Zbiórka Pasza dla końskich staruszków - zdjęcie główne

Pasza dla końskich staruszków

790 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zima zbliża się nieubłaganie. To ciężki okres dla wszystkich zwierzaków. Pod naszą opieką są trzy strarusieńkie konie, które całe życie dzielnie i z oddaniem służyły człowiekowi w zamian za co zostały oddane w ręce handlarzy końmi na rzeź .

Każdy ma inną historie, ale każda z tych historii miała mieć to samo zakończenie .

Maks to 24 letni koń, który pracował całe życie w szkółce jeździeckiej. Kiedy się zestarzał i nie nadawał do pracy dostał bilet w jedną stronę..

Plenerek to ogierek ponad 20 letni z olbrzymimi zwyrodnieniami stawów, które są efektem ciężkiej pracy dla człowieka . Wykupiiony wraz z Quentinem .

Quentinek to około 20 letni walach niewidomy na jedno oko. Bardzo skrzywdzony przez człowieka . Wykupiony wraz z Plenerem na targach w Kozłowie Biskupim sprzed rzeźnickiego tira . 

Wszystkie trzy konie są już bezpieczne w swoim dożywotnim domu w Fundacji Kraina Zwierząt .Bardzo potrzebujemy wsparcia na specjalistyczną paszę, która jest niezbędna dla zdrowia tych  staruszków .Jej zakup to dla nas bardzo duży , comiesięczny wydatek .Będziemy wdzięczni za każdą złotóweczkę podarowaną dla zaspokojenia niezbędnych potrzeb staruszków

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Izabela - awatar

    Izabela

    24.10.18
    24.10.18

    Powodzenia <3

790 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 19

Anka Filipiak - awatar
Anka Filipiak
20
Anka Filipiak - awatar
Anka Filipiak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Izabela - awatar
Izabela
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Ptak - awatar
Katarzyna Ptak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agata Mrozińska - awatar
Agata Mrozińska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij