Odkarmiamy Lusię

400 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Piątek wieczór, idziemy do kina z drugą połówką.

Nagle telefon z domu tymczasowego z prośbą o pomoc. Pewna Pani znalazła niespełna 2 tygodniowego kociaka w swojej piwnicy. Maluch był przygnieciony jakimiś przedmiotami i strasznie płakał. 

Szybka pomoc, ogrzanie, nakarmienie i czekanie na powrót kociej matki. Pani która znalazła malucha skontaktowała się z różnymi fundacjami, ale nikt nie chciał jej pomóc. Wreszcie zdecydowała się zadzwonić na ogłoszenia na Olx dotyczące adopcji, dodzwoniła się do naszego domu tymczasowego. Znalazła ogłoszenie o naszym Kocurku Franku i postanowiła zadzwonić i prosić o pomoc. Dom tymczasowy oddzwonił do nas. 

Nie mogliśmy odmówić mimo, że mamy już w Grupie Pomocy Zwierzętom Ratuj 28 kotów, kilka psów, a kolejne mają przyjechać na początku listopada. Stwierdziliśmy, że więcej Zwierząt nie przyjmujemy. Plany planami a życie życiem. W tym wypadku, mimo kiepskiej sytuacji finansowej, nie mogliśmy zostawić Lusi na pastwę losu i pewną śmierć.


Mama kociaka go nie szukała, nie udało się znaleźć kotki karmiącej więc Lusia trafiła do nas. 

Odkarmiamy ją i walczymy o jej zdrowie. Lusia dostała kociego kataru, zaczęły jej ropieć oczka więc niezbędne były dwie wizyty weterynaryjne. Dodatkowo pije mleko jak szalona. Zbieramy więc na opłacenie zaległych faktur u weterynarza za leczenie, opłaty kolejnych wizyt, odrobaczenie małej, zakup mleka oraz suplementów na odporność. Jesteśmy spłukani i naprawdę potrzebujemy z Lusią Waszej pomocy.
Komentarze


 • Ninanka - awatar

  Ninanka

  26.10.2018
  26.10.2018

  • GRUPA RATUJ - awatar

   GRUPA RATUJ - Organizator zbiórki

   01.11.2018
   01.11.2018

   Dziękujemy w imieniu Lusi <3

400 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Karolina - awatar
Karolina
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karo - awatar
Karo
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Edi Jurek - awatar
Edi Jurek
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ninanka - awatar
Ninanka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna Ptak - awatar
Justyna Ptak
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij