Zbiórka Igor - najMOCniejszy - zdjęcie główne

Igor - najMOCniejszy

97 550 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 234 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Oberzig - awatar

Ewelina Oberzig

Organizator zbiórki

„Nie wie nikt, co się może stać
Nie wie nikt, co się zdarzy
Gdy ból skrzywi bladą twarz
To i tak zostaniemy z tym sami

Ja nie mówię, że to ma sens
Ja nie twierdzę, że to na nic
Tylko życie tak trudne jest
Potrzeba siły, by sobie z nim radzić”

Postawmy się na miejscu bliskich Igora. Poczujmy tę niemoc, z którą nie mogą nic zrobić, mimo nieustającej nadziei, aby było, jak dawniej… a może być – DZIĘKI NAM!

Jeśli w Waszym życiu są, lub były takie chwile, gdy z bezsilności ze łzami w oczach padliście na kolana czując zapach ziemi zatrzymajcie się na moment nad tą historią, nad tym cudownym Chłopcem …

20 maja 2020...według Igora Boguckiego miał być najszczęśliwszym dniem w jego życiu. Roześmiany i aktywny chłopak miał spełnić jedno ze swoich marzeń, a kilka  godzin później zaczął się najgorszy koszmar w jego życiu i życiu całej rodziny... Igor uległ wypadkowi podczas jazdy quadem. Wpadł do niewielkiego rowu próbując nie wjechać w bażanta i "utopił" się w wodzie sięgającej do kostek...

Szybka reakcja rodziców po zatrzymaniu akcji serca, resuscytacja, walka, brak przytomności. Karetka zabiera go do szpitala. Żadnych urazów. Kluczowe okazało się podtopienie.
Cztery tygodnie po feralnym zdarzeniu Igor wrócił, rozmawiał, żartował, pamiętał wszystko, co się wydarzyło. Szczęście i radość trwały sześć dni… Pamiętny dzień... w Dzień Ojca nastąpił krwotok do ośrodkowego układu nerwowego, dwie operacje, strach, ból, niemoc.

Diagnoza: w wyniku podtopienia doszło do zainspirowania brudnej wody do płuc, czego skutkiem było rozwinięcie się grzybicy ośrodkowego układu nerwowego siejąc ogromne spustoszenie. Znowu złe rokowania, przerażające statystyki.

Pięć miesięcy na OIOM’ie, potem na neurochirurgii, aktualnie w Klinice Budzik, gdzie dzielny WOJOWNIK walczy o powrót do sprawności przyjmując 18 różnych leków dziennie (24 tabletki), w tym jeden lek, który poza warunkami ambulatoryjnymi nie jest NIEREFUNDOWANY – przeciwgrzybiczny, pełniący rolę leku chroniącego i ratującego jego życie. Koszt tego specyfiku to ponad 7 000 zł miesięcznie, a niewykluczone, że Igor będzie musiał go przyjmować do końca życia. Póki co, lek jest podawany bezkosztowo dla rodziców Igora.

Dzielni rodzicie Igorka na portalu społecznościowym przytoczyli scenę z filmu  "Przypływ wiary ", gdzie na końcu jest bardzo wzruszająca scena, kiedy wstali wszyscy, którzy ratowali bohatera – chłopca, modląc się za niego. Będą bardzo wdzięczni jeśli i Wy dołączycie do takiego grona...
Dobro wraca ❤

Ewelina


            ---------------------------------------------------------------------------                                                                                             

Rodzicie Igora Boguckiego to niezwykli ludzie. Nigdy nie przeszli obojętnie obok kogoś, kto potrzebował pomocy. Wspierali wszystkie akcje pomocowe, o których wiedzieli, angażowali się nie oczekując niczego. Robili to z potrzeby ludzkiej życzliwości po cichu, bez rozgłosu, bez poklasku. Każdy zasługuje na wsparcie, ale ONI zasługują na wszystko, co rozjaśni im te szare dni i pozwoli uwierzyć w lepsze jutro. W życiu najważniejsze są momenty, które wstrzymują oddech. Ich oddech wstrzymany jest od wielu miesięcy. Pozwólmy im odetchnąć…

Ten, kto walczy, nie przegrywa! 


Rodzie Igora wiedzą o tej zbiórce i mają do niej całkowity dostęp.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Woźniak Ania - awatar

  Woźniak Ania

  12.12.2021
  12.12.2021

  Filiżanka

 • Anna Sarnowicz Stolarek Sii Gao voucher na 2 masaże dla dwojga - awatar

  Anna Sarnowicz Stolarek Sii Gao voucher na 2 masaże dla dwojga

  02.12.2021
  02.12.2021

  ❤️❤️❤️

 • "Bazarek dla Igora" sałatka na zamówienie - awatar

  "Bazarek dla Igora" sałatka na zamówienie

  27.11.2021
  27.11.2021

  Jeszcze będzie pięknie .... zdrówka

 • Justyna Bakuła - awatar

  Justyna Bakuła

  20.11.2021
  20.11.2021

  Niech wszystko pomyślnie się uda 🤗❤️💪

 • Kasia Przybysz - awatar

  Kasia Przybysz

  19.11.2021
  19.11.2021

  Zdrowka

97 550 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 234 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Oberzig - awatar

Ewelina Oberzig

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 234

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Charytatywne kolędowanie BETRHAEL - awatar
Charytatywne kolędowanie BETRHAEL
3 081
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr - awatar
Piotr
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowa wpłata - awatar
Anonimowa wpłata
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij