Hanna Waleczne Serce

22 764 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 729 osób

Hanna Waleczne Serce?

Jesteśmy rodzicami dwójki wspaniałych dzieci - Hani i Antosia. Ludzi, którzy swoim pojawieniem się na naszej drodze przewartościowali i dowartościowali nasze życie. O podejrzeniu poważnej wady serca i zespołu Downa u Hani dowiedzieliśmy się w 4 m-cu ciąży. Po pierwszym szoku i niedowierzaniu, postanowiliśmy sobie działać zadaniowo. Wiedzieliśmy już czego możemy się spodziewać, jakie konsultacje będą konieczne, jaka rehabilitacja wskazana, jakie badania trzeba wykonać. Przez siedem lat nasz zespół dał się oswoić. Dziś wiemy co jest dla niej najważniejsze.

Czujemy, że to co robimy ma sens i co najważniejsze - przynosi zamierzone efekty!

Zdjęcie opisu zbiórki Hanna Waleczne Serce

Hania jest radością naszego życia

Hania jest przede wszystkim ciekawą życia, radosną, prześliczną siedmiolatką. Dzieciakiem, który mimo ogromnych problemów stanął na nogi i pokazuje nam, jak walczyć każdego dnia. Pojawiła się wśród nas z dodatkowym 21 chromosomem (zespół Downa), który niestety przyniósł ze sobą szereg wad współistniejących - skomplikowana, nieoperacyjna wada serca, niedoczynność tarczycy, krótkowzroczność, astygmatyzm, hipotonia mięśni. 

Zdjęcie opisu zbiórki Hanna Waleczne Serce

Nasza Hania

Urodziła się 6 maja 2008 r. z wrodzoną wadą serca pod postacią wspólnego kanału przedsionkowo-komorowego (AVSD), hipoplazją lewej komory (LV). W trzecim miesiącu życia zamknięto jej przetrwały przewód tętniczy (PDA) i przełożono tętnicę błądzącą. Następnie w czwartym roku życia miała operację zespolenia systemowo płucnego, by poprawić jakość i komfort życia. Całkowita korekta wady jest niestety w tym momencie niemożliwa ze względu na skomplikowaną budowę serca i naczyń je otaczających i niesie ze sobą ogromne ryzyko niepowodzenia. Kardiolodzy i kardiochirurg, którzy prowadzą dziecko, planują próbę trzy-etapowej korekty, co wiąże się jeszcze z przynajmniej trzema operacjami. Przyjmuje na stałe leki - Captopril, Acard i Euthyrox. Jej rozwój jest znacznie opóźniony, dlatego priorytetem dla nas jest wspomaganie jej w poznawaniu świata i usamodzielnianie.

Zdjęcie opisu zbiórki Hanna Waleczne Serce

Już są efekty!

Hanna uwielbia zajęcia z hipoterapii, SI, dogoterapii. Potrzebuje stałej rehabilitacji ruchowej, by wzmocnić napięcie mięśniowe i utrwalać prawidłowe nawyki. Stała praca zarówno w domu, jak i na turnusach logopedy i terapeuty z terapii zajęciowej pozwalają wydłużyć czas koncentracji pracy, owocując rozwijaniem się mowy i zdolności poznawczych. Terapia ręki umożliwia usprawnianie motoryki małej.

Stała rehabilitacja w połączeniu z ogromem miłości i akceptacji potrafi zdziałać cuda! 

Zdjęcie opisu zbiórki Hanna Waleczne Serce

Potrzebujemy Państwa pomocy!

Dzięki Państwa pomocy możemy umożliwić Hani harmonijny rozwój, a w przyszłości samodzielność, o którą tak bardzo wspólnie walczymy!

Zdjęcie opisu zbiórki Hanna Waleczne Serce Zdjęcie opisu zbiórki Hanna Waleczne Serce Zdjęcie opisu zbiórki Hanna Waleczne Serce

Aktualizacje


 • Fundacja Serce Dziecka - awatar

  Plan 600% zrealizowany!

  19.01.2016
  19.01.2016

  Dzięki Waszemu zaangażowaniu plan 600% został zrealizowany w kilka chwil. Dziękujemy Wam za to, że bezustannie jesteście przy Hani. Za każde dobre słowo i wsparcie. Wiarę w sens tego, co robimy. Za to, że okazujecie swoje wsparcie. To dla nas ogromnie ważne- mieć świadomość, że jej los nie jest obojętny. Z Wami łatwiej będzie nam stworzyć Hanuli warunki do harmonijnego rozwoju. Niech dobro krąży!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • drogapokorone.pl - awatar

  drogapokorone.pl

  17.05.2016
  17.05.2016

  Według deklaracji za wynik w 15. Cracovia Maraton

 • AlexAnder - awatar

  AlexAnder

  16.05.2016
  16.05.2016

  Czelendż z Krasusem- ekiden 2016 Ogień z serca! <3

 • wkurw_team - awatar

  wkurw_team

  21.04.2016
  21.04.2016

  akcja koszulkowa :)

 • Ula - awatar

  Ula

  20.04.2016
  20.04.2016

  Haniu od cioci Uli za życiówke na półmaratonie. Buziaki 😘

 • Z - awatar

  Z

  18.04.2016
  18.04.2016

  Czelendż + zdjęcie z rodzicami

22 764 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 729 osób

Wpłaty: 729

Natalia - awatar
Natalia
5
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
drogapokorone.pl - awatar
drogapokorone.pl
250
AlexAnder - awatar
AlexAnder
21
wkurw_team - awatar
wkurw_team
500
Ula - awatar
Ula
22
Z - awatar
Z
26
marcin - awatar
marcin
50
Paweł - awatar
Paweł
26

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij