Zbiórka Z łańcuchem w ciele.. - zdjęcie główne

Z łańcuchem w ciele..

1 192 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób

Ile czasu na łańcuchu spędziła ta bezimienna sunia? Ile miesięcy musiało upłynąć, by metal wrósł całkowicie w jej biedne ciało ? 

Zacznijmy od początku...

To była przerażająca interwencja - przejęty męski głos w słuchawce powiadomił nas ,że na posiadłość w małej podgorzowskiej miejscowości przybłąkał się przestraszony pies z wrośniętym łańcuchem. Na miejscu ,w komórce na obcym sobie podwórku, zwinięta w kłebek i przerażona widokiem nowych ludzi, koczowała sunia bez imienia. Światło latarki ukazało przykrą prawdę - w miejscu gdzie kiedyś szyję psa oplatał łańcuch, była dziś już tylko otwarta rana.  Łańcuch wtopił sie w ciało, zrósł z mięsem, uniemożliwiając jego zdjęcie. Łańcuch stał się częścią psa.. To jedna z takich interwencji, gdy również nam trzęsą się ręce  a emocje ściskają gardło. Okrucieństwo człowieka przekracza tu wszelkie granice.

Jak można tak pięknego i kochanego psa doprowadzić do takiego stanu? Jak można sprawić zależnemu od nas zwierzakowi tyle bólu? :(

Ufny i łagodny pies został przez nas natychmiast przetransportowany do Centrum Zdrowia Małych Zwierząt w Gorzowie Wlkp., gdzie troskliwy zespół weterynaryjny czekał już w gotowości.

Pies jest obecnie po operacji i jego stan jest stabilny. Suczka znajduje sie pod opieką Fundacji Obrony Praw Zwierząt Anaconda.

Niestety pozostają wysokie koszta - sama faktura z kliniki za operację i parodniowy pobyt jest niestety bardzo wysoka ( dołączymy wkrótce jej zdjęcie) . Do tego dojdą opłaty za utrzymanie psa do czasu znalezienia mu prawdziwego domu  ( 600 zł / miesiąc) 


Oczywiście sprawę zgłosiliśmy na policje, a tożsamość byłego właściciela została bez problemu ustalona - nie wykazał on chęci współpracy. 

Nie pozostawimy tego tak! Pomóżcie nam zawalczyć o tego psa. Prosimy o wsparcie w pokryciu kosztów  byśmy mogli skupić się na walce o sprawiedliwość a nie o pieniądze.

Aktualizacje


 • Anaconda Fundacja Obrony Praw Zwierząt - awatar

  Anaconda Fundacja Obrony Praw Zwierząt

  18.02.2017
  18.02.2017

  Goja opuściła lecznicę - sytuacja opanowana. Serca nam pękają, że musiala wrócić do hoteliku zamiast do kochającego domu tymczasowego.. Nadal oczywiście znajdujee się pod opieką weterynaryjną.

  Zdjęcie aktualizacji 2 966

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.02.2017
  04.02.2017

  Mam nadzieję że szybko powróci do zdrowia

  • Anaconda Fundacja Obrony Praw Zwierząt - awatar

   Anaconda Fundacja Obrony Praw Zwierząt - Organizator zbiórki

   16.02.2017
   16.02.2017

   Również mamy taką nadzieję. Serdecznie dziękujemy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.01.2017
  26.01.2017

  to niewyobrażalne co ludzie robią tym biednym bezbronnym ufnym i zaleznym od nich zwierzętom...... serce pęka ! :'(

 • Katarzyna Kachel - awatar

  Katarzyna Kachel

  26.01.2017
  26.01.2017

  Biedactwo;(

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.01.2017
  26.01.2017

  Wracaj szybko do zdrowia ❤🐕🐾❤

1 192 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Patrycja Krystyniak - awatar
Patrycja Krystyniak
100
Paulina Kwiatoń - awatar
Paulina Kwiatoń
25
Karolina - awatar
Karolina
10
Patrycja Krystyniak - awatar
Patrycja Krystyniak
100
Katarzyna P. - awatar
Katarzyna P.
2
Karolina - awatar
Karolina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij