Cierpienie to jego codzienność..

155 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Magdalena Bazak - awatar

Magdalena Bazak

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Cierpienie to jego codzienność..Zdjęcie opisu zbiórki Cierpienie to jego codzienność..

Zbieramy na leczenie szczeniaka - Rexa

Jeden z naszych inspektorów OTOZ Animals Racibórz jechał samochodem, gdy kątem oka zauważył kobietę ze szczeniakiem owczarka niemieckiego. Psiak miał widoczny problem z łapami, ledwo szedł, bolało od samego patrzenia na niego. Inspektor zatrzymał samochód i zaczął rozmawiać z właścicielką. I co się okazało: Pani Karina kupiła szczeniaka za 250 zł, tak naprawdę to ulitowała się nad niechcianym, kalekim pieskiem... Sprzedawca zapewniał, że z wiekiem wada zniknie, powiedział dosłownie: "to się jeszcze naprawi" !!! Minęły dwa miesiące i kto by przypuszczał,,, nie naprawiło się ! Dziwne prawda! ?
Rex ma w tej chwili 3,5 miesiąca, żadnej perspektywy i zero szans na beztroskie dzieciństwo bez bólu... Panią Karinę nie stać na leczenie, nie ma też możliwości wożenia psiaka po klinikach, bo nie posiada samochodu...Stała i opowiadała ze łzami w oczach. Jest bezradna. Każdego dnia patrzy na cierpienie swojego kochanego psiaka i nie może zrobić nic by mu ulżyć.

Jako OTOZ Animals Racibórz obiecaliśmy pomóc, ale sami nie dam rady... Pilnie potrzebujemy środków finansowych na konsultację i leczenie Rexa. Czy ktoś nam pomoże?

Zdjęcie opisu zbiórki Cierpienie to jego codzienność..Zdjęcie opisu zbiórki Cierpienie to jego codzienność..
155 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Magdalena Bazak - awatar

Magdalena Bazak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Agaa - awatar
Agaa
20
Agaa - awatar
Agaa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Agnieszka  - awatar
Agnieszka
20
Agak - awatar
Agak
20
agnieszka - awatar
agnieszka
20
Kinga - awatar
Kinga
10
Anna - awatar
Anna
10
Anna - awatar
Anna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij