Tomasz Wawryn
Dziękuję za chęć pomocy mam nadzieję, że uda się uzbierać i zrealizować marzenia o normalności ❤️

Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Witam wszystkich mam na imię Tomek. 01.08.2024 w wyniku powikłań związanych z chorobą przeszedłem amputację nogi na wysokości podudzia. Byłem do czasu zabiegu osoba aktywną fizycznie i zawodowo z dużym poczuciem humoru. Wcześniej życie postawiło mi pierwsza kłodę i po wielu latach zakończyło się moje małżeństwo. Uważałem , że w życiu nie spotka mnie nic dobrego aż pewnego pięknego majowego dnia poznałem swój Promyk nadzieji, dziewczynę która sprawiła,że na nowo się zacząłem śmiać i cieszyć życiem. Niestety choroba postawiła przed nami nie lada wyzwanie. Mój Promyk trwa przy mnie każdego dnia wspiera i pilnuje odpowiedniego leczenia cukrzycy która przyczyniła się do amputacji. Z małej rany delikatnym skaleczeniem doszło do zakażenia sepstycznego i nastąpiła decyzja o zabiegu. Mamy wiele planów do realizacji wiele marzeń do spełnienia ale ,żeby wrócić do normalności potrzebna jest proteza z pompka pomagająca stabilniej chodzić. Obecnie chodzę na zwykłej protezie która częściowo pozwoliła wrócić mi do "normalności" dzięki niej jeżdżę samochodem ale nie mam możliwości wrócić do normalnej pracy i stać aie bardziej aktywnym a chciałbym w końcu był normalnie funkcjunujacym mężczyzna i mężem który jest głowa rodziny i zapewnia byt. Niestety nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów tej protezy bardzo proszę o pomoc.
Z góry bardzo dziękuję!
Dziękuję za chęć pomocy mam nadzieję, że uda się uzbierać i zrealizować marzenia o normalności ❤️

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
