Zbiórka Spłacić dach nad glową - zdjęcie główne

Spłacić dach nad glową

0 zł  z 250 000 zł (Cel)
Marita Bednarek - awatar

Marita Bednarek

Organizator zbiórki

Uniknąć straty domu i moich dzieci

Szanowni Państwo!

Mam na imię Małgorzata, mieszkam w Polsce, w Łodzi. Jestem po rozwodzie i obecnie po podziale majątku wspólnego. W wyniku znajomości prawa i umiejętności stosowania kruczków prawnych przez byłego męża przegrałam sprawę w Sądzie, który zarządził sprzedaż wspólnego domu i podział środków. Były mąż prowadził firmę rozległą, odzieżową. W trakcie przeprowadzania przez biegłego sądowego wyceny firmy, były mąż nie udostępnił dokumentów do przeprowadzenia tej wyceny. Sąd nie wziął pod uwagę faktu ukrycia majątku firmowego. Były mąż zeznawał ze jest biedny, nic nie ma . Prawda wyglądała inaczej, bo nadal prowadził firmę w trakcie procesu sądowego, a co więcej z nową partnerką wybudował  dom i jest to majętny człowiek.

Nie mogę pogodzić się z niesprawiedliwością. Nie chcę stracić domu, któremu poświeciłam 25 lat swojego życia, ponieważ tylko ja się nim zajmowałam. Włożyłam w niego ogromną pracę fizyczną, począwszy od wyrównania terenu wokół domu rozwożąc dziesiątki taczek ziemi. Dom jest dla mnie i moich dzieci ostoją, zabezpieczeniem i zawsze przystanią. Bardzo pragnę uzbierać na spłatę byłego męża, oddać mu polowe wartości domu, a wtedy mogłabym go zatrzymać. Mogłabym nadal opiekować zwierzętami, które kocham . Nade wszystko kocham psy, wielokrotnie je przygarniałam, bo mogłam zapewnić im warunki takie jak przestrzeń i swobodny wybieg. 

Zdjęcie opisu zbiórki Spłacić dach nad glową

Chciałabym być jeszcze szczęsliwa

Chciałabym doczekać takich chwil, kiedy budząc się rano nie będę się bała, że przyjdzie ktoś i mnie wyrzuci z własnego domu. Chciałabym cieszyć się życiem, być z dziećmi i nie starać się by widziały mnie uśmiechniętą, tylko taką po prostu być. Chciałabym mieć ten spokój, że są zabezpieczone. My mamy tylko ten dom. Cały pozostały dorobek życia małżeńskiego zabrał były mąż.

Zdjęcie opisu zbiórki Spłacić dach nad glową

Moja ciężka praca by dom nie był tylko zimnym murem!

Praca, którą wkładałam w swój dom zawsze była podzielona z opieką nad dziećmi. Z racji tego, że były mąż zajmował się prowadzeniem firmy. Wszystkie obowiązki, również te bardziej męskie, należały do mnie. Wyrównywałam teren wokół domu, malowałam płoty, zajmowałam eis ogrodem.

Malowałam ściany w pomieszczeniach i musiałam być złotą rączką. Posadziłam drzewka, krzaczki i pielęgnowałam je. Wychowałam tutaj dzieci. Dom, który chce mi odebrać były mąż jest częścią mnie samej. Bardzo pragnę tu zostać. Chciałabym uzbierać pieniądze by móc go zachować.

Zdjęcie opisu zbiórki Spłacić dach nad glową
0 zł  z 250 000 zł (Cel)
Marita Bednarek - awatar

Marita Bednarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij