Zbiórka Pomoc dla Hospicjum w Wołominie - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Hospicjum w Wołominie

Zbiórka Pomoc dla Hospicjum w Wołominie - zdjęcie główne

Pomoc dla Hospicjum w Wołominie

16 823 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 177 osób
Wpłać teraz
 

Kochani,

Już wielokrotnie okazaliście ogromne serce wspierając ludzi potrzebujących. W dniu dzisiejszym trafił do nas wzruszający list od Księdza Dariusza Czupryńskiego prowadzącego Hospicjum Opatrzności Bożej Księży Orionistów w Wołominie. Nie możemy przejść obojętnie obok dramatycznej sytuacji, z którą pozostali sami. Wierzymy, że razem potrafimy zdziałać cuda!

"W związku z panującą w kraju sytuacją epidemiologiczną oraz z niemożnością pozyskania niezbędnych środków do zabezpieczenia personelu oraz pacjentów - Hospicjum Opatrzności Bożej Księża Orioniści w Wołominie, PROSI O WSPARCIE I POMOC finansową lub rzeczową, w postaci: maseczek jednorazowych chirurgicznych, maseczek z filtrem HEPA, fartuchów, fartuchów z folii, kombinezonów ochronnych, rękawic ochronnych, nitrylowych, czepków damskich i męskich, przyłbic, gogli ochronnych, ochraniaczy na buty, środków do dezynfekcji rąk i powierzchni, płynów i żeli do mycia rąk, płynów oraz chusteczek do dezynfekcji.

Zapasy powyższych środków ochronnych Hospicjum są na wyczerpaniu. Zużycie wzrosło nam w nieprzewidywalnych ilościach w ciągu ostatnich dni. Mamy, co prawda, podpisane umowy na zaopatrzenie, ale producenci mają problem, żeby je zrealizować i dostarczyć. Możliwość kupna pakietów ochrony biologicznej na rynku są bardzo ograniczone. Obecnie są one trudno dostępne na rynku.

Hospicjum przez 25 lat istnienia nigdy wcześniej nie znalazło się w tak ekstremalnie trudnej sytuacji. Hospicjum stanęło przed ogromnym wyzwaniem i musi zmobilizować wszystkie swoje siły i środki do walki o zdrowie oraz bezpieczeństwo zarówno pacjentów jak i personelu Hospicjum.

Apelujemy do Wszystkich o wsparcie i pomoc!!! Wiemy, że w sytuacjach kryzysowych potrafimy wspólnie działać!!!

Liczy się każdy rodzaj wsparcia...

Z góry ogromnie dziękujemy za cudowne postawy i chęć pomocy. Mamy nadzieję, że nasze wytyczne pomogą w lepszej organizacji i zapewnią tak potrzebne na chwilę obecną bezpieczeństwo zarówno pacjentom i jak personelowi Hospicjum."

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
16 823 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 177 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 177

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Borowska - awatar
Anna Borowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij