Zbiórka Chce żyć- walka z glejakiem - zdjęcie główne

Chce żyć- walka z glejakiem

100 883 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 251 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Małgosia Więcek-Jamka - awatar

Małgosia Więcek-Jamka

Organizator zbiórki


MoiDrodzy utworzyliśmy na facebookugrupę Licytacje dla Grześka!  oraz fanpage Pomagamy Grześkowi.Można tam nabyć lub samemu wystawić rzeczy lub usługi i w tensposób pomóc Grzegorzowi, wpłacając wylicytowaną aukcję napomagam.pl. Dzięki temu Grzegorz będzie mógł kontynuowaćimmunoterapię.Serdecznie zapraszamy i dziękujemy.


Jestem Grzesiek i bardzo  potrzebuję Waszej pomocy.

Mimo, że często pomagałem innym, to nigdy nie sądziłem, że tak trudno będzie mi samemu poprosić  o pomoc. Zawsze wierzyłem, że dobro  powraca, ale niekoniecznie chciałem to sprawdzać. Niestety stało się inaczej.

Zacznę od kilku słów o sobie. Jak już wspomniałem, mam na imię Grzesiek i mam 41lat. 

Mam wspaniałą żonę Małgosię i synka, Julka, który ma teraz 1 rok i 7 miesiące.Bardzo długo na niego czekaliśmy. Chyba się o tym dowiedział, bo zrobił nam psikusa i urodził się jako wcześniak. Przetrwaliśmy kłopoty związane z przedwczesnym urodzeniem naszego maleństwa,życie nabierało cudownych kolorów......

We wrześniu 2017 roku postawiono u mnie jednoznaczną i druzgocącą  diagnozę:glejak IV stopnia. Guz został  usunięty operacyjnie. W Centrum Onkologii w Gliwicach przez 6 tygodni przyjmowałem radio- i chemioterapię z kontynuacją chemioterapii w warunkach domowych(Temodal).

Badanie kontrolne w marcu 2018 roku rezonansem magnetycznym wykazało wznowę choroby w trzech ogniskach. Dowiedziałem się, że kolejna operacja niosłaby za sobą zbyt duże ryzyko powikłań, by móc ją przeprowadzić.

Chciałbym wspólnie z Rodziną która jest dla mnie największym skarbem, być jeszcze szczęśliwym, dlatego walczę o zdrowie i nie składam broni….

Dlatego muszę ratować się leczeniem alternatywnym, których jest kilka metod.Niestety żadna z nich nie jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Wszystkie jednak są obiecujące i to,   z której skorzystam zależy od tego, do której się zakwalifikuję.

Jedną z metod jest  leczenie za pomocą terapii NanoTherm (przy użyciu urządzenia Nano Activator - dla pacjentów bez innych akceptowalnych metod leczenia, leczenie prowadzone jest w Niemczech na Uniwersytecie w Kolonii pod kierownictwem profesora dr med. Rolanda Goldbrunnera).

Druga bardzo kosztowna szansa  to leczenie u dr Arno Thallera polegającana leczeniu lokalną hipertermią, komórkami macierzystymi i wirusami onkolitycznymi. Bardzo obiecujące efekty tej terapii opisuje pacjent który pomyślnie przeszedł terapię i kontynuuje jądo dziś. Swoje doświadczenia opisuje szczegółowo na swojej stronie internetowej.

Szacowany koszt leczenia każdej z powyższych metod oraz wspomaganie mojej kondycji zdrowotnej suplementacją  to koszt powyżej 300 tysięcy złotych. 

Leczenie już dawno temu przerosło możliwości finansowe nasze oraz  całej rodziny. Obecnie to żona przejęła na siebie obowiązek utrzymania naszej trójki. Ja, z pomocą rodziny, zajmuję się synkiem.Ciągle bardzo walczymy, bo jest o co!  Przecież tak bardzo chciałbym doczekać się, kiedy nasz syn będzie dużo mówił,kiedy będzie zadawał mi pierwsze proste, ale jakże ważne dziecięce pytania, kiedy będę mógł mu pomagać poznawać świat z wielką radością i z miłością. Nie mogę się doczekać, gdy ten mały człowiek nazwie mnie tatą.


Moja nadzieja i moje nastawienie do życia to jedynie połowa sukcesu. Drugą możecie wesprzeć Wy, kochani. Druga połowa zależy od Was. Bardzo mocno liczę na Waszą pomoc. W razie dodatkowych pytań możecie kontaktować się z moją żoną Małgosią. 

Chcemy też, aby każdy, kto nas wesprze finansowo , miał pewność, na jaki cel zostały przeznaczone pieniądze.


Dziękuję Wam za poświęcony czas, by poznać moją krótką historię.

Życzę Wam bardzo dobrego zdrowia.

Pozdrawiam!

Grzesiek

English version

”Do good and good will come back to you” - I have always believed in „paying it forward ” and doing small good deeds to put a smile on someone else’s face but I didn’t want to check it on my own.

My name is Grzesiek and  if you are reading  it you will see I really need your help. 

I am 41 and I have my  wonderful wife Małgosia and my lovely, toddler son Julek who we had looked forward to for a very long time . He might have known about it because he tricked us and was born as a premature baby . Luckily ,we managed to get through all the difficulties connected with the special care nursery  of  our little sweetheart and our life was never so glorious .
Then, out of the blue, in September 2017 I was diagnosed with a malignant  stage IV glioma.To say our world collapsed would not be saying enough .Despite that, I survived a difficult surgery and the tumor was removed. Then I started a treatment with chemotherapy and radiotherapy at the Oncological Hospital in Gliwice ,where I spent 6 long weeks. I came back home for Christmas, where for the next months I continued undergoing chemotherapy ( Temodal ) for five days every month.
In March 2018 a magnetic resonance showed some changes in three points in my brain . It was a recurrence . What’s worse, according to the neurosurgeon  the next surgery seems  to be  too dangerous to my life and it may fail .

There is a clinic in Germany that uses a NanoTherm therapy.  Another promising method is dr Arno Thallera’s
biotherapy of advanced cancer using fever viruses and autologous immune cells (dendritic cells and natural killer cells). 


I would like to  hear my son’s first words , I can’t wait to hear him calling me daddy. I wish I would  together with my wife enjoy our life and I am determined enough to fight for it , to face the harsh battle  but besides my strong will I need financial help  to undertake the  expensive, unconventional treatment .

I would be grateful for every penny and your support to help me survive the battle , to lead a normal life with my beloved ones .


Aktualizacje


 • Małgosia Więcek-Jamka - awatar

  Małgosia Więcek-Jamka

  07.03.2019
  07.03.2019

  Dnia 6.03.2019 zmarł Grzegorz.
  Z całego serca dziękuję za pomoc, którą otrzymaliśmy od Was i dobre serce w pokonywaniu choroby.
  Pogrzeb odbędzie się 9.03 o godzinie 9 w Kościele NNMPw w Orzeszu.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Mariola Ratka - awatar

  Mariola Ratka

  20.01.2019
  20.01.2019

  ....🌺

  • Małgosia Więcek-Jamka - awatar

   Małgosia Więcek-Jamka - Organizator zbiórki

   20.01.2019
   20.01.2019

   Dziekujemy😘

 • Krzysztof Nita - awatar

  Krzysztof Nita

  11.01.2019
  11.01.2019

  Pozdrawiam. Wszystkiego najlepszego w Nowym roku.

  • Małgosia Więcek-Jamka - awatar

   Małgosia Więcek-Jamka - Organizator zbiórki

   20.01.2019
   20.01.2019

   Zdrówka i spokoju:)dziękujemy za pomoc i pozdrawiamy serdecznie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.11.2018
  17.11.2018

  Do cegiełki dołączam modlitwę. Wszystko będzie dobrze!

  • Małgosia Więcek-Jamka - awatar

   Małgosia Więcek-Jamka - Organizator zbiórki

   18.11.2018
   18.11.2018

   Dziękujemy ❤ za pomoc i modlitwę 🙇😍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.11.2018
  07.11.2018

  Licytacja głuszec

  • Małgosia Więcek-Jamka - awatar

   Małgosia Więcek-Jamka - Organizator zbiórki

   07.11.2018
   07.11.2018

   Dziękujemy 🌻

 • Szalonek - awatar

  Szalonek

  24.09.2018
  24.09.2018

  🍕

  • Małgosia Więcek-Jamka - awatar

   Małgosia Więcek-Jamka - Organizator zbiórki

   24.09.2018
   24.09.2018

   smacznego:)

100 883 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 251 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Małgosia Więcek-Jamka - awatar

Małgosia Więcek-Jamka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 251

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewelina - awatar
Ewelina
20
Anonim - awatar
Anonim
20
Marcin Odrzygóźdź - awatar
Marcin Odrzygóźdź
100
Magdalena Kaiser (licytacja Makeup-fabryka) - awatar
Magdalena Kaiser (licytacja Makeup-fabryka)
140
DorotaPytlik - awatar
DorotaPytlik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gerard Szramek - awatar
Gerard Szramek
20
Asia - awatar
Asia
10
Ewelina - awatar
Ewelina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij