Zbiórka Rehabilitacja i terapia Arturka - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja i terapia Arturka

Zbiórka Rehabilitacja i terapia Arturka - zdjęcie główne

Rehabilitacja i terapia Arturka

281 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Kossowska - awatar

Paulina Kossowska

Organizator zbiórki

Witamy, jesteśmy rodzicami Arturka który obecnie ma 3 latka. Syn jest wcześniakiem i dzieckiem niesłyszącym od urodzenia z zaburzeniami w rozwoju ruchowym. Stwierdzono u niego wiotkość mięśni i stawów, co wpływa na motoryczny sposób funkcjonowania – jego ruchy są bardzo chaotyczne, nieuporządkowane. Z tego powodu wymaga intensywnej rehabilitacji ruchowej oraz terapii Integracji Sensorycznej. Od narodzin do dziś Arturek jest częściowo rehabilitowany.

Oprócz tego jest dzieckiem niesłyszącym, ma wszczepione dwa implanty ślimakowe, dzięki którym słyszy dźwięki z otoczenia i głosy lecz ich jeszcze nie rozumie. Potrzebuje intensywnej rehabilitacji logopedycznej oraz surdologopedycznej które umożliwią mu słyszeć i rozumieć dźwięki a potem zacząć rozwijać mowę.

Niestety większość potrzebnych Arturkowi terapii i rehabilitacji są prywatne i bardzo kosztowne. Nie jesteśmy w stanie finansować wszystkiego choć bardzo byśmy chcieli gdyż najbardziej zależy nam na prawidłowym rozwoju i zdrowiu syna a czas niestety ucieka.

Pieniążki są mu bardzo potrzebne na wszystkie rehabilitacje i terapie. Jeżeli ktoś będzie chciał Nam pomóc to będziemy bardzo wdzięczni. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
281 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Kossowska - awatar

Paulina Kossowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

magdalena hofman - awatar
magdalena hofman
50
Renata - awatar
Renata
50
Martyna - awatar
Martyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Pa - awatar
Agnieszka Pa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij