Zbiórka Zbieramy dla Babci od bułek :) - zdjęcie główne

Zbieramy dla Babci od bułek :)

68 550 zł z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 369 osób
Zbiórka zakończona
 
Konrad Sajkowski - awatar

Konrad Sajkowski

Organizator zbiórki

Znaleźliśmy Babcię od bułek!!!

Zaprosiłem p.Anne na kawę i ciastko, jest niezwykle ciepłą, sympatyczną i dowcipną osobą, ale niestety ten post nie będzie zabawny....Jak się okazało pani Ania miała guza przy przysadce mózgowej, jest po chemioterapii i trepanacji czaszki.Od czasu operacji nie ma innej możliwości zarabiania pieniędzy, dlatego sprzedaje te bułki,zarabiając na tym KILKANAŚCIE zł dziennie.Innego źródła dochodu nie ma,a renta jej nie przysługuje,bo jakiś goguś z komisji lekarskiej uznał,że jest zdolna do pracy.Miała operowaną głowę a nie nogę,więc nie kuleje i tyle....Ma częste zawroty głowy i traci równowagę, nie ma szans na normalną pracę.Przez chorobę popadła w długi i grozi jej eksmisja.Dostalem setki wiadomości z prośbą o zorganizowanie zbiórki pieniędzy więc proszę,oto ona.Wiem,że dla wielu może to brzmieć jak historia do naciagania ludzi, dlatego wrzucam zdjęcie na którym jestem, biorę za to odpowiedzialność.Pod spodem jest link pod którym zbieramy pieniądze aby Jej pomóc.Wrzucę tutaj zdjęcia z przekazania wszystkich zebranych pieniędzy.Pokażmy p.Annie że są jeszcze na tym świecie ludzie którzy nie pozostają obojętni,dla nas to 1zl.... Zróbmy p.Ani Święta jakich nigdy nie zapomni:-) Podajcie to dalej,niech się niesie:-) 

Komentarze


 • Izka - awatar

  Izka

  20.12.16
  20.12.16

  Powodzenia Pani Aniu! Dużo zdrowia życzę! Wiem jak to jest! Mój mąż miał wielkiego tętniaka na mózgu, którego nikt nie chciał operować, bo był tak wielki i niósł za sobą duże ryzyko! Aż w końcu pękł i cudem przeżył! Lekarze do dziś nie wiedzą jak to możliwe... I mimo, że wszystko się udało, to mój mąż już nigdy nie będzie taki jak przed wypadkiem. Ale dla ZUSu jest całkowicie zdrowy, bo przecież jest młody i nie kuleje... Może pracować. Co takie proste nie jest. Jest nam bardzo coężko, dlatego doskonale rozumiem, co Pani czuje! Proszę się nie poddawać!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.12.16
  15.12.16

  10,00 :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.12.16
  14.12.16

  Dziękuję za tą akcję. POMAGAJMY moi drodzy ;-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.12.16
  03.12.16

  10 zł

 • Marek Bogusław Cieślak - awatar

  Marek Bogusław Cieślak

  02.12.16
  02.12.16

  Pani Aniu kochana dziękuje za Pani determinację. Niech Pani nam obieca, że dopóty sił starczy będzie nam Polakom swoje kanapki sprzedwać, na stoliku z serwetki. Nam sanepidy i inne biurwy nie starszne. Na mandat zawsze z przyjemnością się dołożę. Polskie Państwo niech wreszcie zaistnieje, chcemy się czuć u siebie i sprzedawać i jeść kanapki takie jakie chcemy i gdzie chcemy ...

68 550 zł z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 369 osób
Zbiórka zakończona
 
Konrad Sajkowski - awatar

Konrad Sajkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3 369

Izka - awatar
Izka
10
Karolina Borowska - awatar
Karolina Borowska
10
Rybak - awatar
Rybak
10
Justyna - awatar
Justyna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Michał Hanusek - awatar
Michał Hanusek
51
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bartłomiej Kogut - awatar
Bartłomiej Kogut
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij