Kasia Fornalczyk - awatar

Kasia Fornalczyk

Organizator zbiórki

Zbieramy na rehabilitację najbardziej uśmiechniętego, ulicznego psa z niedowładem tylnych łapek!!!

Wpłat można dokonywać zarówno tutaj, jak i osobiście - w Gabinecie Jura-vet w Myszkowie (woj. śląskie) przy ul. Kwiatkowkiego 19, do puszki "Zrzutka na Gutka" ;). Chętnie udzielimy również wszelkich informacji na temat naszego Gucia darczyńcom i potencjalnym przyszłym właścicielom pod nr tel. 505 517 569 :)

Gutek to łazęga - pies niczyj, który zbiera na podróż do lepszego życia. Podróż na własnych, sprawnych, czterech łapach :) 

Szuka również kochającego domu . Zapraszamy więc do kontaktu osoby pragnące mieć wiernego przyjaciela :)

Gucio do gabinetu weterynaryjnego trafił, ponieważ przestał chodzić. Został przyniesiony przez osoby, które go dokarmiały i pomieszkiwał u nich na początku leczenia. Po kilku dniach stał się ciężarem,  poproszono nas o jego uśpienie.

Ale jak uśpić tak pięknego, miłego, wesołego i poczciwego psa, który z szerokim uśmiechem poddawał się wszelkim zabiegom i pustoszył miski w mgnieniu oka? ;)  

Spośród wszystkich chorób, z którymi w większości się już uporaliśmy, Gutkowi najbardziej doskwiera niedowład tylnych łapek. Nastąpił on najprawdopodobniej w wyniku urazu związanego z uderzeniem w kręgosłup.  Widocznie komuś na osiedlu przeszkadzał :( Z naszą pomocą robi niewielkie postępy, jednak konieczna jest specjalistyczna diagnostyka i rehabilitacja.

Do tej pory Gutek konsultowany był u jednego z najlepszych kardiologów - Serce ma pełne miłości, swego nowego opiekuna pokocha całym sobą :) Badał go również ortopeda, który po badaniu manualnym i zdjęciach RTG, nie ma możliwości w pełni określić rodzaju urazu. Możliwe, że niezbędna będzie operacja kręgosłupa. Aby to stwierdzić potrzebne są fundusze na dokładną diagnostykę, m. in. tomografię komputerową. 

Jednak z operacją czy bez, nie obejdzie się bez rehabilitacji!

Pomoc w niej zaoferował jeden z najlepszych ośrodków fizjoterapii zwierząt w Polsce. Gucio będzie miał szansę skorzystać z hydrobieżni, magneto -, lasero- i elektroterapii oraz wytrwale ćwiczyć na fachowym sprzęcie pod okiem najlepszych specjalistów, powoli dążąc do celu :) 

Dzienny koszt pobytu w Ośrodku to ok. 100 zł,  mamy nadzieję, że aby doszedł do siebie, wystarczy miesiąc, samo to daje nam 3000 zł :(  Tomografia to kwota co najmniej 500 zł,  do tego dochodzą dotychczasowe koszty leczenia (ok. 1000 zł), karmy (ze względu na przebyte i wciąż leczone choroby Gucio jest na specjalistycznej diecie), transportu i wielu, wielu innych... 

Wraz z Gutkiem będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc, która umożliwi mu powrót do sprawności i nowe, lepsze życie :) Liczy się każda złotówka! :)  Gucio odwdzięczy się swym pięknym uśmiechem :)


Komentarze

 • ania - awatar

  ania

  29.12.17
  29.12.17

  Trzymaj się Gutek!!!

 • Marlena - awatar

  Marlena

  22.12.17
  22.12.17

  Dużo zdrowia dla pieska 🙂

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.12.17
  20.12.17

  Trzymamy kciuki

Kasia Fornalczyk - awatar

Kasia Fornalczyk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 70

Myszkowscy łowcy burz - awatar
20
Myszkowscy łowcy burz
Sebastian Burzynski (Pasjonacij Ratownictwa) - awatar
20
Sebastian Burzynski (Pasjonacij Ratownictwa)
Sonia Górczyńska - awatar
20
Sonia Górczyńska
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Ramon - awatar
30
Ramon
Krystyna Tomzik - KLiza - awatar
20
Krystyna Tomzik - KLiza
Agnieszka - awatar
10
Agnieszka
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Olsza - awatar
10
Olsza
ania - awatar
20
ania

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.