Bartek Szwedko
Dziękuję wszystkim którzy wspomogli zbiórkę ❤️. Misia jest już po zabiegu i wizycie kontrolnej. Wszystkie dziąsła się ładnie zagoiły i Misia może bez przeszkód i bólu jeść swoje ulubione saszetki. W takim razie zamykam zbiórkę i jeszcze raz wszystkim dziękuję!







Doris
Trzymam kciuki za zdrowie tej pięknej koteczki 🥰
Monika
Przestanie boleć, będzie dobrze ♥️ Trzymam kciuki ze swoim bezząbkiem.