Zbiórka Pasza dla końskich staruszków - miniaturka zdjęcia

Pasza dla końskich staruszków

Zbiórka Pasza dla końskich staruszków - zdjęcie główne

Pasza dla końskich staruszków

790 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 

Zima zbliża się nieubłaganie. To ciężki okres dla wszystkich zwierzaków. Pod naszą opieką są trzy strarusieńkie konie, które całe życie dzielnie i z oddaniem służyły człowiekowi w zamian za co zostały oddane w ręce handlarzy końmi na rzeź .

Każdy ma inną historie, ale każda z tych historii miała mieć to samo zakończenie .

Maks to 24 letni koń, który pracował całe życie w szkółce jeździeckiej. Kiedy się zestarzał i nie nadawał do pracy dostał bilet w jedną stronę..

Plenerek to ogierek ponad 20 letni z olbrzymimi zwyrodnieniami stawów, które są efektem ciężkiej pracy dla człowieka . Wykupiiony wraz z Quentinem .

Quentinek to około 20 letni walach niewidomy na jedno oko. Bardzo skrzywdzony przez człowieka . Wykupiony wraz z Plenerem na targach w Kozłowie Biskupim sprzed rzeźnickiego tira . 

Wszystkie trzy konie są już bezpieczne w swoim dożywotnim domu w Fundacji Kraina Zwierząt .Bardzo potrzebujemy wsparcia na specjalistyczną paszę, która jest niezbędna dla zdrowia tych  staruszków .Jej zakup to dla nas bardzo duży , comiesięczny wydatek .Będziemy wdzięczni za każdą złotóweczkę podarowaną dla zaspokojenia niezbędnych potrzeb staruszków

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Izabela - awatar

    Izabela

    24.10.18
    24.10.18

    Powodzenia <3

790 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 19

Anka Filipiak - awatar
Anka Filipiak
20
Anka Filipiak - awatar
Anka Filipiak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Izabela - awatar
Izabela
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Ptak - awatar
Katarzyna Ptak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agata Mrozińska - awatar
Agata Mrozińska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij