Zbiórka operacja ratująca życie - zdjęcie główne

operacja ratująca życie

1 370 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Iwona Kulisz - awatar

Iwona Kulisz

Organizator zbiórki


Franio został znaleziony w kwietniu tego roku na warszawskiej Woli.Mieszkał razem z braćmi w piwnicy.Miał wtedy ok 5 miesięcy.

Od razu zauważyłyśmy,że coś niedobrego dzieje się z jego oczami i ma problemy z widzeniem.Po konsultacji u dr Garncarza okazało się,że na dwóch oczach ma zaćmę.Prawdopodobnie po nieleczonym kocim katarze.Nigdy nie będzie widział tak jak zdrowe koty,ale mimo to bardzo dobrze sobie radzi.

Niestety życie kolejny raz nie było łaskawe dla Frania.

Ma przepuklinę przepony . Narządy z jamy brzusznej przemieszczają się do płuc utrudniając kotu oddychanie.Gdy płuca będą za mocno uciskane może dojść do tego,że będzie się dusił :(

Hipoteza jest taka,że jako malec spędził jakiś czas w uchylonym oknie.

Jest bardzo przyjacielski wobec innych kotów i miziasty wobec ludzi.Szuka kontaktu i domaga się głaskania.Przez problemy z oddychaniem mruczy przez otwarty pyszczek.

Franek musi mieć jak najszybciej wykonaną operację,która jest dla Niego szansą.Ten kot bardzo chce żyć!

Każdy dzień zwłoki jest dla Niego bardzo niebezpieczny.

Bardzo prosimy pomóżcie tego kochanemu kotu.Wpłacając nawet najmniejsze kwoty i udostępniając ten post ratujecie jego życie.

Pomóżmy Frankowi móc normalnie oddychać !

DOM TYMCZASOWY "BEZPIECZNA PRZYSTAŃ"1 370 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Iwona Kulisz - awatar

Iwona Kulisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Dosia - awatar
Dosia
200
Bogda Guras - awatar
Bogda Guras
85
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Małgorzata Pruss - awatar
Małgorzata Pruss
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij