Zbiórka na mame z maluszkami z trawnika - zdjęcie główne

na mame z maluszkami z trawnika

350 zł  z 230 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Luiza Pawlak - awatar

Luiza Pawlak

Organizator zbiórki

Została mi zgłoszona kotka ,która okociła się na trawniku pod blokiem .Dzieci z osiedła cały czas przeganiały matke,aby móc pobawić się i podotykać maleństwa ,które mają zaledwie pare dni.Mama pilnuje maleństw razem ze swoją córką,którą urodziła na jesień2018.Nie mam kompletnie miejsc gdzie mogła bym umiejscowić koteczke ze względu że mam już pełne domy tymczas a to jednak kolejne 6 .Maluszków urodziło się 4.Znalazłam więc fundacje 400od Wschowy gdzie są maluszki .Ale potrzebna jest pomoc finansowa by opłacić paliwo kierowcy który pojedzie je zawieść.Paliwo200 i 30 bramki

Aktualizacje


 • Luiza Pawlak - awatar

  Luiza Pawlak

  20.04.2019
  20.04.2019

  Córka z jesieni bardzo pilnuje mame i jej malenstwa,ale czycha tam duzo niebezpieczenstw.Chodza tam psiaki bezpanskie i dzieci ktore ciagle zaczepiają maluchy

  Zdjęcie aktualizacji 30 020

Komentarze


 • Melka/Tosia/Lejdi/Misia - awatar

  Melka/Tosia/Lejdi/Misia

  21.04.2019
  21.04.2019

  Moje kociaki pozdrawiają

  • Luiza Pawlak - awatar

   Luiza Pawlak - Organizator zbiórki

   21.04.2019
   21.04.2019

   Dziekujemy 😙😙😙

350 zł  z 230 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Luiza Pawlak - awatar

Luiza Pawlak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Melka/Tosia/Lejdi/Misia - awatar
Melka/Tosia/Lejdi/Misia
40
Nella - awatar
Nella
10
Danuta Czułkowska - awatar
Danuta Czułkowska
20
Beata Jędryszek - awatar
Beata Jędryszek
10
Aga Ł. - awatar
Aga Ł.
20
Marika - awatar
Marika
26
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ania - awatar
Ania
30
Monika - awatar
Monika
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij