Renata Więckowska - awatar

Renata Więckowska

Organizator zbiórki

Jestem wolontariuszką która sama w miejscowości Siedlce i okolicach pomaga bezdomnym i skrzywdzonym zwierzętom. Do tej pory jakoś dawałam radę niestety skala porzuceń zwierzaków i skala okrucieństwa jest coraz większa, do tego chore zwierzaki niestety prawie wszystkie chorowały na parwo, postrzelone, pobite, z wypadków, stare i niechciane oraz pozostawione po zmarłych włascicielach. Prawie wszystkie uratowane i w nowych kochających domkach, niestety długi w klinice za pobyt, leczenie, leki, później sterylizacje, kastracje, szczepienia zostały i długi w hotelach, bo niestety domów tymczasowych jest za mało i niektóre psiaki mieszkały własnie tam. Nie prosiłabym o pomoc gdybym nie musiała, niestety dług jest duży. Błagam pomóżcie mi w jego spłaceniu proszę w imieniu zwierząt, których na chwilę obecną niestety nie mogę ratować ponieważ klinika z powodu mojego długu nie chce przyjmować kolejnych zwierząt a mi serce pęka bo nie mogę im pomóc. Proszę wręcz błagam pomóżcie mi pomagać bez Was nie dam rady, każdy grosz się liczy.

Sunia Tusia ok 5 miesięcy odebrana interwencyjnie uwiązana na sznurku chora na parwo żyje i ma dom.Czarek ok. 3 latka nie wiadomo ile błąkał się po ulicach Stoczka Łukowskiego pogryziony obecnie przebywa w hotelu szuka domku.Sunia ok. 7 miesięcy znaleziona przerażona i głodna w środku lasu ma już domek.Trzy młode sunie znalezione w Stoczku Łukowskim przerażone i głodne, dwie mają domki jedna sunia w dt. wszystkie chorowały.

Sunia 2 miesiące znaleziona chora w lesie.Sunia 7 tygodni znaleziona w lesie oczywiście chora na parwo na szczęście już zdrowa i ma dom.Psiak 2 miesiące znaleziony chory w lesie ma dom.Sunia ok. 6 miesięcy znaleziona pod szkołą lizała z głodu znalezione pudełka po jogurtach.Mania sunia odebrana interwencyjnie bita i głodzona jest w dt szuka domku.Psiak ok. tygodnia spał na trawie w wielkie mrozy na jednym z osiedli w Ostrów Mazowiecki ma dom.Januszek ok. roczny psiak znaleziony chudy i głodny na ulicy w Garwolinie ma dom.Pani zmarła sunia na ulice na szczęście ma dt szuka domu na zawsze.Młody ok. roczny odebrany interwencyjnie z łańcucha ze strachu załatwiał się pod siebie.Psiak starszy 2 lata żył na ulicy na jednym z Siedleckich osiedli zimą spał w wykopanej w ziemi norze jest w hotelu szuka domku.

Szczeniaki z szopy z jednej z pobliskich wsi.

Komentarze

 • Gogi - awatar

  Gogi

  25.03.17
  25.03.17

  Serdecznie dziękuję za trud i poświęcenie dla tych biednych, bezbronnych istot, dużo mocy i powodzenia.

 • GRAZYNA SAWICKA - awatar

  GRAZYNA SAWICKA

  08.03.17
  08.03.17

  POWODZENIA I DUŻO SIŁY W RATOWANIU PSIAKÓW.

Renata Więckowska - awatar

Renata Więckowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
400
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Gogi - awatar
10
Gogi
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Diana F. - awatar
250
Diana F.
GRAZYNA SAWICKA - awatar
20
GRAZYNA SAWICKA
Dorota - awatar
5
Dorota

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.