Zbiórka Uwikłanie... Trudna walka o Syna - miniaturka zdjęcia

Uwikłanie... Trudna walka o Syna Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Uwikłanie... Trudna walka o Syna - zdjęcie główne

Uwikłanie... Trudna walka o Syna

7 703 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Luba Marinowa - awatar

Luba Marinowa

Organizator zbiórki


Szanowni Państwo!

To jest mój Syn Igor Marinow. Do niedawna: kochający Syn, wrażliwy, dobry człowiek, muzyk, poruszający ludzkie serca. Nie mieszkaliśmy razem od 11 lat, ale zawsze byliśmy jednak blisko związani, a nasze relacje były pełne ciepła i miłości. 

Dramat przez jaki przechodzę ja, moja rodzina i bliscy sprawia, że muszę przełknąć dumę i prosić o pomoc, tym bardziej, że chodzi o moje jedyne, ukochane Dziecko. O wiele łatwiej jest ofiarować komuś pomoc, niż o nią prosić. Jednak, w tej sytuacji, bez Waszej pomocy nie poradzę sobie... Od trzech lat  żyję w ciągłym strachu i obawie o swojego Syna. Za ten czas błagając o pomoc, bezskutecznie stukałam do wielu drzwi. 

Mój syn kocha życie, ludzi i nade wszystko muzykę. Do jego większych sukcesów zawodowych należy zaliczyć udział w programach: Must Be The Music (2011) rok oraz The Voice Of Poland (2014). Został również finalistą koszalińskiego koncertu  "Przebojowe Duety" w ramach festiwalu "Na Fali", na którym to zaśpiewał w duecie z zespołem Bracia. Udział i występ w "Przebojowych Duetach" spowodował że był u progu rozpoczęcia współpracy z  Maciejem Durczakiem, managerem m.in. Ani Wyszkoni, zespołu Bracia.  W czerwcu 2015 roku nagrywał materiał na swoją płytę solową, do której miał powrócić w późniejszym terminie. 

Na co dzień uczęszczał do Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej. 

Igor miał swoją wolność, plany związane z muzyką. Chętnie jeździł po Polsce, koncertując od gór po morze. 


Koncertował również w Czechach, w Niemczech, w Szwecji, na Litwie. 


Pod koniec sierpnia 2015 roku wyjechał na zaplanowany koncert do Niemiec. 

Wtedy to poznał tam ludzi (Niemców), którzy zaproponowali mu udział w grudniowym tournee ze znanym niemieckim zespołem PUR. 

Igor napisał e-mail do administracji szkoły z prośbą o udzielenie mu półrocznego urlopu. 

Kilka tygodni później straciłam z Synem kontakt...

Odciął się od rodziny, przyjaciół, swoich fanów. Zaczęłam otrzymywać wiadomości i telefony o coraz dziwniejszych treściach. 


Psychologowie, z którymi się kontaktowałam, na podstawie nagranych przeze mnie rozmów telefonicznych i zgromadzonej korespondencji stwierdzili, że Igor bez wątpienia został poddany manipulacji psychicznej, ale niewiele mogą poradzić na odległość. 

Niemal od samego początku dostawałam pisma z różnych kancelarii adwokackich na terenie Niemiec, które rzekomo reprezentują moje Dziecko i sugerują, żebym zaprzestała jego poszukiwań. 

Kiedy zaczęłam pisać o problemie na portalach społecznościowych, pojawił się inny problem - skierowano przeciwko mnie pozew w niemieckim sądzie. Udało mi się znaleźć odpowiednią pomoc prawną działającą na terenie Polski i Niemiec.

Od samego początku zdaję sobie sprawę z tego, że sytuacja jest bardzo zawiła, skomplikowana. Dziś wiem że sama sobie nie poradzę. Potrzebuję dużych środków finansowych m.in. na pomoc prawną na terenie Niemiec. Aby kończyć tę gehennę, odzyskać i przywrócić Igora do normalnego świata.

Wiem, że mój Syn jest dorosły i ma prawo przebywać gdzie chce i z kim chce. Ale wiem również, że żaden człowiek, z własnej nieprzymuszonej woli, nie zmienia się z dnia na dzień, nie rzuca wszystkich i wszystko i nie znika bez słowa wyjaśnienia! 

Od prawie 30 lat mieszkamy w Polsce. Ja i mój Syn jesteśmy obywatelami Polski. 

Ponieważ dotychczasowe koszta są i wiem, że nadal będą duże, a ja nie doczekam się na pomoc (ani z instytucji rządowych, ani z poza rządowych - pisałam do jednych i drugich)  musiałam wziąć sprawy w swoje ręce. 

Nie spocznę póki nie będę miała pewności, że mój syn jest bezpieczny!

Zwracam się do Ludzi Dobrej Woli o pomoc finansową a także nagłaśnianie tematu na portalach społecznościowych.  Z góry bardzo dziękuję. Wierzę, że za jakiś czas Igor również Państwu podziękuje, chociażby poprzez swoją muzykę...Z wyrazami szacunku

Luba Marinowa


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Luba Marinowa - awatar

  Luba Marinowa

  02.05.2019
  02.05.2019

  List szósty

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.08.2022
  02.08.2022

  Proszę o aktualną informację co z Igorem

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.02.2019
  27.02.2019

  Cały czas wierzę, że wszystko wróci do normy. Życzę dużo siły.

 • Anna Kossakowska - awatar

  Anna Kossakowska

  21.06.2018
  21.06.2018

  Pomóżmy matce odzyskać syna , również dla nas.

  • Luba Marinowa - awatar

   Luba Marinowa - Organizator zbiórki

   21.06.2018
   21.06.2018

   Dziękuję serdecznie Pani Aniu <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.11.2017
  11.11.2017

  Modle sie za Pania i Igora w nadziei ze wszystko dobrze sie zakonczy i znow dla nas zaspiewa.

  • Luba Marinowa - awatar

   Luba Marinowa - Organizator zbiórki

   14.11.2017
   14.11.2017

   Bardzo dziękuję Pani Małgosiu <3 . Pasja musi zwyciężyć!

 • Maciej Jurek - awatar

  Maciej Jurek

  02.09.2017
  02.09.2017

  Pani Lubo niech Pani nie zaprzestaje walki o syna. Życzę sił w tej walce (dobrych ludzi jest więcej niż tych złych). Powodzenia.

  • Luba Marinowa - awatar

   Luba Marinowa - Organizator zbiórki

   03.09.2017
   03.09.2017

   Nie zaprzestanę... Dziękuję za wsparcie Panie Maćku. Pozdrawiam serdecznie

7 703 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Luba Marinowa - awatar

Luba Marinowa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 146

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Antoniewska - awatar
Magdalena Antoniewska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij