Odkarmiamy Lusię

400 zł z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Piątek wieczór, idziemy do kina z drugą połówką.

Nagle telefon z domu tymczasowego z prośbą o pomoc. Pewna Pani znalazła niespełna 2 tygodniowego kociaka w swojej piwnicy. Maluch był przygnieciony jakimiś przedmiotami i strasznie płakał. 

Szybka pomoc, ogrzanie, nakarmienie i czekanie na powrót kociej matki. Pani która znalazła malucha skontaktowała się z różnymi fundacjami, ale nikt nie chciał jej pomóc. Wreszcie zdecydowała się zadzwonić na ogłoszenia na Olx dotyczące adopcji, dodzwoniła się do naszego domu tymczasowego. Znalazła ogłoszenie o naszym Kocurku Franku i postanowiła zadzwonić i prosić o pomoc. Dom tymczasowy oddzwonił do nas. 

Nie mogliśmy odmówić mimo, że mamy już w Grupie Pomocy Zwierzętom Ratuj 28 kotów, kilka psów, a kolejne mają przyjechać na początku listopada. Stwierdziliśmy, że więcej Zwierząt nie przyjmujemy. Plany planami a życie życiem. W tym wypadku, mimo kiepskiej sytuacji finansowej, nie mogliśmy zostawić Lusi na pastwę losu i pewną śmierć.


Mama kociaka go nie szukała, nie udało się znaleźć kotki karmiącej więc Lusia trafiła do nas. 

Odkarmiamy ją i walczymy o jej zdrowie. Lusia dostała kociego kataru, zaczęły jej ropieć oczka więc niezbędne były dwie wizyty weterynaryjne. Dodatkowo pije mleko jak szalona. Zbieramy więc na opłacenie zaległych faktur u weterynarza za leczenie, opłaty kolejnych wizyt, odrobaczenie małej, zakup mleka oraz suplementów na odporność. Jesteśmy spłukani i naprawdę potrzebujemy z Lusią Waszej pomocy.
Komentarze


 • Ninanka - awatar

  Ninanka

  26.10.18
  26.10.18

  • Grupa Pomocy Zwierzętom RATUJ - awatar

   Grupa Pomocy Zwierzętom RATUJ - Organizator zbiórki

   01.11.18
   01.11.18

   Dziękujemy w imieniu Lusi <3

400 zł z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Karolina - awatar
Karolina
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karo - awatar
Karo
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Edi Jurek - awatar
Edi Jurek
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ninanka - awatar
Ninanka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna Ptak - awatar
Justyna Ptak
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij