Zbiórka Zbieram na leczenie Fionki - zdjęcie główne

Zbieram na leczenie Fionki

261 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Nikola Sadowska - awatar

Nikola Sadowska

Organizator zbiórki

Pilnie potrzebuję pieniążki na sterylizację Fionki.  Kilka dni temu okazało się że mój pies zachorował na cukrzycę. Choroba okazała się bardzo droga.  Na tą chwilę wydałam około 500 złotych na antybiotyk , insulinę , glukometr , strzykawki , specjalną karmę dla psów z cukrzyca.  Jestem załamana ponieważ jest to bardzo dużo pieniążków a strasznie kocham mojego pieska i zrobię dla niego wszytsko.  Okazało się że Fionka musi przejść zabieg sterylizacji . Zabieg może cofnąć tą paskudna chorobę ale niestety kosztuje on 500 złotych.  Błagam o pomoc dla mojej kochanej Fionki. Będzie to dla nas ogromne wsparcie.  Chcę żeby mój piesek nie cierpiał.  Będę ogromnie wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. 

261 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Nikola Sadowska - awatar

Nikola Sadowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anelia - awatar
Anelia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Add alt here
Dołącz do listy
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pamela Jackiewicz - awatar
Pamela Jackiewicz
200
Wiktoria - awatar
Wiktoria
10
Add alt here
Dołącz do listy
Grzesiek - awatar
Grzesiek
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail