Zbiórka Beagle zbiera na weterynarza - zdjęcie główne

Beagle zbiera na weterynarza

500 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Stowarzyszenie BwP - awatar

Stowarzyszenie BwP

Organizator zbiórki

Wymownie smutne oczy zza schroniskowych krat boksu, rezygnacja bijąca z niego każdego dnia  ... taki był widok tego nieszczęśnika.  Nie potrafiliśmy odmówić mu pomocy, pragnęliśmy odmienić jego świat i tak w ciągu jednego popołudnia udało nam się zmienić wyraz jego pyszczka. Pies pojawiając się w hotelu odżył i poweselał, dopisuje mu apetyt a jego czas obecnie jest wypełniony zabawami z innymi psami.

Tak, tu nam się udało sprawić mu radość, ale niesie to również konsekwencje przejęcia dalszej opieki nad tym wesołym i pełnym życia psem.

Mimo jego radosnego usposobienia, kiedy tak już się do nas uśmiecha w pełnej krasie naszym oczom ukazują się zaniedbane zęby, co niestety sprawia psu dyskomfort jak i jest sporym obciążeniem dla organizmu. Pies również musi przejść zabieg kastracji.

Oba te zabiegi muszą być poprzedzone badaniami krwi.Zwracamy się z prośbą o pomoc w opłaceniu kosztów wizyty, badań i wyżej wymienionych zabiegów, wszystko razem będzie kosztowało około 550 / 600 zł.

Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się pomóc temu nieszczęśnikowi i wnet trafi do wspaniałego i kochającego domu, który wynagrodzi mu dotychczasowe przykre doświadczenia i pokaże, że człowiek może być dobry.Za każdy, najmniejszy gest, w imieniu naszego podopiecznego, składamy najserdeczniejsze podziękowania!500 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Stowarzyszenie BwP - awatar

Stowarzyszenie BwP

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Bartosz Zieleźnik - awatar
Bartosz Zieleźnik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Basia i Adam z Manią i Tosią - awatar
Basia i Adam z Manią i Tosią
20
Doris - awatar
Doris
12
Renata - awatar
Renata
50
Monika - awatar
Monika
50
Iwona - awatar
Iwona
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij