Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Pilnie potrzebuję pieniążki na sterylizację Fionki. Kilka dni temu okazało się że mój pies zachorował na cukrzycę. Choroba okazała się bardzo droga. Na tą chwilę wydałam około 500 złotych na antybiotyk , insulinę , glukometr , strzykawki , specjalną karmę dla psów z cukrzyca. Jestem załamana ponieważ jest to bardzo dużo pieniążków a strasznie kocham mojego pieska i zrobię dla niego wszytsko. Okazało się że Fionka musi przejść zabieg sterylizacji . Zabieg może cofnąć tą paskudna chorobę ale niestety kosztuje on 500 złotych. Błagam o pomoc dla mojej kochanej Fionki. Będzie to dla nas ogromne wsparcie. Chcę żeby mój piesek nie cierpiał. Będę ogromnie wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
