Inkubator życia!

3 300 zł  z 3 300 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób

3300 zł na 33 urodziny – dla zwierząt!

Mam na imię Tomek. Od wielu lat ratuję życie zwierząt. Niebawem będę obchodził swoje 33 urodziny i chcę z tej okazji zebrać 3300 zł, które pomogą Fundacji Czarna Owca Pana Kota w ratowaniu życia i zdrowia zwierząt. Proszę Cię o pomoc!

Na co zostaną przeznaczone pieniądze?

Zebrane pieniądze Fundacja przeznaczy na zakup inkubatora (odchowacza) do ratowania życia młodych i rannych zwierząt. Fundacja uratowała życie setek zwierząt, niestety nie wszystkim zwierzętom trafiającym do Fundacji udało się pomóc, właśnie z powodu braku specjalistycznego sprzętu takiego jak inkubator – odchowywacz. Ciężko jest patrzyć, jak umierają młode zwierzęta, które mogłyby żyć i cieszyć się zdrowiem. Tylko z Twoją pomocą uda nam się uratować życie kolejnych zwierząt!

Zdjęcie opisu zbiórki Inkubator życia!

Poznaj mnie!

Od ponad 6 lat poświęcam swój prywatny czas, by ratować zwierzęta. Działam w Czarnej Owcy Pana Kota, gdzie:

 • opiekuję się zwierzętami – specjalizuję się w pomocy dzikim zwierzętom, zwłaszcza ptakom. Moją domeną jest opieka medyczna i rehabilitacja. To między innymi dzięki mojej pracy ponad 300 ptaków powróciło na wolność, a kilkadziesiąt zwierząt domowych znalazło dobry dom!
 • edukuję dzieci, młodzież i dorosłych prowadząc warsztaty i spotkania, podczas których mówię o prawach zwierząt, weganizmie oraz uczę reagowania i bezpośredniej pomocy zwierzętom
 • prowadzę warsztaty budowy domków dla bezdomnych kotów – przeprowadziłem ich kilkadziesiąt na terenie całej Polski. Dzięki nim powstało około 250 domków, które zostały przekazane osobom opiekującym się bezdomnymi kotami. Jestem także autorem projektu fundacyjnej instrukcji budowy schronień dla kotów, na bazie której wiele organizacji oraz prywatnych osób z całej Polski od wielu lat buduje domki.
 • prowadzę szkolenia dla aktywistów z polskich, białoruskich i ukraińskich organizacji prozwierzęcych i dzielę się z nimi swoją profesjonalną wiedzą m.in. z zakresu pomocy przedweterynaryjnej dla zwierząt dzikich oraz wykorzystania otwartych narzędzi graficznych do realizacji celów organizacji społecznych.
 • wspieram graficznie Fundację – projektując infografiki, strony internetowe, okładki książek, ulotki itp. Znacie „Książkę o prawach zwierząt”? – to właśnie ja ją zaprojektowałem!

Za prowadzenie od 2010 roku warsztatów budowy domków dla bezdomnych kotów zostałem uhonorowany nagrodą Kociarza Roku za rok 2013.

Wychodzi na to, ze w Fundacji jestem człowiekiem-orkiestrą! Ale orkiestra nie może grać, jeżeli nie ma czym. Dlatego zorganizowałem tę zbiórkę. Nie chcę prezentów na urodziny. Proszę Was o prezent dla zwierząt!

Poznaj podopiecznych Czarnej Owcy:

Do Fundacji trafiają zwierzęta różnych gatunków.  Fundacja zaczynała od pomocy kotom, w tym momencie ratuje życie wszystkich zwierząt, które tego potrzebują. Wśród podopiecznych Fundacji były zwierzęta domowe, dzikie, gospodarcze. Każde z nich otrzymało od nas szacunek, troskę, poważne traktowanie i zaangażowanie.

Poniżej portrety kilku podopiecznych, którzy trafili do Fundacji w ciężkim stanie, ale dzięki naszej wytrwałości udało im się pomóc.

Zdjęcie opisu zbiórki Inkubator życia!Zdjęcie opisu zbiórki Inkubator życia!Zdjęcie opisu zbiórki Inkubator życia!Zdjęcie opisu zbiórki Inkubator życia!Zdjęcie opisu zbiórki Inkubator życia!Zdjęcie opisu zbiórki Inkubator życia!

Kim jest Fundacja Czarna Owca Pana Kota?

Czarna Owca Pana Kota jest organizacją która od ponad 7 lat zmienia życie zwierząt na lepsze. Co robimy?

 • RATUJEMY: codziennie pomagamy zwierzętom, nie dzielimy ich na lepsze i gorsze, każde zwierzę, które trafia do Fundacji otrzymuje pomoc i nasze zaangażowanie. Bez względu na to, jakiego jest gatunku.
 • EDUKUJEMY: promujemy wolontariat na rzecz zwierząt, organizujemy spotkania, warsztaty, szkolenia, opracowujemy raporty i książki, realizujemy filmy i spoty, by głośno mówić o prawach zwierząt i kształtować pełen empatii i szacunku stosunek do zwierząt.
 • INSPIRUJEMY: zachęcamy ludzi do zmiany, mówimy o prawach zwierząt, diecie roślinnej, wskazując jak nasze działania i decyzje mają wpływ na zwierzęta i ich życie.

Działamy od 2009 roku – z pozyskanych dofinansowań zewnętrznych m.in. razem ze Stowarzyszeniem Ekostraż jako pierwsi w Polsce obywatelsko monitorowaliśmy polski wymiar sprawiedliwości w zakresie realizacji zapisów Ustawy o ochronie zwierząt, zmienialiśmy sytuację zwierząt w Polsce, na Białorusi i Ukrainie wspierając 43 polskie, 4 białoruskie i 3 ukraińskie  organizacje prozwierzęce – szkoląc i przekazując wiedzę niezbędną do skutecznej walki o prawa zwierząt. Wydaliśmy 6 publikacji, w tym 3 pionierskie książki o prawach zwierząt, które dotarły do tysięcy ludzi w Polsce, nakręciliśmy 4 filmy dokumentalne o sytuacji zwierząt.

Zwierzęta ratujemy dzięki wpłatom z 1% podatku dochodowego i wsparciu takich osób jak Ty.

Dowiedz się więcej o naszej organizacji:
www.czarnaowca.org/fundacja/o-fundacji
www.facebook.com/CzarnaOwcaPanaKota

Każda przekazana kwota ratuje życie i zdrowie zwierząt!

Dziękujemy!

Aktualizacje


 • Fundacja Czarna Owca Pana Kota - awatar

  Fundacja Czarna Owca Pana Kota

  21.03.2017
  21.03.2017

  Zachęcamy Cię do wsparcia naszej nowej inicjatywy: budowy bezpiecznego miejsca dla ponad 30 zwierząt, które są pod opieką Fundacji Czarna Owca Pana Kota, a które nigdy nie wrócą na wolność - – są to ptaki nieloty, ptaki z problemami neurologicznymi, przewlekłymi chorobami, ptaki ozdobne. To, co je łączy, to krzywda, której doznały od ludzi :'( . Chcemy im tą krzywdę wynagrodzić i zapewnić bezpieczną przyszłość na lata: stworzyć miejsce odpowiadające ich naturalnym potrzebom, z jak najmniejszą ludzką ingerencją przy zapewnieniu należytej opieki. Warunki, w jakich teraz przebywają są tymczasowe i nie mogą w nich przebywać dożywotnio :( Prosimy Cię o pomoc – spraw by historie ponad 30 zwierząt zakończyły się szczęśliwie. Jeszcze tej wiosny!➡ https://pomagam.pl/skrzydlatemarzenia Serdecznie dziękujemy za pomoc!

  Zdjęcie aktualizacji 3 773

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Magda - awatar

  Magda

  10.07.2016
  10.07.2016

  Powodzenia Tomku w ratowaniu potrzebujących :)

  • Fundacja Czarna Owca Pana Kota - awatar

   Fundacja Czarna Owca Pana Kota - Organizator zbiórki

   11.07.2016
   11.07.2016

   Dziękuję! Tym samym uzbieraliśmy pełną kwotę! Jednoczesnie dziekuję wszystkim osobom, które wsparły moją inicjatywę. Jesteście naj. Tomek

 • gośka - awatar

  gośka

  09.07.2016
  09.07.2016

  <3

  • Fundacja Czarna Owca Pana Kota - awatar

   Fundacja Czarna Owca Pana Kota - Organizator zbiórki

   11.07.2016
   11.07.2016

   DzięX!

 • Pola - awatar

  Pola

  09.07.2016
  09.07.2016

  Brawo za inicjatywę!

  • Fundacja Czarna Owca Pana Kota - awatar

   Fundacja Czarna Owca Pana Kota - Organizator zbiórki

   11.07.2016
   11.07.2016

   Dziękuję w imieniu swoim, zwierząt i Fundacji. Tomek

 • Doma - awatar

  Doma

  05.07.2016
  05.07.2016

  Podziwiam Was za wytrwałość!

 • Ewa - awatar

  Ewa

  30.06.2016
  30.06.2016

  Jesteście wspaniali:)

  • Fundacja Czarna Owca Pana Kota - awatar

   Fundacja Czarna Owca Pana Kota - Organizator zbiórki

   01.07.2016
   01.07.2016

   Miło nam to słyszeć, dziękujemy.

3 300 zł  z 3 300 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób

Wpłaty: 80

Magda - awatar
Magda
100
gośka - awatar
gośka
120
Pola - awatar
Pola
20
Joanna - awatar
Joanna
30
Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Monika - awatar
Monika
19
Marta - awatar
Marta
30
Anna - awatar
Anna
20
Michalina - awatar
Michalina
50
kinga - awatar
kinga
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij