Zbiórka Hania i jej Przyjaciel Angelman - miniaturka zdjęcia

Hania i jej Przyjaciel Angelman Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Hania i jej Przyjaciel Angelman - zdjęcie główne

Hania i jej Przyjaciel Angelman

21 469 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 376 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Cieszę się, że jesteś tutaj ze mną.

Poświęć mi chwilę swojego cennego czasu, a opowiem Ci trochę o sobie.

Urodziłam się 09.06.2017r. 

Rodzice zakochali się we mnie od pierwszego wejrzenia. Byłam i nadal jestem dla nich całym światem. Kiedy się urodziłam nic nie wskazywało na to, że jestem chora. Jednak po kilku miesiącach rodzice zauważyli, że jestem bardzo słaba i nie rozwijam się prawidłowo.

Po konsultacji z fizjoterapeutą rodzice usłyszeli, że mam obniżone napięcie mięśniowe. Od 3 miesiąca życia zaczęła się intensywna rehabilitacja. Dzielnie znosiłam wszystkie ćwiczenia i konsultacje lekarskie na które często zabierali mnie rodzice szukając z wielką determinacją przyczyny mojego nieprawidłowego rozwoju. Kiedy miałam 10 miesięcy trafiłam do specjalistycznego szpitala w którym wykonano mi mnóstwo badań oraz zdiagnozowano padaczkę i zeza rozbieżnego. 

We wrześniu 2018 roku rodzice otrzymali wyniki badań genetycznych. Z ust lekarza padły słowa " U Państwa córki został zdiagnozowany Zespół Angelmana ".

To była smutna wiadomość zarówno dla mnie jak i moich rodziców.

W tym dniu były łzy, złość i lęk. U rodziców pojawiło się pytanie: Dlaczego to spotkało Nasza Córeczkę? Dlaczego.......

Od tego dnia Nasze życie bardzo się zmieniło. Rodzice zaczęli walkę o moją sprawność, a ja zamiast bawić się z innymi dziećmi to każdego dnia ciężko pracowałam na zajęciach rehabilitacyjnych. Nieproszony Angelman został moim przyjacielem i musiałam zaakceptować jego obecność jednocześnie walcząc z nim. Choć ta walka jest nierówna, to ja nigdy się nie poddam. 

Niestety mój przyjaciel sprawił, że nie potrafię mówić, chodzić, nie reaguję na swoje imię, nie rozumiem co się do mnie mówi. Żyje sobie w takim swoim małym świecie otoczona miłością moich rodziców oraz Waszą życzliwością i empatią.

Moja codzienność to wielogodzinne terapie z fizjoterapeutami, logopedami pedagogiem. Mam również zajęcia z integracji sensorycznej, terapii czaszkowo-krzyżowej oraz hipoterapii. Jeżdżę na turnusy rehabilitacyjne. 

Abym mogła funkcjonować rehabilitacja będzie mi potrzebna do końca życia, ale to dzięki niej każdego dnia robię małe kroki w kierunku samodzielności. Wiem, że przez całe swoje życie będę zależna od swoich rodziców i innych osób, ale mimo to cieszę się każdym dniem. Uśmiecham się choć nie jest mi łatwo ale jestem szczęśliwa, bo mam wokół siebie tylu cudownych i życzliwych ludzi.

To dzięki Waszej pomocy mogę korzystać z turnusów rehabilitacyjnych, zajęć terapeutycznych, na których nabywam wiele nowych umiejętności i zmierzam w kierunku bycia choć w małym stopniu niezależną dziewczynką.

https://fundacjapiastun.pl/hania-bednarczyk/

Niestety nie potrafię mówić, ale głosem moich rodziców mówię Wam DZIĘKUJĘ.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Justyna S - awatar

  Justyna S

  04.04.2022
  04.04.2022

  Zawieszki jajka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.03.2022
  14.03.2022

  BŁAGAM NA KOLANACH. JUTRO KOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI, NIE MAM ZA CO KUPIĆ KOTCE KOLEJNYCH. PRZEZE MNIE UMRZE, BŁAGAM O POMOC, BŁAGAM. NIE MAM NAWET NA JEDNĄ WIZYTĘ U WETERYNARZA. https://naszefutrzaki.eu/blagam-czy-ktos-nam-pomoze,474

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.03.2022
  14.03.2022

  BŁAGAM NA KOLANACH. JUTRO KOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI, NIE MAM ZA CO KUPIĆ KOTCE KOLEJNYCH. PRZEZE MNIE UMRZE, BŁAGAM O POMOC, BŁAGAM. NIE MAM NAWET NA JEDNĄ WIZYTĘ U WETERYNARZA. https://naszefutrzaki.eu/blagam-czy-ktos-nam-pomoze,474

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  27.02.2022
  27.02.2022

  😊😄

 • Gabriela - kubek i książka - awatar

  Gabriela - kubek i książka

  23.01.2022
  23.01.2022

  Licytacja kubek i książka

21 469 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 376 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 376

Andrzej Homziuk zbieramy na wózek aktywny - awatar
Andrzej Homziuk zbieramy na wózek aktywny
1 500
Fab-style Sp.z o.o. - awatar
Fab-style Sp.z o.o.
1 500
Ania, ręcznie wykonany motocykl - awatar
Ania, ręcznie wykonany motocykl
600
Grzegorz Bednarczyk - awatar
Grzegorz Bednarczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ela Pięta krab zabawka do wanny - awatar
Ela Pięta krab zabawka do wanny
15
Gaba, książka i kolczyki - awatar
Gaba, książka i kolczyki
20
MIROSŁAWA Białek - awatar
MIROSŁAWA Białek
10
Magda - awatar
Magda
25
Lucyna Piecha - puzzle - awatar
Lucyna Piecha - puzzle
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij