Zbiórka Dogi ewakuowane z Ukrainy - zdjęcie główne

Dogi ewakuowane z Ukrainy

9 579 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób

Nieśmy wspólnie pomoc 21 dogom niemieckim i ich hodowczyni, którzy pokonując liczne przeciwności uciekli z objętej wojną Ukrainy.


Zbiórka została założona na potrzeby dogów niemieckich i ich hodowczyni Tetiany Lototoski, która ewakuowała się wraz ze stadem do Polski z okolic Kijowa. Po kilku próbach ucieczki przed wojną udało się w końcu Tetianie ze swoimi psami  przekroczyć granicę ukraińsko-polską . Niestety nie obyło się bez zawirowań. Psy jechały w dwóch osobnych busach. Pierwsze granice przekroczyły młode psy, które zostały zabezpieczone w hangarze na hali, by Tetiana mogła przekroczyć granice z pozostałymi. Gdy Tetiana czekała z druga grupą psów w kolejce na granicy by dopełnic procedury, psy zabezpieczone po polskiej stronie na hali zostały zabrane przez organizację prozwierzęcą z Przemyśla. Mimo błyskawicznej reakcji osób pomagających Tetianie, nie udało się odzyskać od razu psów. Wymęczona ucieczką hodowczyni utknęła na granicy na kolejne 4 dni by odzyskać swoje psy...

Teraz po miesiącu horroru jest już z psami w bezpiecznym miejscu a naszą rolą jest niesienie jej i jej psom pomocy. Stado składa się z 21 dogów niemieckich, które są w bardzo różnej kondycji oraz dwóch kundelków i kota. Wszystkie zwierzęta odczuły skutki wojny i ewakuacji -  są mocno niedożywione, mają problemy z brzuszkami, część wymaga specjalistycznej karmy i leczenia i nie możemy zostawić jej z tym samej, ponieważ nie posiada absolutnie żadnych środków, żeby o to w tej chwili samodzielnie zadbać.


Pani Tetiana ma wraz z psami zapewnione bezpieczne schronienie na najbliższy czas. Za kilka tygodni będziemy zmuszeni pochylić się nad tym co dalej i pomóc jej i psom urządzić swoje życie na nowo. Szanując jej zdanie i decyzje w tej sprawie oraz pomagając na tyle na ile będziemy mogli.

Pomóżcie nam, pomóc jej jak najlepiej. Zbiórka będzie aktualizowana w miarę rozwoju sytuacji. Koszty opieki nad całym stadem generowane są cały czas i potrzebujemy Waszej pomocy w tym zakresie już teraz. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają i będą pomagać.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.04.2022
  17.04.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. BŁAGAŁAM JUŻ WSZĘDZIE. PROSZĘ PAŃSTWA NA KOLANACH, MOJE MALEŃSTWO UMIERA, A MOJE SIĘ TYLKO PATRZEĆ, NIE MAM NAWET ZŁOTÓWKI NA DALSZE LECZENIE, ZROBIE WSZYSTKO TYLKO PROSZĘ POMÓŻCIE NAM. https://zbieram.pl/3gmf87k

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.2022
  29.03.2022

  MÓJ PRZYJACIEL ZOSTAŁ SKAZANY NA UMIERANIE. BŁAGAM, PROSZE O POMOC. NAWET NIE MAM NA JUTRZEJSZĄ WIZYTĘ U WETERYNARZA. https://pomagam.pl/p3kcnw

9 579 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób

Wpłaty: 116

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monika - awatar
Monika
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij