Monika Filipkowska - awatar

Monika Filipkowska

Organizator zbiórki

Tytus to pies w typie Pólnocniaka, który był w schronisku w Sejnach na Podlasiu, w którym jestem wolontariuszką. Mimo moich starań, wielu ogłoszeń nie udało mi się znaleźć dla niego domu sprawdzonego, dobrego, kochającego i znającego potrzeby takiego psiaka. Niestety dla Tytusa zaadoptował go ktoś ze wsi. Jak się okazało zaadoptował i przyczepił do ciężkiego okropnego łańcucha. Kiedy pojechałyśmy na wizytę poadopcyjną i go zobaczyłyśmy na tym łańcuchu, to nie mogłyśmy go tam zostawić. Nie mogłyśmy go też zabrać do schroniska, ponieważ istaniała obawa, że sytuacja się powtórzy, że ponownie nastąpi adopcja miejscowa, miejscowa, czyli na podlaską wioskę, na której co drugi pies wisi na takim łańcuchu.

Wielu psom nie jesteśmy w stanie pomóc, ale byłyśmy w stanie odebrać Tytusa, uratować mu życie. Zawiozłyśmy go do hoteliku do Ełku, w którym przebywa i nadal szukamy dla niego domu. Niestety hotelik jest płatny, a koszt 300 zł miesięcznie oznacza, że mamy długi. Błagamy Państwa o pomoc w opłaceniu Tytusowi miejsca, w którym psiak jest zaopiekowany, wybiegany, po prostu szczęśliwy.

Oczywiście nieustannie szukamy dla niego domu, który po prostu zakocha się w nim, zaopiekuje i zapewni mu szczęśliwe życie, bo ten pies już tak wiele przeszedł.

Aktualności

 • Monika Filipkowska - awatar

  Monika Filipkowska

  19.01.17
  19.01.17

  Tytus to cudowny pies, który bardzo chciałby już mieć swój wymarzony dom. Na szczęście dla niego do czasu adopcji jest zaopiekowany przez p. Kasię w hoteliku. Hotelik to nie dom - jeśli jesteś zainteresowany adopcją Tytusa - skontaktuj się ze mną :) Dziękuję Państwu za pomoc - mamy już 640 zł. Jeszcze brakuje tylko 360 zł, żeby spłacić poprzedni rok.

  Zdjęcie aktualności 2 526

Monika Filipkowska - awatar

Monika Filipkowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 27

Anna - awatar
5
Anna
Marta Biczysko - awatar
50
Marta Biczysko
Beata - awatar
15
Beata
Agnieszka Drozd - awatar
20
Agnieszka Drozd
Natalia - awatar
20
Natalia
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Ewa Romanów - awatar
30
Ewa Romanów
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Magda - awatar
50
Magda
Irena Świątoniowska - awatar
30
Irena Świątoniowska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij