Zbiórka Hipnotyzujące życie - zdjęcie główne

Hipnotyzujące życie

510 zł z 1 880 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Zbiórka zakończona
 

Spójrz mi w oczy i powiedz, że nie było warto!

Jestem mieszanką wybuchową dwóch ras. Ktoś fajnie mnie określił "bliskie spotkanie pani hasiorowej z piorunem" czy jakoś tak ;)

Niestety mój początek spotkania ze Stowarzyszeniem, nie był optymistyczny. Zanim trafiłam pod ich skrzydła tułałam się. Tu mnie podkarmili, tam przegonili. Wylądowałam pod klatką jednej z dziewczyn ze Stowarzyszenia. Nie miałam już siły, byłam głodna, zmarźnięta. Koło mojego pysia potworzyły się sople. Godzina 23, na termometrze dobre -20 stopni Celsjusza.

Zabrała mnie do domu. One takie są, że jak im wlezie jaka bida pod nogi, to nie ma zmiłuj się.

A ja? No ja przez te tułaczki nabawiłam się zapalnia pęcherza i szczałam im i szczałam i końca nie było. Oczywistym było, że zawloką mnie do weterynarza. Tak też było.

Zrobili mi badania i dali leki. Niby nic, ale darłam się w niebogłosy. Biegali ze mną co 30 minut na podwórko. Ale udało się i wyzdrowiałam.

Ciotki zaczęły mi szukać domu. Nawet psiego fryzjera mi załatwiły. 

Niestety! Popsuły się ich plany! Znowu zachorowałam! Tym razem to już nie były przelewki. Przez to, że nie powtórzono mi kiedyś szczepienia na choroby zakaźne, dopadła mnie parwowiroza...

Milion badań, kroplówki, zastrzyki, a poprawy zero.

Jeździli ze mną nawet 2 razy dziennie do gabinetu weterynaryjnego. Męczyłam się ja, męczyli się oni. Nie miałam siły chodzić i musieli mnie nosić. W domku u cioci tylko spałam. Mi już było wszystko jedno. Tylko oni walczyli. I wiecie co? Udało im się. Postawili mnie na łapki!

Znów mogłam biegać i szaleć. I tak po krótce, nawet domek mi znalazły. Ile im dałam popalić to tylko ja wiem!

Wiem również, że został dług do spłacenia za moje chorowania. I dlatego mimo, że mam już wspaniały domek, teraz ja się zatroszczę o nich. Chcę, żeby ten dług zniknął! A Was proszę o pomoc. 

Czy było warto? No pewnie! Każde życie warto ratować!

Teraz uratujmy moje ciocie! Razem! 

Spójrz mi w oczy, a ja zahipnotyzuję Ciebie i razem nam się uda!

Foxi

Komentarze


 • Izah - awatar

  Izah

  04.03.19
  04.03.19

  Dziekuje za wasza milosc do zwierzat i pomaganie im! <3

 • Hanna Rudnicka - awatar

  Hanna Rudnicka

  14.02.19
  14.02.19

  Dzielmy sie miloscia szacunkiem i pomagajmy jak mozemy wszystkim zwierzakom dziekuje Wam

510 zł z 1 880 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 12

Izah - awatar
Izah
100
Hanna Rudnicka - awatar
Hanna Rudnicka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota - awatar
Dorota
20
Ola Bednorz - awatar
Ola Bednorz
20
Agnieszka Joanna - awatar
Agnieszka Joanna
20
Sylwia - awatar
Sylwia
10
Wegrzynowski - awatar
Wegrzynowski
50
dziadkowie Foxi - awatar
dziadkowie Foxi
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij