Odkarmiamy Lusię

400 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Piątek wieczór, idziemy do kina z drugą połówką.

Nagle telefon z domu tymczasowego z prośbą o pomoc. Pewna Pani znalazła niespełna 2 tygodniowego kociaka w swojej piwnicy. Maluch był przygnieciony jakimiś przedmiotami i strasznie płakał. 

Szybka pomoc, ogrzanie, nakarmienie i czekanie na powrót kociej matki. Pani która znalazła malucha skontaktowała się z różnymi fundacjami, ale nikt nie chciał jej pomóc. Wreszcie zdecydowała się zadzwonić na ogłoszenia na Olx dotyczące adopcji, dodzwoniła się do naszego domu tymczasowego. Znalazła ogłoszenie o naszym Kocurku Franku i postanowiła zadzwonić i prosić o pomoc. Dom tymczasowy oddzwonił do nas. 

Nie mogliśmy odmówić mimo, że mamy już w Grupie Pomocy Zwierzętom Ratuj 28 kotów, kilka psów, a kolejne mają przyjechać na początku listopada. Stwierdziliśmy, że więcej Zwierząt nie przyjmujemy. Plany planami a życie życiem. W tym wypadku, mimo kiepskiej sytuacji finansowej, nie mogliśmy zostawić Lusi na pastwę losu i pewną śmierć.


Mama kociaka go nie szukała, nie udało się znaleźć kotki karmiącej więc Lusia trafiła do nas. 

Odkarmiamy ją i walczymy o jej zdrowie. Lusia dostała kociego kataru, zaczęły jej ropieć oczka więc niezbędne były dwie wizyty weterynaryjne. Dodatkowo pije mleko jak szalona. Zbieramy więc na opłacenie zaległych faktur u weterynarza za leczenie, opłaty kolejnych wizyt, odrobaczenie małej, zakup mleka oraz suplementów na odporność. Jesteśmy spłukani i naprawdę potrzebujemy z Lusią Waszej pomocy.
Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Ninanka - awatar

  Ninanka

  26.10.2018
  26.10.2018

  • GRUPA RATUJ - awatar

   GRUPA RATUJ - Organizator zbiórki

   01.11.2018
   01.11.2018

   Dziękujemy w imieniu Lusi <3

400 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Karolina - awatar
Karolina
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karo - awatar
Karo
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Edi Jurek - awatar
Edi Jurek
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ninanka - awatar
Ninanka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna Ptak - awatar
Justyna Ptak
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij