Wizyta u stomatologa dla MIŚKI

1 261 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Bartek Szwedko - awatar

Bartek Szwedko

Organizator zbiórki

🐾 Zbiórka na leczenie zębów Misi 🐱


Cześć, mam na imię Bartek i zwracam się z ogromną prośbą o pomoc dla mojej kotki – Misi.


Misia trafiła do mnie zaledwie 2-3 miesięce temu, ale od razu skradła moje serce samymi jej zdjeciami. Z początku była dzikuską i prawie nie wychodziła z klatki, przełom nastąpił po 4 dniu, Misia weszła na moje łóżko i zaczęła się miziać, najpierw spokojnie aż w końcu zaufała mi na tyle że przychodzi się przytulać, śpi razem zemną🥰 A gdy mnie niema to albo grzeje mi miejsce na łóżku albo czeka pod drzwiami🥹. Jest łagodna, czuła i potrzebujaca duuuużo miłości😻. Mimo ze jest to kotka z ulicy ktorą złapało Stowarzyszenie Kot Kotek. To ona pokazała że wystarczy odrobina cierpliwości i dużo miłości, żeby z chowającej się po kątach kota stała się "zakochana" w życiu bez stresu. Niestety, po ostatniej wizycie kontrolnej u weterynarza okazało się, że Misia ma poważne problemy stomatologiczne – stan zapalny dziąseł, kamień nazębny i kilka zębów wymagających usunięcia. Na tą chwilę Misia dostaje zupki i sucha karmę i leki przeciwzapalne pokruszone w jedzonku, których nie musi gryźć tylko połykać odrazu. Przy każdej próbie gryzienia widać że bardzo ją to boli😿. 

Nie możemy niestety jej leczyć w naszym mieście gdyż nie ma tam wyposażenia typu rtg, bezdomne koty mają darmową opiekę z urzędu miasta ale tylko jeśli są leczone w naszym mieście...


Leczenie, które obejmuje zabieg w znieczuleniu, ekstrakcję chorych zębów, antybiotykoterapię oraz dalszą opiekę, jest kosztowne – szacunkowo wynosi około 2000zł. Niestety, moje możliwości finansowe nie pozwalają mi samodzielnie pokryć tych wydatków.

Boli mnie patrzenie jak się męczy z tymi ząbkami, zresztą chyba każdy z nas doświadczył kiedyś bólu zęba

Zwracam się więc z prośbą o pomoc – każda, nawet najmniejsza wpłata, przybliża Misię do życia bez bólu. Jeśli nie możesz wesprzeć finansowo, bardzo proszę – udostępnij tę zbiórkę dalej.


Dziękuję z całego serca za każde wsparcie i dobre słowo 

Aktualizacje


  • Bartek Szwedko - awatar

    Bartek Szwedko

    17.07.2025
    17.07.2025

    Dziękuję wszystkim którzy wspomogli zbiórkę ❤️. Misia jest już po zabiegu i wizycie kontrolnej. Wszystkie dziąsła się ładnie zagoiły i Misia może bez przeszkód i bólu jeść swoje ulubione saszetki. W takim razie zamykam zbiórkę i jeszcze raz wszystkim dziękuję!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Doris - awatar

    Doris

    11.06.2025
    11.06.2025

    Trzymam kciuki za zdrowie tej pięknej koteczki 🥰

  • Monika - awatar

    Monika

    11.06.2025
    11.06.2025

    Przestanie boleć, będzie dobrze ♥️ Trzymam kciuki ze swoim bezząbkiem.

1 261 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Bartek Szwedko - awatar

Bartek Szwedko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Ewaa - awatar
Ewaa
10
Doris - awatar
Doris
50
Add alt here
Dołącz do listy
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dorota - awatar
Dorota
33
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Daria - awatar
Daria
10
Add alt here
Dołącz do listy
miska <333 - awatar
miska <333
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail