Małgorzata Bujnik
Drodzy Darczyńcy,
1.04.2025 w Prima Aprilis lokal Halinki został odebrany formalnym protokołem przez komisję Zarządcy budynku i wszystko wskazuje na to, że nie był to żart. Halinka mieszka z Karambą i świetnie się czują - a przy okazji prezentują - w nowej przestrzeni. Zamykam zatem tę akcję mając w sercu wdzięczność dla Was wszystkich za pomoc. Pozdrawiam, Małgosia Bujnik





Ja mam na imię Małgosia i wraz przyjaciółmi organizuję tę zbiórkę. Bardzo Was proszę o wzięcie w niej udziału i hojność.:) Pomoc dotyczy przeprowadzenia podstawowego remontu kuchni i łazienki, których brak w mieszkaniu komunalnym, za które Halinka płaci czynsz od lipca a nie może w nim mieszkać bo nie ma tam normalnie funkcjonującej łazienki!! i kuchni!! Osobno jest tylko pomieszczenie WC. Jej sytuacja bardzo mnie poruszyła...więc spontanicznie ruszyłam do działania:)




Danuta
Powodzenia! Efekt już widoczny! Gratulacje!
Anna
Radości 'w' i 'z' nowym mieszkanku :-)
Anonimowy Darczyńca
Pomyślności:)
Marcin J Broecker
oczko ;-)
Anonimowy Darczyńca
Mam nadzieję, że będzie się Pani dobrze mieszkało!