Zbiórka POMOC kociemu stadu Pani Krysi! - zdjęcie główne

POMOC kociemu stadu Pani Krysi!

720 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób


Akcja u Pani Krysi dobiegła końca. O ile możemy tak powiedzieć, bo przecież to nie koniec historii ludzi i kotów, którym trzeba pomóc.

Zmiany jakie zaszły w domu Pani Krysi i jej syna, są one ogromne. Chęci do pomocy nie brakuje, świadomość opieki nad całym stadem jest większa , a nasze serca się cieszą i mają potwierdzenie, że to co robimy ma sens.

Chciałybyśmy dalej wspierać całe stadko, dlatego zbiórka pieniędzy na Pomagam.pl będzie dalej otwarta. Będą na niej zamieszczane informacje i faktury.

Link do zbiórki:

https://pomagam.pl/hxy62ghz

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1798371600471137

Teraz trochę podziękowań…

Chciałybyśmy podziękować  przede wszystkim Pani weterynarz Ewie Zygmunt-Wieczorek, https://www.facebook.com/gabinetewawet/, za nieocenioną pomoc, za wspaniałą opiekę weterynaryjną, za zaangażowanie i wspaniałe serce dla zwierząt. Gdyby nie Pani pomoc nie udałoby nam się zrealizować całej akcji! Dziękujemy!

Dziękujemy anonimowemu sponsorowi za pokrycie kosztów zabiegów kastracji i sterylizacji. Dzięki sponsorowi pieniądze ze zbiórki mogliśmy w części na zakup jedzenia i peletu dla kociaków, a reszta która została i będzie mamy nadzieje rosła, będzie wydawana sukcesywnie na potrzeby kociaków ( odrobaczenie, jedzenie, pelet, ewentualne wizyty u weterynarza).

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, każdemu z osobna, kto wsparł naszą zbiórkę. Nie jestem w stanie wymienić wszystkich. Dziękujemy! Gorące podziękowania przesyłamy Pani Mireli Welcel, za ogromne wsparcie naszego Stowarzyszenia. Dziękujemy Ilonie i Natalce za poświęcony czas i wsparcie całej akcji! Dziękujemy, bo bez Was nie moglibyśmy pomóc.

Stado liczące 8 kotów i 8 kotek, zostało wysterylizowane i kastrowane, większość kotów miało też usuwane zęby ze względu na ich zły stan. Były pasożyty wewnętrzne i zewnętrzne, koci katar i inne choroby, z którymi Pani weterynarz Ewa Zygmunt-Wieczorek poradziła sobie znakomicie. Dziękujemy!

Jak wiecie udało nam się wyadoptować 4 najmłodsze kociaki, trzy z nich poszły do adopcji dzięki Pani Ewie Chrzanowskiej. Dziękujemy Pani za  pomoc! Kociaki przed adopcją poszły do Pani Ewy Zygmunt-Wieczorek na ostatni przegląd, a właściciele pokryli koszty faktury. Dziękujemy!

Zdjęcie tutaj: https://www.facebook.com/events/1798371600471137/permalink/1810806639227633/

Jedna z najmniejszych koteczek ze stada również poszła do adopcji. Dziękujemy Pani Karolinie Bolik za ofiarowanie maleńkiej Tosi kochającego domku.  

Zdjęcie tutaj: https://www.facebook.com/events/1798371600471137/permalink/1816662981975332/

Podsumowując całą akcję, jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni i prosimy Was nadal o wsparcie dla kotów Pani Krysi.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

14.06.2018r.  Karma dla Stada zamówiona. Czekamy z niecierpliwością na zakończenie leczenia wszystkich kociaków i podsumowanie całej akcji :D

_________________________________________________________________________________________

Kochani mamy wspaniałe wieści.Kocurek Rudo-biały, kocurek Czorny i koteczka Smerfetka jadą jutro do swojego nowego domku! Dzisiaj tj. 22.05.18r.  były na ostatnim przeglądzie i zostały odrobaczone, zaszczepione i Pani weterynarz wyczyściła im porządnie uszka. 

Są zdrowe i gotowe do drogi!  Trzymajcie kciuki CDN...

Wielka miłość do 16-stu kocich istnień, skromny domek na obrzeżach Rydułtów i wołanie o pomoc w przeprowadzeniu zabiegów kastracji i sterylizacji.

Pani Krysia bardzo się starała, by wszystkie jej koty, nie raz podrzucone, bo przecież Pani Krysia pomoże, miały zapewnione chociaż te minimum. Mają jedzenie, wodę, schronienie w zimie, ale niestety Panią Krysie nie stać na wizyty u weterynarza, czy dobrą karmę. Kilka kociaków jest chorych, kilka ma stare urazy, ale wszystkie kochają swoją Panią.

Postawiłyśmy sobie za cel pomoc tym bezbronnym kociakom. Dzięki Pani Ewie Zygmunt-Wieczorek, postaramy się wysterylizować i wykastrować całe stado, oraz w miarę naszych możliwości wyleczyć kociaki. To nie małe wyzwanie, jednak w przeciwnym razie, jaki los by je czekał? Niekontrolowany rozród, bo przecież nie są poddane zabiegowi. Głód, choroby, zaniedbanie a w końcu najprawdopodobniej straszna śmierć. Aż strach pomyśleć...

Żeby to co robimy miało sens, musimy wysterylizować i wyleczyć z kociego kataru oraz pasożytów całe stado. Bez Waszej pomocy nie mamy jednak szans na powodzenie! Koszt samej sterylizacji/kastracji szacujemy na 1400zł, odrobaczanie/odpchlenie ok. 300 zł, a leczenie…

Bez Waszej pomocy nie poradzimy sobie z takimi kosztami, a bardzo chcielibyśmy pomóc Pani Krysi, a przede wszystkim kotom… Noskowi, Murzynowi, Malutkiej itd. Jest ich 16. Tylu kocim istnieniom możemy pomóc, tylko dzięki Wam!

Bardzo prosimy wesprzyjcie groszem te kociaki. Razem możemy zmienić ich los na lepszy. 

Ważna jest dla nas również kwestia tego, iż wszystkie koty Pani Krysi są oswojone i postaramy się część z nich wyadoptować. Właścicielka wyraziła na to zgodę. Na adopcje trzeba jednak poczekać, aż kociaki przejdą zabiegi kastracji/sterylizacji. Cdn…

Aktualności


 • Stowarzyszenie KOTewka Rybnicka Kocia Przystań - awatar

  Stowarzyszenie KOTewka Rybnicka Kocia Przystań

  13.06.18
  13.06.18

  Dziękujemy z całego serca w imieniu Pani Krysi i jej podopiecznych za każdy grosik, za okazane serce i okazane zaufanie. Dzięki Wam możemy pomagać! Już niebawem podsumowanie całej akcji i zbiórki. Na zdjęciu Trikolorka ze stada Pani Krysi. Ona najdłużej była leczona przez Panią Doktor Ewę Zygmunt-Wieczorek, zanim została wysterylizowana. Jak widać na zdjęciu i ona musiała mieć wyrwane ząbki :(

  Zdjęcie aktualności 16 283

720 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Mirela Welcel - awatar
Mirela Welcel
100
karolina Meisen - awatar
karolina Meisen
20
mirela welcel - awatar
mirela welcel
100
olga grabowska - awatar
olga grabowska
50
Ewelina Buczkowska - awatar
Ewelina Buczkowska
20
Karolina Kanabus - awatar
Karolina Kanabus
100
Mimbla - awatar
Mimbla
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
30
Mirela Welcel - awatar
Mirela Welcel
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij