Zbiórka Tytus potrzebuje Waszej pomocy - zdjęcie główne

Tytus potrzebuje Waszej pomocy

890 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Monika Filipkowska - awatar

Monika Filipkowska

Organizator zbiórki

Tytus to pies w typie Pólnocniaka, który był w schronisku w Sejnach na Podlasiu, w którym jestem wolontariuszką. Mimo moich starań, wielu ogłoszeń nie udało mi się znaleźć dla niego domu sprawdzonego, dobrego, kochającego i znającego potrzeby takiego psiaka. Niestety dla Tytusa zaadoptował go ktoś ze wsi. Jak się okazało zaadoptował i przyczepił do ciężkiego okropnego łańcucha. Kiedy pojechałyśmy na wizytę poadopcyjną i go zobaczyłyśmy na tym łańcuchu, to nie mogłyśmy go tam zostawić. Nie mogłyśmy go też zabrać do schroniska, ponieważ istaniała obawa, że sytuacja się powtórzy, że ponownie nastąpi adopcja miejscowa, miejscowa, czyli na podlaską wioskę, na której co drugi pies wisi na takim łańcuchu.

Wielu psom nie jesteśmy w stanie pomóc, ale byłyśmy w stanie odebrać Tytusa, uratować mu życie. Zawiozłyśmy go do hoteliku do Ełku, w którym przebywa i nadal szukamy dla niego domu. Niestety hotelik jest płatny, a koszt 300 zł miesięcznie oznacza, że mamy długi. Błagamy Państwa o pomoc w opłaceniu Tytusowi miejsca, w którym psiak jest zaopiekowany, wybiegany, po prostu szczęśliwy.

Oczywiście nieustannie szukamy dla niego domu, który po prostu zakocha się w nim, zaopiekuje i zapewni mu szczęśliwe życie, bo ten pies już tak wiele przeszedł.

Aktualizacje


 • Monika Filipkowska - awatar

  Monika Filipkowska

  19.01.2017
  19.01.2017

  Tytus to cudowny pies, który bardzo chciałby już mieć swój wymarzony dom. Na szczęście dla niego do czasu adopcji jest zaopiekowany przez p. Kasię w hoteliku.
  Hotelik to nie dom - jeśli jesteś zainteresowany adopcją Tytusa - skontaktuj się ze mną :)
  Dziękuję Państwu za pomoc - mamy już 640 zł. Jeszcze brakuje tylko 360 zł, żeby spłacić poprzedni rok.

  Zdjęcie aktualizacji 2 526

890 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Monika Filipkowska - awatar

Monika Filipkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Anna - awatar
Anna
5
Marta Biczysko - awatar
Marta Biczysko
50
Beata - awatar
Beata
15
Agnieszka Drozd - awatar
Agnieszka Drozd
20
Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewa Romanów - awatar
Ewa Romanów
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda - awatar
Magda
50
Irena Świątoniowska - awatar
Irena Świątoniowska
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij