Zbiórka Chore serduszko Mufinki - zdjęcie główne

Chore serduszko Mufinki

470 zł  z 470 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Mam na imię Mufinka, mam nie więcej niż dwa latka i mam chore  serduszko.  Urodziłam się na wsi i nigdy nie byłam u lekarza dla kotków, ja to nawet nie wiedziałam, że są tacy lekarze. Przyszłam do jednej Pani do pracy prosić o jedzonko. Pani mnie nakarmiła, zabrała w kartonik i przywiozła do cioć, a ciocie zabrały mnie do lekarza dla kotków, zostałam w szpitalu dla kotków na sterylizację. Tak na początku to nic się złego nie działo, nic nie było słychać za bardzo żeby z tym moim serduszkiem było coś nie tak. W czasie operacji to kilka razy mi serduszko przestawało pracować i jak się tylko zagoję muszę iść do takiego lekarza co bada serduszka kotkom. I muszę mieć badania i serduszka i krwi i zdjęcie jakieś mnie w środku. Wiem, że ciocie to nie mają pieniążków, ale mówią, ze ja musze do tego lekarza iść, że to bardzo źle że ja mam takie dziwne to serduszko… Pomożecie ciociom? Bo wiecie, ja to nie mam nic. Nie mam domku, nie mam ślicznego kolorowego futerka…

Mufinka trafiła do nas na zabieg kastracji i zakładaliśmy, że wróci w miejsce bytowania. Jest jednak tak bardzo przyjacielska, przytula się i uwielbia siedzieć na kolanach, że chcieliśmy szukać jej prawdziwego domku. Gdyby nie serduszko. Musimy najpierw dowiedzieć się co jest z nim nie tak, dlaczego podczas rutynowej operacji Mufinka kilka razy o mało nie umarła. Musimy zabrać ją do kardiologa, zbadać krew, zrobić rtg i wykupić leki jakie zapewne zaordynuje kardiolog. Nasze konto naprawdę świeci pustkami, a Mufinkę musimy przebadać jak najszybciej. Błagamy Was o pomoc dla niej…


Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    29.05.2017
    29.05.2017

    Powodzenia!

470 zł  z 470 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Aneta - awatar
Aneta
30
Monika Przyborowska - awatar
Monika Przyborowska
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
BasiaSz - awatar
BasiaSz
30
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij