Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Drodzy przyjaciele i współpracownicy z IMGW oraz Szanowni Darczyńcy!
Zwracamy się z prośbą do wszystkich życzliwych osób o pomoc w zbiórce dla Magdaleny Ćwil, której odmówiono wypłaty świadczenia z ubezpieczenia grupowego PZU z tytułu śmierci dziecka, gdyż córka skończyła 25 lat.

Nagła śmierć ukochanej córki, w wyniku błędnego leczenia i dodatkowych obrażeń wewnętrznych podczas reanimacji po utracie przytomności, spadła na Magdę „jak grom z jasnego nieba”. Następnie koszty pogrzebu, ciężkie do udźwignięcia przez osobę z minimalnym wynagrodzeniem, a na koniec informacja o braku możliwości wypłaty świadczenia z ubezpieczenia, jeszcze bardziej ją przybiły.
Wszyscy widzimy i nikt tak naprawdę nie potrafi do końca odczuć jak bardzo cierpi matka po utracie ukochanego dziecka, z którym jeszcze kilka dni temu normalnie rozmawiała. Jest to ogromna tragedia, z którą trudno się pogodzić. Dlatego chcemy wspomóc Magdę, aby choć przez chwilę nie musiała się martwić o kwestie finansowe i móc skupić się na przeżyciu straty.

Każdy kto musiał zmierzyć się z organizacją pogrzebu wie na jak mały procent kosztów wystarczą środki z ZUS. Celem zbiórki jest pomoc finansowa umożliwiająca pokrycie kosztów pogrzebu córki, opieki psychologicznej dla Magdy oraz chociaż skromne wsparcie w zbudowaniu nowej rzeczywistości i dalszego życia. Pomóżmy naszej koleżance w tym trudnym momencie życia, wesprzyjmy w żałobie i okażmy jej odrobinę empatii.
Z całego serca zachęcamy do przyłączenia się do inicjatywy i przekazania dowolnej sumy na ten cel.
Serdecznie dziękujemy za każdy gest solidarności i wsparcia.
Pogrążeni w głębokim smutku i współczuciu koledzy z IMGW-PIB.
Centrum Administracji
IMGW-PIB
Z całego serca dziękujemy za dotychczasowe wpłaty !
Chociaż nic nie jest w stanie zmniejszyć bólu i cierpienia jakiego doświadcza nasza Koleżanka Magda po utracie ukochanej córki Elizy, wierzymy że wpłacone darowizny przyczynią się chociaż do częściowego zniwelowania poniesionych nakładów finansowych, wynikających z bardzo wysokich kosztów organizacji pogrzebu.
W związku z tym, że wyznaczony cel nie został osiągnięty, a uzbierana kwota w dalszym ciągu nie pokrywa poniesionych wydatków, zdecydowaliśmy się nie zamykać prowadzonej zbiórki. Zachęcamy w miarę możliwości do dalszych datków. Uzbieranie większej kwoty pozwoli na spokojniejsze przeżycie czasu żałoby, bez martwienia się o finanse ...
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY w imieniu Magdy i jej Najbliższych !
Drodzy Darczyńcy, Koleżanki i Koledzy
Dziękujemy z całego serca za Wasze wpłaty. Jesteście WSPANIALI, a dla nas to ogromny zaszczyt, że JESTEŚMY RAZEM w tak solidarnym i hojnym gronie.
Nie spodziewaliśmy się takiego niesamowitego wyniku w tak krótkim czasie.
DZIĘKUJEMY za okazane serce, dobro i wsparcie !
Centrum Administracji
IMGW-PIB
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

Anonimowy Darczyńca
Bardzo współczuję
Anonimowy Darczyńca
Wyrazy współczucia da Pani i Rodziny.
Anonimowy Darczyńca
Pani Magdo ogromne wyrazy współczucia.
Anonimowy Darczyńca
Przesyłam wyrazy współczucia i żalu z powodu tak wielkiej straty.
Anonimowy Darczyńca
Nie ma słów, które mogłyby wyrazić ból po stracie dziecka. Jesteśmy myślami z Tobą w tej trudnej chwili, łączymy się w żałobie i cierpieniu.