eugeniusz Midzianowski
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
nową i oryginalną nerkę MICHAEL KORS,M.Lewandowska - awatar
nową i oryginalną nerkę MICHAEL KORS,M.Lewandowska
300
Krzysztof Słowik Licytacja nutella. - awatar
Krzysztof Słowik Licytacja nutella.
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
PrzemekP - awatar
PrzemekP
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij