Zbiórka Dogi ewakuowane z Ukrainy - zdjęcie główne

Dogi ewakuowane z Ukrainy

9 579 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób

Nieśmy wspólnie pomoc 21 dogom niemieckim i ich hodowczyni, którzy pokonując liczne przeciwności uciekli z objętej wojną Ukrainy.


Zbiórka została założona na potrzeby dogów niemieckich i ich hodowczyni Tetiany Lototoski, która ewakuowała się wraz ze stadem do Polski z okolic Kijowa. Po kilku próbach ucieczki przed wojną udało się w końcu Tetianie ze swoimi psami  przekroczyć granicę ukraińsko-polską . Niestety nie obyło się bez zawirowań. Psy jechały w dwóch osobnych busach. Pierwsze granice przekroczyły młode psy, które zostały zabezpieczone w hangarze na hali, by Tetiana mogła przekroczyć granice z pozostałymi. Gdy Tetiana czekała z druga grupą psów w kolejce na granicy by dopełnic procedury, psy zabezpieczone po polskiej stronie na hali zostały zabrane przez organizację prozwierzęcą z Przemyśla. Mimo błyskawicznej reakcji osób pomagających Tetianie, nie udało się odzyskać od razu psów. Wymęczona ucieczką hodowczyni utknęła na granicy na kolejne 4 dni by odzyskać swoje psy...

Teraz po miesiącu horroru jest już z psami w bezpiecznym miejscu a naszą rolą jest niesienie jej i jej psom pomocy. Stado składa się z 21 dogów niemieckich, które są w bardzo różnej kondycji oraz dwóch kundelków i kota. Wszystkie zwierzęta odczuły skutki wojny i ewakuacji -  są mocno niedożywione, mają problemy z brzuszkami, część wymaga specjalistycznej karmy i leczenia i nie możemy zostawić jej z tym samej, ponieważ nie posiada absolutnie żadnych środków, żeby o to w tej chwili samodzielnie zadbać.


Pani Tetiana ma wraz z psami zapewnione bezpieczne schronienie na najbliższy czas. Za kilka tygodni będziemy zmuszeni pochylić się nad tym co dalej i pomóc jej i psom urządzić swoje życie na nowo. Szanując jej zdanie i decyzje w tej sprawie oraz pomagając na tyle na ile będziemy mogli.

Pomóżcie nam, pomóc jej jak najlepiej. Zbiórka będzie aktualizowana w miarę rozwoju sytuacji. Koszty opieki nad całym stadem generowane są cały czas i potrzebujemy Waszej pomocy w tym zakresie już teraz. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają i będą pomagać.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.04.2022
  17.04.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. BŁAGAŁAM JUŻ WSZĘDZIE. PROSZĘ PAŃSTWA NA KOLANACH, MOJE MALEŃSTWO UMIERA, A MOJE SIĘ TYLKO PATRZEĆ, NIE MAM NAWET ZŁOTÓWKI NA DALSZE LECZENIE, ZROBIE WSZYSTKO TYLKO PROSZĘ POMÓŻCIE NAM. https://zbieram.pl/3gmf87k

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.2022
  29.03.2022

  MÓJ PRZYJACIEL ZOSTAŁ SKAZANY NA UMIERANIE. BŁAGAM, PROSZE O POMOC. NAWET NIE MAM NA JUTRZEJSZĄ WIZYTĘ U WETERYNARZA. https://pomagam.pl/p3kcnw

9 579 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób

Wpłaty: 116

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monika - awatar
Monika
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij