Zbiórka Na opłacenie przepustki Rockiego - miniaturka zdjęcia

Na opłacenie przepustki Rockiego

Zbiórka Na opłacenie przepustki Rockiego - zdjęcie główne

Na opłacenie przepustki Rockiego

200 zł z 880 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 

Historia Rockiego jest pokręcona i bardzo smutna. 

O psiaku dowiedzieliśmy się kilka miesięcy temu, gdzie przebywał w hoteliku w Warce. 

Umieściła go tam przyjaciółka zmarłego właściciela psiaka. Sama nie mogła podjąć się opieki nad niem, ale po tragicznej śmierci młodego człowieka losy psiaka nie były jej obojętne. 

Na początku września byliśmy przekonani, ze udało nam się znaleźć dom dla chłopaka.

Z naszych informacji wynikało, że pies nie potrafi zachować się przy jedzeniu, ma olewczy stosunek do psów, jest mocno skupiony na swoich zabawkach. Po zapoznaniu z kandydatami na opiekunów Rockiego byliśmy przekonani, że jego przyszła Pani podoła problemom psiaka, ponieważ miała już doświadczenie z problematycznymi psami. Zorganizowaliśmy zapoznanie z dzieckiem i psem rezydentem. Przebiegło bardzo pomyślnie. Podczas spaceru, który trwał 1,5 godziny nie wydarzyło się nic niepokojącego. 

Z uwagi na fakt, że nie znaliśmy psiaka z własnych doświadczeń postanowiliśmy zaproponować rodzinie wzięcie psiaka na dom tymczasowy, dzięki temu mogliśmy go lepiej poznać, a w razie potrzeby objąć wsparciem z ramienia fundacji, a co najważniejsze nie oddawać do adopcji kota w worku. 

Roki przyjechał na warszawski żoliborz, kilka pierwszych godzin minęły jak z bajki... wieczorem zaczęły się schody. Okazało się, że psiak nie tylko pilnuje miskę, ale nawet rękę, która mu tą miskę podaje. Do tego doszedł dziwny terytorializm... pomimo szczerych chęci pies nie nadawał się do adopcji... a nawet zdaniem wielu instytucji byłby kandydatem do eutanazji :(

Na szczęście dla niego my postanowiliśmy o niego zawalczyć. Jest na świecie takie miejsce jak Pethouse, w którym niemożliwe staje się możliwe, a Pani Milena walczy o psy przez wielu spisane na straty. 

Jak za każdy hotel, za ten również trzeba zapłacić.

Dlatego też powstała ta zbiórka, zbieramy za opłacenie hotelu, a właściwie terapii dla Rockiego do końca roku 2018. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z jego trenerką, Rocki powoli robi postępy, ale jak się okazało, problem psiaka sięga wiele wiele lat wstecz i poradzenie sobie z nim wymaga czasu! 

Czy możemy liczyć na wasze wsparcie?

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
200 zł z 880 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 1

Marta i Piotr - awatar
Marta i Piotr
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij