Zbiórka Sonia z lasu - zdjęcie główne

Sonia z lasu

501 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Magdalena Kuliś - awatar

Magdalena Kuliś

Organizator zbiórki

Kochani jakiś czas temu wraz z synem znaleźliśmy w lesie suczkę. Zabraliśmy ją ze sobą zaprowadziliśmy ją do weterynarza w nasze miejscowości. Pan doktor zrobił biochemie zbadał Sonie i tak ma 12 lat zaćme i guza na listwie mlecznej z badań niby wynikało że ma chore serce nerki i wątrobę. Uwierzcie mi myślałam nawet o uśpieniu. w mojej rodzinie nastała czarna rozpacz (nadmienię że moja rodzina kocha zwierzęta w domu mamy pieska 13lat, pieska ze schroniska, kotkę cudem uratowaną spod kół no i świnka morska). Ale moja kochana siostra doradziła żebym skonsultowała wyniki z innym wet . Pojechałam do dr. Brudnickiego pan dr zbadał Sonie okazało się że serducho działa bez zarzutu nerki też tylko było zapalenie wątroby dr dał leki no i zaproponował żebym znalazła fundacje która sfinalizuje operacje. Pisałam z wieloma fundacjami ale wiadomo jest bardzo dużo piesków które potrzebują pomocy nie mam nikomu za złe że nikt mi nie pomógł . Pisałam z różnymi fundacjami i doradzili mi żebym napisała na tej stronie wierze że są jakieś dobre duszyczki które chcą pomóc starej Soni. pieniążki które uzbieramy przeznaczę na operacje Soni i badania histopatologiczne . Bardzo proszę o pomoc. Fundacja w naszej miejscowości pomaga mi w karmieniu mojego stadka. Bardzo proszę o pomoc guz staje się większy, chciałabym jej dać odrobinę ciepła nie wiem na ile ale chcę ją otoczyć miłością taką samą jak moje małe stadko proszę w imieniu Soni. Dziękuję.

Aktualizacje


 • Magdalena Kuliś - awatar

  Magdalena Kuliś

  11.07.2017
  11.07.2017

  Sonia jest już po operacji rany goją się dobrze w poniedziałek będziemy jechać na zdjęcie szwów ale jak na razie to wszystko jest ok. Dziękuję ślicznie.

Komentarze


 • Dominika - awatar

  Dominika

  02.06.2017
  02.06.2017

  Sonia...powodzenia❤

  • Magdalena Kuliś - awatar

   Magdalena Kuliś - Organizator zbiórki

   02.06.2017
   02.06.2017

   Kochani o wielkim sercu dziękuję bardzo. Jesteśmy umówieni na 21.06 na rtg i jeżeli nie będzie przerzutów od razu operacja. Jestem naprawdę wdzięczna i Soncia też. DZIĘKUJĘ

501 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Magdalena Kuliś - awatar

Magdalena Kuliś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Rafał Lewandowski - awatar
Rafał Lewandowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Magdalena - awatar
Magdalena
5
Gosia - awatar
Gosia
20
Jakub z Podlasia - awatar
Jakub z Podlasia
15
Dominika - awatar
Dominika
20
Katarzyna Grzegorz - awatar
Katarzyna Grzegorz
20
Joanna Konrad - awatar
Joanna Konrad
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij