Hanna Waleczne Serce

22 764 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 729 osób

Hanna Waleczne Serce?

Jesteśmy rodzicami dwójki wspaniałych dzieci - Hani i Antosia. Ludzi, którzy swoim pojawieniem się na naszej drodze przewartościowali i dowartościowali nasze życie. O podejrzeniu poważnej wady serca i zespołu Downa u Hani dowiedzieliśmy się w 4 m-cu ciąży. Po pierwszym szoku i niedowierzaniu, postanowiliśmy sobie działać zadaniowo. Wiedzieliśmy już czego możemy się spodziewać, jakie konsultacje będą konieczne, jaka rehabilitacja wskazana, jakie badania trzeba wykonać. Przez siedem lat nasz zespół dał się oswoić. Dziś wiemy co jest dla niej najważniejsze.

Czujemy, że to co robimy ma sens i co najważniejsze - przynosi zamierzone efekty!

Zdjęcie opisu zbiórki Hanna Waleczne Serce

Hania jest radością naszego życia

Hania jest przede wszystkim ciekawą życia, radosną, prześliczną siedmiolatką. Dzieciakiem, który mimo ogromnych problemów stanął na nogi i pokazuje nam, jak walczyć każdego dnia. Pojawiła się wśród nas z dodatkowym 21 chromosomem (zespół Downa), który niestety przyniósł ze sobą szereg wad współistniejących - skomplikowana, nieoperacyjna wada serca, niedoczynność tarczycy, krótkowzroczność, astygmatyzm, hipotonia mięśni. 

Zdjęcie opisu zbiórki Hanna Waleczne Serce

Nasza Hania

Urodziła się 6 maja 2008 r. z wrodzoną wadą serca pod postacią wspólnego kanału przedsionkowo-komorowego (AVSD), hipoplazją lewej komory (LV). W trzecim miesiącu życia zamknięto jej przetrwały przewód tętniczy (PDA) i przełożono tętnicę błądzącą. Następnie w czwartym roku życia miała operację zespolenia systemowo płucnego, by poprawić jakość i komfort życia. Całkowita korekta wady jest niestety w tym momencie niemożliwa ze względu na skomplikowaną budowę serca i naczyń je otaczających i niesie ze sobą ogromne ryzyko niepowodzenia. Kardiolodzy i kardiochirurg, którzy prowadzą dziecko, planują próbę trzy-etapowej korekty, co wiąże się jeszcze z przynajmniej trzema operacjami. Przyjmuje na stałe leki - Captopril, Acard i Euthyrox. Jej rozwój jest znacznie opóźniony, dlatego priorytetem dla nas jest wspomaganie jej w poznawaniu świata i usamodzielnianie.

Zdjęcie opisu zbiórki Hanna Waleczne Serce

Już są efekty!

Hanna uwielbia zajęcia z hipoterapii, SI, dogoterapii. Potrzebuje stałej rehabilitacji ruchowej, by wzmocnić napięcie mięśniowe i utrwalać prawidłowe nawyki. Stała praca zarówno w domu, jak i na turnusach logopedy i terapeuty z terapii zajęciowej pozwalają wydłużyć czas koncentracji pracy, owocując rozwijaniem się mowy i zdolności poznawczych. Terapia ręki umożliwia usprawnianie motoryki małej.

Stała rehabilitacja w połączeniu z ogromem miłości i akceptacji potrafi zdziałać cuda! 

Zdjęcie opisu zbiórki Hanna Waleczne Serce

Potrzebujemy Państwa pomocy!

Dzięki Państwa pomocy możemy umożliwić Hani harmonijny rozwój, a w przyszłości samodzielność, o którą tak bardzo wspólnie walczymy!

Zdjęcie opisu zbiórki Hanna Waleczne Serce Zdjęcie opisu zbiórki Hanna Waleczne Serce Zdjęcie opisu zbiórki Hanna Waleczne Serce

Aktualizacje


 • Fundacja Serce Dziecka - awatar

  Plan 600% zrealizowany!

  19.01.2016
  19.01.2016

  Dzięki Waszemu zaangażowaniu plan 600% został zrealizowany w kilka chwil. Dziękujemy Wam za to, że bezustannie jesteście przy Hani. Za każde dobre słowo i wsparcie. Wiarę w sens tego, co robimy. Za to, że okazujecie swoje wsparcie. To dla nas ogromnie ważne- mieć świadomość, że jej los nie jest obojętny. Z Wami łatwiej będzie nam stworzyć Hanuli warunki do harmonijnego rozwoju. Niech dobro krąży!

Komentarze


 • drogapokorone.pl - awatar

  drogapokorone.pl

  17.05.2016
  17.05.2016

  Według deklaracji za wynik w 15. Cracovia Maraton

 • AlexAnder - awatar

  AlexAnder

  16.05.2016
  16.05.2016

  Czelendż z Krasusem- ekiden 2016 Ogień z serca! <3

 • wkurw_team - awatar

  wkurw_team

  21.04.2016
  21.04.2016

  akcja koszulkowa :)

 • Ula - awatar

  Ula

  20.04.2016
  20.04.2016

  Haniu od cioci Uli za życiówke na półmaratonie. Buziaki 😘

 • Z - awatar

  Z

  18.04.2016
  18.04.2016

  Czelendż + zdjęcie z rodzicami

22 764 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 729 osób

Wpłaty: 729

Natalia - awatar
Natalia
5
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
drogapokorone.pl - awatar
drogapokorone.pl
250
AlexAnder - awatar
AlexAnder
21
wkurw_team - awatar
wkurw_team
500
Ula - awatar
Ula
22
Z - awatar
Z
26
marcin - awatar
marcin
50
Paweł - awatar
Paweł
26

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij