Magdalena Kuliś - awatar

Magdalena Kuliś

Organizator zbiórki

Kochani jakiś czas temu wraz z synem znaleźliśmy w lesie suczkę. Zabraliśmy ją ze sobą zaprowadziliśmy ją do weterynarza w nasze miejscowości. Pan doktor zrobił biochemie zbadał Sonie i tak ma 12 lat zaćme i guza na listwie mlecznej z badań niby wynikało że ma chore serce nerki i wątrobę. Uwierzcie mi myślałam nawet o uśpieniu. w mojej rodzinie nastała czarna rozpacz (nadmienię że moja rodzina kocha zwierzęta w domu mamy pieska 13lat, pieska ze schroniska, kotkę cudem uratowaną spod kół no i świnka morska). Ale moja kochana siostra doradziła żebym skonsultowała wyniki z innym wet . Pojechałam do dr. Brudnickiego pan dr zbadał Sonie okazało się że serducho działa bez zarzutu nerki też tylko było zapalenie wątroby dr dał leki no i zaproponował żebym znalazła fundacje która sfinalizuje operacje. Pisałam z wieloma fundacjami ale wiadomo jest bardzo dużo piesków które potrzebują pomocy nie mam nikomu za złe że nikt mi nie pomógł . Pisałam z różnymi fundacjami i doradzili mi żebym napisała na tej stronie wierze że są jakieś dobre duszyczki które chcą pomóc starej Soni. pieniążki które uzbieramy przeznaczę na operacje Soni i badania histopatologiczne . Bardzo proszę o pomoc. Fundacja w naszej miejscowości pomaga mi w karmieniu mojego stadka. Bardzo proszę o pomoc guz staje się większy, chciałabym jej dać odrobinę ciepła nie wiem na ile ale chcę ją otoczyć miłością taką samą jak moje małe stadko proszę w imieniu Soni. Dziękuję.

Aktualności

 • Magdalena Kuliś - awatar

  Magdalena Kuliś

  11.07.17
  11.07.17

  Sonia jest już po operacji rany goją się dobrze w poniedziałek będziemy jechać na zdjęcie szwów ale jak na razie to wszystko jest ok. Dziękuję ślicznie.

Komentarze

 • Dominika - awatar

  Dominika

  02.06.17
  02.06.17

  Sonia...powodzenia❤

  • Magdalena Kuliś - awatar

   Magdalena Kuliś - Organizator zbiórki

   02.06.17
   02.06.17

   Kochani o wielkim sercu dziękuję bardzo. Jesteśmy umówieni na 21.06 na rtg i jeżeli nie będzie przerzutów od razu operacja. Jestem naprawdę wdzięczna i Soncia też. DZIĘKUJĘ

Magdalena Kuliś - awatar

Magdalena Kuliś

Organizator zbiórki

Wpłaty - 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
25
Anonimowy Darczyńca
Rafał Lewandowski - awatar
100
Rafał Lewandowski
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Magdalena - awatar
5
Magdalena
Gosia - awatar
20
Gosia
Jakub z Podlasia - awatar
15
Jakub z Podlasia
Dominika - awatar
20
Dominika
Katarzyna Grzegorz - awatar
20
Katarzyna Grzegorz
Joanna Konrad - awatar
20
Joanna Konrad

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij